Osobný masér len pre vás – tak by mohol znieť názov dnešného článku. Na túto recenziu som sa veľmi tešil. Spoločnosť LELO vždy vyrába skvelé výrobky, tak prečo to vzrušenie? Nikdy som neskúšal lepšiu vibračnú hlavu. Viete prečo? Vďaka SenseTouch. Ovládanie intenzity vibrácií jednoduchým pritlačením na pokožku. Znie to neuveriteľne, však? Stačí stlačiť a… uvidíte (alebo skôr počujete), čo sa mi stane 🙂

Luxusná vibračná hlavica – nielen pre váš chrbát 🙂

LELO bolo vždy špičkou v dizajne a použitých materiáloch a vibračná hlavica Smart Wand je toho dôkazom (rovnako ako všetky výrobky tejto švédskej značky). Hlavnú úlohu tu zohráva čistý lekársky silikón. Vhodne ho dopĺňa plast ABS – oba materiály sú hypoalergénne a patria medzi najlepšie materiály, ktoré sa používajú na výrobu hračiek.

Trh sa dodáva v 3 farbách – fialovej (moja obľúbená), čiernej a bielej.

Niekoľko čísel:

    .

  • 7 stimulačných programov + program SenseTouch
  • Dĺžka 22 cm
  • Min. priemer 4,2 cm
  • Max. priemer 5,8 cm
  • Hmotnosť 155 gramov

Vibrátor je úplne vodotesný, takže vám nič nebráni hrať sa v sprche. Napájanie sa uskutočňuje prostredníctvom zabudovanej batérie. Nabije sa približne za 2 hodiny a rovnaký čas môže vibrovať.

2 veľkosti, takže si každý nájde niečo pre seba

Na veľtrhu CES 2012 boli predstavené 2 veľkosti (veľká a stredná) tyčinky LELO Smart Wand. Najskôr prišiel do Českej republiky len jeden, ale v priebehu niekoľkých mesiacov prišiel aj druhý, takže sú k dispozícii oba.

Zistite hlavné výhody a cenu tohto produktu
ZISTIŤ CENU

Vibrácie sa ovládajú pomocou 3 tlačidiel +, a (). Tlačidlá + a – sa klasicky používajú na prepínanie medzi programami a na zvýšenie a zníženie sily vibrácií. To platí, ak nemáte zapnutý program SenseTouch, ten sa reguluje sám.

V hlavici vibrátora sú citlivé senzory, ktoré snímajú oblasť, ktorej sa vibrátor dotýka, a tiež tlak, ktorý vyvíja. To umožňuje reguláciu vibrácií – technológia SenseTouch. Táto funkcia je prístupná podržaním stredného tlačidla.

Vibračný motor je umiestnený v guľovej hlave vibrátora. Tá je k telu vibrátora pripevnená na ohybnom krku, takže hlavica môže zvierať s telom pomerne veľký uhol. Rukoväť je mierne zakrivená, takže sa dobre drží.

Používanie Smart Wand (v preklade: inteligentná palička) nie je určené len pre erogénne zóny. Tam, samozrejme, robí skvelú prácu – silné vibrácie (ako majú vibračné hlavice) nemôžu vytvoriť malé vibrátory, ktoré bežne používam. Môžete ho použiť na masáž chrbta, rúk alebo boľavých nôh. Všade urobí dobrú službu – domáci masážny prístroj na všetky účely🙂 A nepotrebuješ ani priateľa – žartujem, aj to sa hodí…

V balení nájdete okrem samotného vibrátora aj nabíjačku, saténové vrecko na vibrátor (veľmi podobné tomu od We-Vibe), návod a malú brošňu v tvare „nekonečna“ (ležiacej osmičky), ktorá odkazuje na modelový rad vibrátorov LELO Insignia.

LELO opäť potvrdilo, že je jedným z najlepších výrobcov erotických hračiek. Perfektné spracovanie a materiály (ako je u LELO zvykom), elegantný dizajn a predovšetkým množstvo vibračných programov – to všetko a SenseTouch, bez ktorého si už masážnu hlavicu neviem predstaviť. Odteraz to budem brať ako čas pred Smart Wand a po Smart Wand

Klady

Zápory

Skvelé materiály Nenájdené
Prelomový SenseTouch
Ergonomický tvar
Aktuálnu cenu a možnosť objednania si môžete pozrieť tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 1 názor

Ahoj, chcem kúpiť masážnu hlavicu pre svoju priateľku a keďže už jednu lelo (liv) odo mňa má, automaticky mi padol zrak na tú druhú… len by ma zaujímalo, či mám kúpiť strednú alebo veľkú veľkosť (ktorá je už na českom trhu).

Dobrý deň,

Ďakujem za upozornenie (v článku som zabudol opraviť dostupnosť oboch v SK).

Osobne by som si vybral menšiu, pretože je ľahšia a ľahšie sa drží, ale pevnosť väčšej tiež nie je na škodu – u nás by bol problém, že by sme tú väčšiu nemali kam dať do „hračkární“ a malá je tu už pekne „ubytovaná“.

Dúfam, že som pomohol

Inak dobrý vkus – LELO nie je nikdy zlá voľba:)

Spolupracujeme: