Náhubkov a hračiek na (pekné) trápenie svojej polovičky nie je nikdy dosť, takže sme si vybrali u Růžovýslon.cz nový kúsok do zbierky. Je to nerezový „pavúči“ náhubok Iron Spider a toto je jeho recenzia.

Veľmi náročný, aj keď na to nevyzerá – jeho hlavná sila (a nepríjemnosť) je v O krúžku), ktorý musí sub držať v ústach. Práve z tohto krúžku vychádza štvorica „pavúčich“ nôh, vďaka ktorým tento náhubok dostal svoje meno (v originále spider gag).

Ako na nás pavúči náhubok pôsobí?

Spracovanie remeňa ma sklamalo – na fotkách vyzerá kožene, podľa výrobcu je to pravá hovädzia koža, ale v reále ma o svojich kvalitách nepresvedčila. Ešte k tomu je doplnená nevábne a chabo vyzerajúcou prackou z pochybného metalického materiálu.

Našťastie pre naše potreby remeň aj pracka dobre držia a hlavne O krúžok s nožičkami vyzerá ako reálna nerezová oceľ – je mi záhadou, prečo čisté hrany a rovnaký materiál nie sú všade.

Je ne/ideálny na orál

Bohužiaľ vnútorný priemer krúžku (3,8 cm) nám nedovolili užiť si orál tak, ako sme plánovali – špička žaluďa sa dostala dovnútra a subinka ho mohla lízať, ale viac do hĺbky to proste nešlo. Samozrejme je to subjektívna situácia, záleží na priemere penisu – možno vám sa zmestí. Ale jazyk zvnútra von prejde v pohode, takže vás môže aspoň lízať – podľa chuti či rozkazu.

Užijú si ho hlavne muži (alebo ich polovičky)

Priemer O krúžku je u tohto modelu vhodný skôr pre tých, ktorí majú väčšie ústa – takže hlavne pre mužov. Subinka si nosenie náhubku veľmi neužívala – niežeby som jej to zviazaním do hogtie uľahčil, a dráždením lona masážnou hlavicou Powerbuller a 2 prstami vnútri taktiež. Užívala si to ako nikdy, ale pohodlia priveľa nemala.

Niežeby som ja bol inokedy v jednoduchšej pozícii – na chrbte, so zápästiami spútanými vedľa členkov zvonku (vďaka dvojitým koženým putám, ktoré sme tiež recenzovali), podviazaným penisom a s 2 nalubrikovanými prstami na prostate.

A samozrejme s náhubkom dosť natesno utiahnutým – tak ako u všetkých náhubkov, čo dostávam. Už si na takú prísnu „starostlivosť“ zvykám… Niežeby mal na výber. Aj tak o také zaobchádzanie vždy poprosím na všetkých 4, tak sa nemám čo sťažovať.

Ako to vidí ONA

Už keď som ho videla na obrázku, zľakla som sa. Náhubky nepatria medzi mojich obľúbencov. Moje zdesenie sa trochu prehĺbilo, keď som ho prvýkrát videla naživo – bol hrozne veľký v priemere, a trochu som sa bála aj tých ostňov. Takže bolo jasné, že prvýkrát ho vyskúšam na partnerovi.

Keď som prišla na rad ja, bola som nervózna – vyhovárala som ho partnerovi a všemožne som sa snažila ho nedostať. Čím viac som sa snažila ho nedostať, tým viac mi bolo jasné, že sa nato partner teší.

Primer je na moju pusinku fakt veľký a ten kov, ktorý sa dotýka zubov, to tiež nie je nič príjemné. Chápem, že vo chvíli, keď máte mať nasadený náhubok, sa nemáte cítiť pohodlne, ale toto bolo už trochu moc. Našťastie som asi podpriemer, pretože mi náhubok bol celkom veľký, takže som si ho mohla ľahko dať dole (keď sa partner nepozeral) a zase nasadiť. A vďaka tomu môjmu „podpriemeru“ nemôžem hodnotiť ani ostne, pretože sa mojej tváre ani nedotkli.

Budeme náhubok používať? Za mňa rozhodne, ale len na partnerovi:)

Ako sa nám páčil?

Je nepríjemný, pretože hlavne rozpína čeľusť od seba, takže sa vám môže zakliesniť za zubami a nie bežne pri perách ako u klasických náhubkov. Tento kúsok nás dosť baví, na pohľad vyzerá nebezpečne a on je nakoniec „len“ nepríjemný na nosenie = čo spĺňa zadanie.

Klady

  • Veľmi náročný O krúžok

  • Tesnosť utiahnutia

  • Nerezová oceľ

  • Nepríjemný vzhľad

Zápory

  • Na pohľad horšie spracovanie remeňa a pracky

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: