Pre tých, čo nevedia, na čo pás cudnosti je, tak pás je vlastne taká klietka. Zamedzuje v „sexualite“ a existuje v dvojakom prevedení – dámsky a pánsky. O tom pánskom tu pre vás mám recenziu.

Doplnenie redakcie: nestáva sa nám to často, ale zišli sa nám v redakcii 2 recenzie na rovnaký kúsok – pás cudnosti Spiderwire (1. generácia). Publikujeme obe, pretože sú každá z iného pohľadu – zamknutého (minulá recenzia) suba a zamykajúcej dominy (táto).

Aké existujú druhy pásov cudnosti – všeobecne a vecne

Pásy existují tieto – kovové, plastové, silikónové a kožené. V rôznych dizajnoch. Plastové pásy môžu byť posuvné (teda si môžete zmeniť dĺžku pásu). Zámočky môžu byť klasicky kovové alebo „jednorazovky“. Klasické zámočky sú na kľúčik. A tie jednorazové? Sú plastové a fungujú tak, že ich zacvaknete a potom ich musíte prestrihnúť. Inak ich dolu nedáte. Sú na jedno použitie.

Podľa môjho názoru je lepší zámok na kľúče. Keďže tie plastové si subík môže odstrihnúť a tým si pás odomkne. Síce vy to potom zistíte (keď zámoček rozstrihne, už je nepoužiteľný) a dostane trest. Ale to už je druhá vec. Každý tento zámok má nejaké číslo. Čo znamená, že keby si sub myslel, že keď napríklad má zámočky pri sebe alebo proste bývate spolu, že si ho potom len vymení za nový, tak sa pekne mýli.

Prvý výber pásu – začíname s recenziou

S partnerom sme si vybrali tento pás cudnosti. Páčil sa mi jeho dizajn – vyzerá naozaj ako taká klietka. Je kovový. Čo som vedela, ale nepočítala som, že bude až taký ťažký. Sľubovala som si od toho veľa a aj recenzie boli dobré. A navyše pár pásov bolo práve v akcii. Takže cenovo ešte dostupnejšie.

Platili sme niečo vyše 40 eur. Inak cena pásov sa pohybuje tak 70+. Páčilo sa mi aj, že vďaka medzerám medzi mriežkami sa dala očakávať ľahká údržba a nemusela som ho dávať dolu v podstate na každé umytie. Niekedy si totiž naozaj nezaslúži, aby som ho odomkla.

Vzhľad pásu je dôležitý

Ako už som písala, je to taká kovová klietka. Tie „mreže“ mi pripadajú až príliš masívne. A to sa tiež celkom prejaví na váhe pásu. Pás je zaoblený smerom dolu. Preto bolo nasadenie pásu, aspoň pre mňa, celkom oriešok. Zámoček všeobecne u pásov je naozaj maličký a tým pádom aj kľúčiky. Ja osobne som si ich zavesila na retiazku na krku.

Kamaráti sa ma práve nato občas spýtajú (pokiaľ si to všimnú). Hovorím, že ani neviem, že som ich našla, keď som si upratovala na polici, tak boli v jednom z mojich „výstavných“ hrnčekov a že sa mi skrátka páčilo, aké sú maličké. Tak som si ich dala na krk, aby som tam nemala „len“ retiazku. S tým sa uspokoja, ale pozerajú sa na mňa dosť divne.

Stále mi ale nejaká výhovorka pripadá lepšia než povedať:

No vieš čo, som sadistka a je to od pásu cudnosti. Alebo – zaujímam sa o BDSM (sadomaso) a to sú kľúče od pásu cudnosti. Beztak by asi ani nevedeli, čo to je. A aj keby… Nepotrebujem to niekde roztrubovať.

No a ešte posledná časť pásu, ktorou je kovový krúžok. Na tento pás si môžete zvoliť akúkoľvek veľkosť. Ćo sme s partnerom uvítali. Ale museli sme správne padnúci krúžok doobjednávať. Aký to malo dôvod a moje skúsenosti pri nasadzovaní nájdete nižšie.

Nasadenie pásu cudnosti?

Pás cudnosti vám príde v krabičke rozdelený na dve časti. Tou prvou je kovový krúžok. Druhá časť je samotná klietka. Krúžok nasadíme najprv na semenníky a potom na penis. Ako ďalší krok nasadíme klietku. Zacvakneme do krúžku a uzamkneme zámkom. Okolo pásu zapneme kožený pás.

Na čo pozor? (Moja skúsenosť)

Komplikácie nastali už pri nasadzovaní krúžku. Krúžok by bol menší než obvod samotného penisu. Takže sme objednali krúžok s väčším priemerom. Keď už krúžok pasoval, opäť bol problém s klietkou, keďže je stočená mierne smerom dole. Penis bol mäkký. Partner mi navrhol, že ho môžeme trochu pohoniť, aby mierne stvrdol a šiel lepšie zasunúť do klietky. Tak som to skúsila.

Bohužiaľ penis bol zase príliš veľký na šírku. Počkali sme, kým bude zase „pokojný“. Potom som skúsila tak nejako poslednú možnosť. Prestrčila som jemne prst do klietky (nie úplne, samozrejme) a penis tam skúšala takto nasúkať. Po dlhšej námahe sa to podarilo.

Stručne: Dôležitý je správny výber veľkosti krúžku, prípadne sa dajú doobjednať. Chce to trochu zručnosti a cviku.

Doba uzamknutia?

Doba uzamknutia môže byť v podstate akákoľvek. Pravdaže, zo začiatku odporúčam kratšiu dobu v podobe pár dni (2-4). Neskôr týždeň. A po dlhšej dobe nosenia pokojne niekoľko týždňov. Vďaka jednoduchej hygiene pri nosení tohto pásu ho nemusíte na každé umývanie dávať dole. Avšak zo zdravotných dôvodov by si ho muž mal raz za čas „pretiahnuť“.

(To však neznamená, že sa bude radovat, že raz za čas ho odomknúť musíte – môžete využiť tzv. „milking“ a z toho radosť mať už nebude.)

Klady

  • Ľahké uschovanie pod oblečenie

  • Hygienické hľadisko

  • Dizajn

  • Kožený „popruh“ cez pás

Zápory

  • Pás je ťažší (Sub si musí zvyknúť)

  • Náročnejšia manipulácia pri nasadzovaní

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:

DO OBCHODU

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 1 názor

Prosím,který kovový pás pro muže je nejlepší?Hlavně aba byl potrestán a nemohl se vzrušit,děkuji za odpověd

Hezký den, to dost záleží na propozicích penisu a varlat muže – záleží na velikosti před ztopořením, po ztopoření, průměru a délce – dle toho se vybírá ideální typ a také i ideální průměr kroužku, aby dobře seděl, neklouzal a zároveň neškrtil.

Spolupracujeme: