Toto by mala byť úplne špičková technológia od We-vibe, vlajkovej lode spoločnosti medzi dvojicou vibrátorov. Dá sa to však nejako zmysluplne využiť, alebo je to len trik, ako výrobok zdražiť o niekoľko tisíc eur?

Balenie

Určite ide o štýl balenia, za ktorý by sa nemuseli hanbiť ani špičkoví výrobcovia elektroniky. Už na prvý pohľad viete, že držíte v rukách niečo vynikajúce, a to nielen vzhľadom, ale aj obalom. V balení nájdete nielen We-Vibe Chorus, ale aj nabíjaciu stanicu, lubrikačný gél a USB kábel. Nájsť v balení adaptér na zástrčku by bolo perfektné, ale to by bolo asi príliš veľa.

Informácie o hračke

Telo Chorusu je vyrobené zo 100 % silikónu (mazivá len na báze vody), vďaka čomu je vodotesné (ale neodporúčam slanú alebo chlórovanú vodu), ovládač je zmesou silikónu a tvrdšieho plastu.

We-vibe Chorus, rovnako ako jeho ostatné verzie, vyniká najmä svojím U-tvarom, ktorý je navrhnutý tak, aby stimuloval ženský bod G súčasne s klitorisom a tiež partnerovým penisom.

Chorus má v každom ramene jeden vibrátor, ktorý môže pracovať nezávisle od druhého. Ramená sú navzájom spojené mechanickým kĺbom.

Nabíjacia stanica

Nabíjacia stanica je vyrobená z matného bieleho plastu. Na spodnej strane sa nachádza kontrolka LED, ktorá indikuje stav nabíjania. Čas nabíjania je približne 90 minút a prevádzkový čas je niečo vyše 1 hodiny.

Inak sa príslušenstvo do stanice pekne zmestí, takže dobre poslúži ako cestovný/úložný kufrík. Nabíjanie a upevnenie v stanici zabezpečujú magnetické kontakty.

Ovládacie prvky

Chorus sa ovláda niekoľkými spôsobmi. Prvým spôsobom je samotný zbor. Na hračke je jedno tlačidlo na všetko. Ale bude to stačiť. Jedným stlačením sa zapne, ďalším krátkym stlačením sa prepína medzi programami, dlhším stlačením sa vypne a dlhým stlačením v trvaní 15 – 20 s sa spáruje s mobilným telefónom cez Bluetooth.

Zistite, koľko stojí vibrátor We-Vibe Chorus
ZISTIŤ CENU

Druhým spôsobom je použitie ovládača, kde sú tlačidlá veľmi dobre a logicky umiestnené. Ak chcete zapnúť, dlho podržte tlačidlo “+”. Na prepínanie programov slúžia tlačidlá so šípkou doprava a doľava. Nastavenie intenzity “+” a “-“. Ak chcete funkciu vypnúť, dlho podržte tlačidlo “-“.

Aby to nebolo tak fádne, je tu ďalšie špeciálne tlačidlo so symbolom We-vibe. Jeho stlačením sa aktivuje režim, ktorý mení intenzitu vibrácií v závislosti od sily stlačenia ovládača (“Tlaková regulácia”). Tlačidlá “+” a “-” sú v tomto režime neaktívne

Tretím spôsobom je prostredníctvom mobilnej aplikácie. V aplikácii môžete naprogramovať jednotlivé programy, zmeniť funkciu tlače ovládača (“kontrola tlaku”). *alebo ovládajte hračku priamo cez aplikáciu, a to buď zvukom, ktorý môžete nastaviť podľa basov/výšok/výšok, alebo stlačením obrazovky. (*čo dokážu len novšie ovládače)

Použitie

Hračka je primárne určená na jeden účel, takže nie je čo vymýšľať. Môžem však povedať, že pozícia, v ktorej je to asi najpohodlnejšie, je pozícia misionára. V tejto polohe má partnerka voľné ruky, a preto má najviac priestoru na hru s ovládačom.

Ak však chcete naozaj niečo zažiť, odporúčam kúpiť si análny vibrátor Ditto od We-vibe. Jeho nespornou výhodou sú malé rozmery, vďaka ktorým túto zostavu zvládne každý. Výsledkom bolo, že môj partner mal stimuláciu naozaj všetkých intímnych častí a dosiahol orgazmus do 1 minúty od začiatku nášho milostného aktu.

Hodnotenie

Zariadenie na tejto cenovej úrovni by malo byť dokonalé. Bohužiaľ, nie je. Začnem kladmi. Materiál, spracovanie, pánt medzi ramenami, ktorý dokonale drží svoju polohu a vďaka ktorému sa tvar prispôsobí každému klinu. Ramená, ktoré majú prémiový tvar, vnútorné priehlbiny a každý vlastný vibračný motor, ktorý možno nezávisle naprogramovať.

Ergonomický ovládač s rozumným rozložením tlačidiel a technológiou “Pressure control”, takže sa nemusíte obávať, že si pri milovaní pomýlite tlačidlá. Okrem toho, obal a dizajn, to všetko je bezchybné. Niektorým už môže vadiť, že vibrátor na bod G je výrazne slabší ako vibrátor na klitoris, ale nám osobne to nevadí.

Čo však rozhodne považujem za nedostatky, je (zatiaľ) nezodpovedná aplikácia, ktorá si väčšinu času robí, čo chce. To ma vedie k zamysleniu, kto vymyslel, že sa k aplikácii môžete pripojiť len vtedy, ak máte aktívneho vodiča.

Technicky chápem, prečo to majú takto nastavené, ale z pohľadu používateľa je to hrôza, pretože zosúladenie všetkých zariadení na pripojenie k aplikácii môže trvať aj 5 minút. Okrem toho ma veko nabíjacej stanice úplne vytočilo.

Na udržanie zatvoreného tvaru výrobca prilepil na každú stranu kúsok silikónovej pásky (asi 1 cm). To je na zariadenie tejto cenovej kategórie veľmi náročné. Nehovoriac o tom, že biely matný povrch sa špiní neuveriteľnou rýchlosťou.

Prekvapenie na záver

V aplikácii som zistil, že v základnom balíku je ovládač, ktorý nepodporuje niektoré nové funkcie, napríklad vibrovanie podľa prehrávanej hudby alebo dotyku obrazovky telefónu. Spoločnosť We-vibe vám však pošle nový ovládač, ktorý už tieto nové funkcie zvláda, úplne zadarmo.

To je podpora! Stačí v aplikácii nájsť funkciu, ktorú váš ovládač nepodporuje, kliknúť na ňu a aplikácia sama predvyplní e-mail, na ktorý podpora odpovie do jedného dňa s pokynmi, čo robiť ďalej.

Súhrn

Chorus Zlepšuje a osviežuje partnerské milovanie, ale technické vylepšenia sú skôr spestrením ako niečím podstatným. Ak však chcete investovať do niečoho drahšieho a nezvyčajného, nemôžete sa pomýliť so zariadením We-Vibe Chorus.

Klady

Zápory

Materiál Cena
Celkový dizajn Mobilné aplikácie
Pekný vzhľad Veko nabíjacej stanice
Podpora
Kvalitné balenie
Aktuálnu cenu a možnosť objednania nájdete tu:
Šipka
Eros.sk Růžovýslon.sk
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: