Pred rokmi som na internete videl vtedy začínajúci párový vibrátor rovnakého typu. Keďže som vtedy len postupne objavovala čaro sexuality, nevedela som si predstaviť, aké by to mohlo byť… a nič sa nezmenilo ani teraz.

Pri pohľade na Partner Toy Plus Remote mi teda bolo jasné, že po toľkých rokoch konečne nastal čas rozlúštiť tajomstvo párových vibrácií.

Čo je v krabici?

Výrobca Satisfyer nepatrí k tým, ktorí by sa snažili hračku zahaliť do rúška luxusu a zmyselného tajomstva. Vibrátor aj jeho balenie sú jednoduché a praktické. V škatuľke objavíte okrem samotného vibrátora aj ovládač, ktorý vám presne padne do ruky, a nabíjací kábel. Samotný vibrátor má tvar písmena „U“ a je vyrobený z hladkého silikónu, čo zaručuje jednoduché čistenie a hygienu.

Čo vibrátor ukrýva?

Hlavnou myšlienkou je kombinácia stimulácie klitorisu, vnútorných vibrácií a partnerského sexu. Jeden koniec teda dráždi klitoris, druhý koniec je určený na dráždenie oboch partnerov vo vnútri ženy. V oboch týchto koncoch je samostatný motor, takže si môžete užívať ľubovoľnú kombináciu programov.

  • Materiál: silikón
  • Počet motorov: 2
  • Počet programov: 10
  • Rozmery: 7 cm x 3 cm
  • Vodotesnosť: krátke ponorenie do vody
  • Nabíjanie: USB kábel

Dva v jednom!

Po vybalení z krabice prišlo krátke zaváhanie – bude to fungovať? Vzhľadom na to, že k vibrátoru treba pripojiť muža, vibrátor je väčší, než by mnohí očakávali. Tieto obavy sa však rýchlo rozplynuli. Sex s týmto fialovým diablom je nezvyčajný a zaujímavý, už len preto, že sa mu musíte trochu prispôsobiť. Určite s ním zažijete nový rozmer sexuálnych zážitkov.

Zistite, koľko stojí diaľkový ovládač Partner Toy Plus
ZISTIŤ CENU

Dominantný vibrátor

Čo môže byť sklamaním, je spôsob fungovania vibrácií, ktorý tak trochu prehlušuje samotný sex. Všetky tri zložky – dráždenie klitorisu, vnútorné vibrácie a sex – sa totiž navzájom nepodporujú, ale všetky pocity sa strácajú vo vibráciách.

Výrobca sľubuje, že vibrátor dráždi mužov po celej dĺžke penisu. Bohužiaľ, partnera táto hra nenadchla. Vibrácie vnímal ako nepríjemné a rušivé a pociťoval nedostatok priestoru na pohyb. Takže vibrátor si niekoľkokrát urobil priestor… a to sa opakovalo pravidelne zakaždým, keď sme sa rozhodli vziať si túto hračku medzi seba (doslova).

Chystáte sa na trojku?

Ak hľadáte spoločné rozptýlenie, vibrátor Partner Toy Plus Remote môže byť dobrou voľbou. Zabavíte sa pri skúšaní rôznych spôsobov zapojenia tejto hračky medzi vás, či už pri spoločnom sexe, alebo pri dráždení jeden druhého jednotlivo.

Pre nás oboch bolo prekvapivo príjemnejšie len škádliť jeden druhého individuálne na rôznych častiach tela. Fantázia tu vdychuje život najrôznejším spôsobom zapojenia hračky, a to je zábavné a vzrušujúce. Extatické vibračné spojenie však nie je to, čo nám táto hračka priniesla.

Klady

Zápory

Hygienický dizajn Vibrácie prehlušujúce iné pocity
Viacnásobné použitie - priestor pre fantáziu a vzájomné prekvapenia Pre mužov počas sexu nepríjemné
Možnosť kombinácie programov Väčšia veľkosť
Veľký výber programov
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: