Čo vidím? Niečo v diaľke. Veľký, 17 cm, hnedý. Mohla by to byť nová hračka pre mačky?

A je to tak! Chystáme sa vyskúšať novú hračku z elektronického obchodu Pink Elephant. Je to Silikónový vibrátor s prísavkou a semenníkmi G-Touch2. Táto vec prekvapí nejednu dámu. A viac ako jedna kundička.

O produkte od A po Z

Tento krásavec je zabalený v priehľadnom plaste spolu s malým a veľmi jednoduchým manuálom. Tento vibrátor je opäť napájaný batériami (typ AA, ale nie sú súčasťou balenia).

Myslím, že z názvu je jasné, na čo sú batérie určené. Hoci sa na prvý pohľad zdá, že tento vibrátor je len klasický vibrátor, je vybavený 10 vibračnými režimami. Preto má na spodnej strane 1 tlačidlo na zapnutie a vypnutie vibrátora a na prepínanie vibrácií.

Niekoľko čísel

  • Celková dĺžka – 23 cm
  • Použiteľná dĺžka – 17,25 cm
  • Maximálny priemer – 4 cm
  • Hmotnosť – 300 gramov
  • A batérie AA – 2 kusy

Čo je to za materiál?

Vibrátor je vyrobený z veľmi mäkkého silikónu a je pohodlnejší, než by ste očakávali. Samotný vibrátor je však veľmi pevný. Je to, akoby bol kocúr naozaj veľmi nadržaný na svoju mačičku.

Zistite, koľko stojí silikónový vibrátor G-Touch 2 s prísavkou a semenníkmi
ZISTIŤ CENU

prísavku, ktorá je naozaj kvalitná. Dobre drží takmer na akomkoľvek materiáli – na nelakovanom dreve, dlaždiciach, skle (mám doma zrkadlo určené na play-doh, takže môžem natáčať videá v zrkadle – je to veľmi cool uhol) a musím povedať, že na skle drží naozaj dobre. Jediný materiál, s ktorým som nebol na 100 % spokojný, bola plávajúca podlaha.

Ako sa ovláda?

Keďže je vodotesný, môžete sa s ním hrať v sprche alebo vo vani. Vďaka silnej prísavke ho môžete pripevniť kdekoľvek alebo použiť semenníky, ktoré tento vibrátor má. Sú väčšie a pevné, ľahko sa držia, a tak je manipulácia s vibrátorom skvelá.

Potom je už len na vás, či sa budete chcieť hrať s vibráciami, alebo nie. Vyskúšať všetkých 10 z nich predtým, ako vaša kundička dosiahne orgazmus, je dostatočná výzva. Určite stojí za vyskúšanie!:)

Osobné pocity

Táto mačacia dáma je zvyknutá na menšie vibrátory. Chcela vyskúšať niečo nové. Tento vibrátor pripomínajúci penis černocha je skvelou voľbou na vyskúšanie niečoho nového. Ale aby som bol úprimný, dalo mi to dosť zabrať. Je to zvyk? Alebo len popularita menších penisov? Možno sa to dozvieme v budúcich recenziách!:)

Pozitívne a negatívne

Dnes do svojej recenzie zahrniem viacero aspektov. Pretože táto mačka si to zaslúži.

Klady

Zápory

Silný a veľmi príjemný materiál 100% sa nelepí na plávajúce podlahy
Veľmi kvalitná prísavka
Pocit exotického zážitku
Mierne zakrivené (vhodné na stimuláciu bodu G)
Vodotesné
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: