Ak máte rovnako ako ja radi hračky, ktoré sú dva v jednom, tento vibrátor bude pre vás dobrým spoločníkom. Dráždi klitoris aj bod G, a to je celkom dobrá kombinácia. Po tom, čo mi v rukách pristála krabica, ktorá ma príliš nenadchla, som jej príliš nedôveroval.

Krásny poklad

Veľmi som sa však mýlil. Hneď po otvorení som zistil, že držím skutočný poklad. Ako žena som musela v prvom rade oceniť veľmi čistý, jednoduchý a elegantný dizajn, ktorý je zvýraznený kovovým prúžkom. Nádherne tvarovaný vibrátor, pripomínajúci písmeno V, zaručil, že hranie sa len tak neskončí.

Bola by škoda nevyskúšať ho hneď. Jeho povrch bol taký veľmi príjemný, hladký, ako sa na silikón patrí. Ten, kto vymyslel jeho úplne anatomický tvar, si zaslúžil pochvalu a uznanie pred nastúpenými jednotkami.

Kombinácia dráždenia

V skutočnosti si vďaka tomuto tvaru užijete nielen potláčanie klitorisu, ktoré pripomína príjemné sanie, ale aj dráždenie bodu G, ktoré vás privedie do raja nielen vďaka desiatim vibračným režimom, ale aj vďaka zárezom na zahnutej špičke.

Vibrácie začínajú s naozaj ľahkou a nízkou intenzitou. Môžete ju postupne zvyšovať alebo meniť rýchlosť podľa vlastného uváženia. Poteší začiatočníkov aj skúsené dámy. Jeho veľkosť je vhodná pre ženskú ruku. Vďaka svojej ľahkosti ani nebudete vedieť, že niečo držíte v ruke. Aj vďaka tomu sa veľmi ľahko ovláda.

Obidve naraz?

Pomocou dvoch tlačidiel môžete zapnúť len sanie alebo len vibrácie, prípadne oboje naraz. Postupným stláčaním tlačidiel môžete nastaviť svoju obľúbenú kombináciu alebo sa vrátiť na začiatok a skúsiť to znova. Vďaka vodotesnému dizajnu môžete hrať aj v sprche alebo vo vani.

To tiež zaručuje, že čistenie tejto pomôcky bude takmer samozrejmosťou. Určite vás poteší, že nemusíte hľadať žiadne batérie. V skutočnosti sa tento vibrátor nabíja cez USB a vydrží približne hodinu a pol. Vydržíte aj vy tak dlho?

Klady

 •  

  Skvelý anatomický tvar

 •  

  10 vibračných režimov od najslabšieho

 •  

  Možnosť voľby medzi iba odsávaním, iba vibráciami a odsávaním

 •  

  Vibrace

 •  

  Vodotesnosť

 •  

  Nabíjanie cez USB

Zápory

 •  

  Iba cyklické ovládanie tlačidlami

Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:

DO OBCHODU