Dlho som túžila po masážnej hlavici. Videla som v tom samé výhody, skvelá večerná zábava a ešte možno masáž chrbta? Z môjho pohľadu číre blaho. Študovala som viacero značiek, a nakoniec sa mi dostala do rúk hlavica od ToyJoy, AkuWand. Všetko, čo som si prečítala, vyzeralo nádejne. Tichá hračka, výkonná, bezdrôtová, i keď trochu väčšia.

E-nástroj – ergonomický a ekonomický

Po rozbalení balíčkov ma prekvapila skutočná veľkosť. Krabička obsahuje samotnú hlavicu, nabíjací USB kábel a ružové vrecúško na hygienické uchovávanie hračky. Celá meria 32 cm. Samotná hlava má 6 cm a hladký silikónový povrch. Obsahuje kĺb, vďaka ktorému by malo byť jednoduchšie dosiahnuť pravý pôžitok. Pri svojej veľkosti je skutočne ľahká a dobre sa drží v ruke.

Na spodnej strane je otvor na nabíjanie. Veľmi ma prekvapilo, ako rýchlo sa hlavica nabila. Po úplnom vybití sa naplno nabije asi za 4 hodiny. V priebehu nabíjania svieti dióda načerveno a po nabití sa rozsvieti nazeleno.

Aká je hlavica v posteli?

Hlavicu ovládame pomocou dvoch tlačidiel. Jedno slúži na zapnutie a vypnutie a druhé na prepínanie medzi vibráciami. Podľa chuti a nálady si môžete vybrať z 10 programov, ako vibračných, tak pulzných. Medzi ovládačmi je umiestnená dióda. Tá svieti nazeleno alebo načerveno podľa zvoleného programu. Na mňa toto svetielko pôsobilo neskutočne rušivo.

Neskutočne som sa tešila na test. Je to jedna z vecí, s ktorou ešte nemám skúsenosť. Celkovo to ale bolo jedno veľké sklamanie. Hlavica sa drží dobre s ohľadom na svoju veľkosť, ale je nevhodná pre ženu mojej malej výšky. Je príliš dlhá, a preto sa nedá jednoducho ovládať. Pri slabom osvetlení alebo v noci blikajúce svetielko spôsobí, že sa cítite skôr ako na diskotéke, než v intímnej chvíľke.

Väčšia a dlhšia než akú by som potrebovala

Samotná hlava je na mňa veľká a pôsobí neohrabane. Prvý orgazmus sa mi vždy podarilo dosiahnuť pomerne rýchlo, a aj keď nemám problém dosiahnuť neobmedzené množstvo orgazmov, s touto hlavicou som dosiahla vždy len jeden. Je to asi ako pracovať na jemných detailoch obrazu maliarskou štetkou.

Nedráždi silno len klitoris, ale aj všetko okolo. Do toho vám ešte brní celá ruka od silných vibrácií. Toto berte ale ako subjektívny problém, pretože je to vlastnosť snáď všetkých masážnych hlavíc – majú veľkú hlavičku a vďaka tomu dráždia všetko, čo majú na dosah. Čisto na klitoris odporúčam vyslovene hračku s užšou hlavičkou, ktorá je nato určená.

Snáď som su ešte v živote žiadnu hračku neužila tak málo. Celkovo by som to pripísala celému segmentu masážnych hlavíc, ktoré asi nebudú pre mňa – napriek tomu, že patria k najobľúbenejším a najpredávanejším na trhu. Strieda sa tu toľko vnemov naraz, že je to nepríjemné. Silné vibrácie, príliš veľká hlava, štekliaca a vibrujúca dlaň a blikajúce svetielka.

Klady

  • Krátka doba nabíjania

  • Silné vibrácie

  • Ľahká

  • Obal na skladovanie

Zápory

  • Blikajúca dióda

  • Nie je vodeodolná

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU cm.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: