Kým nedržíte toto zvieratko v rukách, neviete, čo sú skutočné VIBRÁCIE. Power AkuWand 2, ako už názov napovedá, je druhá generácia. Nevieme, prvá generácia ani neprešla cez náš šuplík, o koľko sa to zlepšilo.

Čo je súčasťou balenia

V krabici sa nachádza samotný masážny vibrátor, nabíjačka USB (bez adaptéra, ale kto dnes nemá doma aspoň nabíjačku na telefón alebo počítač s voľným portom USB, že?) a návod, ktorý je napísaný priamo na krabici (ale nie je veľmi potrebný). To, že je bezdrôtový, a teda bez kábla, považujem za obrovské plus. Nemusíte sa starať o to, kam s káblom, či dosiahne zo zásuvky a podobne. Práve sa zaoberáte stavom poplatku. Viac o tom neskôr.

Samotný vibrátor má príjemný tmavý dizajn, pričom rukoväť je z tmavosivého lesklého plastu (spočiatku sme si mysleli, že bude klzká, ale príjemne sa drží), má len pár tlačidiel (jedno na zapnutie a druhé dvojtlačidlo + a – na výber programu) a magnetické nabíjanie.

Materiály

Hlava je vyrobená z príjemného samotného silikónu. S trochou nadsázky by sa dalo povedať, že keby ležala na stole v obývačke, návštevník by si myslel, že ste sa dali na dráhu speváka, a nie že je to erotická pomôcka. 🙂

V akcii

Dlhším stlačením tlačidla napájania sa vibrátor nastaví na stredný alebo tretí z piatich vibračných režimov. Vibrácie je možné znižovať a zvyšovať a po opätovnom stlačení tlačidla + pri najsilnejšej vibrácii sa dostanete do ponuky päť pulzných programov (od rôznych pravidelných pulzov, cez zvyšujúcu sa intenzitu až po striedanie intenzity vibrácií).

Takže celkovo desať úžasných programov. To by mohlo na chvíľu stačiť. Trochu nevýhodou sa zdá byť to, že nemôžete zmeniť predvolený program, a tak vždy začnete so strednou intenzitou vibrácií. Pre nás by bolo príjemné, keby tu bola možná aspoň jedna predvoľba, kde by si majiteľ mohol vybrať obľúbený program a hneď ho zapnúť.

A čo nabíjanie?

Vibrátor má stavovú LED, ktorá bliká len po stlačení tlačidla napájania. Bohužiaľ, nie je možné zistiť, ako je batéria nabitá, čo sa nám už raz stalo. Pri počiatočnom prechádzaní pulzných programov a piatich intenzít vibrácií sme zistili, že sú šialene silné. Áno, vyzerá to tak, ale musíme povedať, že nie sú nepríjemné. Som si istý, že každý si nájde svoju obľúbenú.

Zistite, koľko stojí masážny vibrátor Power AkuWand II
ZISTIŤ CENU

Okrem toho stojí za zmienku, že vďaka flexibilite hlavice možno silu vibrácií regulovať tlakom. Pri hraní sme vyskúšali rôzne druhy a treba zdôrazniť, že pri najsilnejších vibráciách budete cítiť mravčenie aj na druhý deň. 😉

Čo môžem povedať o starostlivosti o hračku?

Vďaka vodotesnej a pevnej konštrukcii sa dá po použití krásne opláchnuť alebo inak vyčistiť. Vďaka tomu, že nemá ani klasický USB port, ale magnetické nabíjanie (stačí priblížiť kábel a ten sa krásne chytí a začne nabíjať), nie je problém s tým, že by ste museli pri umývaní sledovať kryt. Preto by sme sa neobávali ani hry s ľahkými predmetmi vo vani.

Stojí to za to?

Doma sme jednohlasne odhlasovali, že áno! Navyše, na masážny vibrátor by mali ísť silikónové nástavce na penis a ďalšie. Bohužiaľ sme nemali možnosť ich vyskúšať. Okrem použitia v okolí pohlavných orgánov ho možno použiť aj na masáž chrbta, krku atď. Takže multifunkčná hračka. A to sa nám páči.

Klady

Zápory

Silné, naozaj SILNÉ vibrácie Absencia diódy indikujúcej úroveň nabitia
Hoci silné vibrácie, nie príliš hlučné Po zapnutí nie je možné nastaviť predvolený režim
Spolu 10 programov
Vodotesné
Magnetické nabíjanie USB
Pekný dizajn
Približne 1,5 hodiny na jedno nabitie
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: