Pokiaľ ste toto dieťa nedržali v rukách, neviete, čo je to poriadna VIBRÁCIA. Power AkuWand 2, ako už názov napovedá, je druhá generácia. Nevieme, prvá generácia nám ani neprešla zásuvkou alebo rukami, ako veľmi sa zlepšila.

Čo je súčasťou balenia

Krabica obsahuje samotný masážny vibrátor, USB nabíjačku (bez adaptéra, ale kto dnes nemá doma aspoň nabíjačku na telefón alebo počítač s voľným USB portom, že?) a manuál, ktorý je napísaný priamo na krabici (ale nie je naozaj potrebný). To, že je bezdrôtový, a teda bez kábla, považujem za obrovské plus. Nemusíte sa starať o to, kam s káblom, či dosiahne zo zásuvky a podobne. Práve sa zaoberáte stavom poplatku. Viac o tom neskôr.

Samotný vibrátor má pekný tmavý dizajn, rukoväť je z tmavosivého lesklého plastu (najprv sme si mysleli, že bude klzký, ale príjemne sa drží), má len pár tlačidiel (jedno na zapnutie a druhé dvojtlačidlo + a – na výber programu) a magnetické nabíjanie.

Materiály

Hlava je z príjemného zamatového silikónu. S trochou nadsázky by sa dalo povedať, že keby ležal na stole v obývačke, návšteva by si myslela, že ste sa dali na dráhu speváka, a nie že ide o erotickú pomôcku:)

V akcii

Po dlhom stlačení tlačidla napájania sa vibrátor spustí v strednom alebo treťom z piatich vibračných režimov. Vibrácie je možné znižovať a zvyšovať a po opätovnom stlačení tlačidla + pri najsilnejšej vibrácii sa dostanete do ponuky piatich pulzných programov (od rôznych pravidelných pulzov, cez zvyšujúcu sa intenzitu až po striedanie intenzity vibrácií).

Celkovo teda desať úžasných programov. To by mohlo na chvíľu stačiť. Trochu nevýhodou sa zdá byť to, že nemôžete zmeniť predvolený program, a tak vždy začnete so strednou intenzitou vibrácií. Pre nás by bolo príjemné, keby tu bola možná aspoň jedna predvoľba, kde by si majiteľ mohol vybrať obľúbený program a hneď ho zapnúť.

A čo nabíjanie?

Vibrátor má stavovú LED diódu, ktorá bliká len po stlačení tlačidla napájania. Bohužiaľ, nie je možné zistiť, ako je batéria nabitá, čo sa nám už raz stalo. Keď sme spočiatku prechádzali pulznými programami a piatimi intenzitami vibrácií, zistili sme, že sú šialene silné. Áno, vyzerá to tak, ale musíme povedať, že nie sú nepríjemné. Som si istý, že každý si nájde svojho favorita.

Zistite koľko stojí Masážna hlavica AkuWand 2
ZISTIŤ CENU

Okrem toho je potrebné spomenúť, že vďaka pružnosti hlavy je možné regulovať silu vibrácií tlakom. Pri hraní sme vyskúšali rôzne typy a treba zdôrazniť, že pri najsilnejších vibráciách budete cítiť brnenie aj na druhý deň:)

Čo povedať o starostlivosti o hračku?

Vďaka svojej vodotesnej a pevnej konštrukcii sa dá po použití krásne opláchnuť alebo inak vyčistiť. Vďaka tomu, že nemá ani klasický USB port, ale magnetické nabíjanie (stačí priblížiť kábel a ten sa krásne chytí a začne nabíjať), nie je problém s tým, že by ste museli pri umývaní sledovať kryt. Takže by sme sa neobávali ani hry s ľahkými predmetmi vo vani.

Stojí to za to?

Doma sme jednohlasne hlasovali za! Okrem toho by na masážny vibrátor mali ísť aj silikónové nástavce na penis a ďalšie. Bohužiaľ sme nemali možnosť ich vyskúšať. Okrem okolia pohlavných orgánov ho možno použiť aj na masáž chrbta, krku atď. Takže multifunkčná hračka. A to sa nám páči.

Klady

Zápory

Silné, naozaj SILNÉ vibrácie Žiadna LED dióda na indikáciu úrovne nabitia
Hoci silné vibrácie, nie je príliš hlučný Nemožno nastaviť predvolený režim po zapnutí
Celkom 10 programov
Vodotesnosť
Magnetické nabíjanie cez USB
Pekný dizajn
Približne 1,5 hodiny na jedno nabitie
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: