Závažia, ktoré sa dajú použiť pri BDSM hrách, nie sú na trhu dostupné… Je to škoda, pretože je to zaujímavý spôsob, ako potrestať alebo naučiť partnera znášať bolesť. To, aká veľká bude, vždy závisí od toho, kam závažie umiestnite, ako ho pripevníte a akú má hmotnosť. Už sme tu mali závažia s klipmi pre submisívov/submisívky – primárne na bradavky alebo napríklad na pripevnenie k padáku na semenníky.

Dnes máme hračku výhradne pre pánov, ale v kombinácii s retiazkou napríklad na bradavky sa dá tiež dobre použiť – takže je to potom univerzálne závažie.

Každopádne, tento nerezový skvost (je naozaj krásny) je určený predovšetkým pre mužov. Triune (značka BDSM) sa špecializuje len na pomôcky z nehrdzavejúcej ocele a tento oceľový prsteň s magnetom nie je iný.

Povrch je teda krásne lesklý, vyleštený a hmotnosť je naozaj citeľná. Táto značka však ponúka aj viacero závaží s rôznymi priemermi, aby vyhovovali každému.

Rôzne hmotnosti a vnútorné priemery:

  • 200 g / 33 mm,
  • 210 g / 36 mm,
  • 220 g / 39 mm,
  • 263 g / 45 mm.

Určite je dobré si vopred premerať priemer nad semenníkmi, aby vám ten správny sadol a nezošmykol sa. Chápem, že výrobca má pre každý priemer inú hmotnosť, pretože priemer krúžku je rovnaký.

Zistite, koľko stojí krúžok na semenníky
ZISTIŤ CENU

Ale ocenil by som možno 39 mm (najlepšie by mi sedeli) spolu s 263 g, čo je už dosť nápadné. Práve sme ich mali na testovanie a musím uznať, že na tento nerezový skvost určite nezabudnete už len preto, že samotná gravitácia a jeho hmotnosť je solídna.

Jednoduché a bezpečné nasadenie

Páči sa mi princíp magnetu, ktorý umožňuje jednou rukou „odlomiť“ označenú časť z krúžku, pretlačiť miešok cez túto medzeru zo strany a magnet citlivo zacvaknúť späť. Odporúčam vám, aby ste pred zacvaknutím skontrolovali, či je váš miešok dostatočne ďaleko od okrajov, pretože magnet rozhodne nie je slabý a mohli by ste si privodiť ďalšiu úroveň trestu…

Reálne školenie subdodávateľov

V prvom rade som mal váhu ako súčasť môjho „oblečenia“ počas BDSM hry s mojou pani. Nie je to nič trikové ani vyložene drsné (alebo som si na takéto zaobchádzanie zvykol), ale rozhodne to cítiť.

Až na to, že musíte byť na všetkých štyroch, máte na vodítku bičík a vaše semenníky sú svojou váhou dosť voľné. V takom prípade sa občas budete pýtať, či to „zvládnu“. Ale môžem potvrdiť, že to urobili.

Ak už máte vo svojom „hračkárstve“ napríklad svorky na bradavky, toto závažie je skvelé na kombináciu s nimi. Prípadne stačí špendlík, šnúrka a máte improvizované svorky. Alebo môžete túto záťaž skombinovať s análnym hákom na bondage a postroj pevne utiahnuť… Vždy sa hrajte s gravitáciou a s tým, ako to môže byť vášmu partnerovi nepríjemné.

Súhrn

Pre mňa je to skvelé príslušenstvo, ktoré sa v našom množstve určite nestratilo a používame ho často. Samostatne na tréning vytrvalosti pri naháňaní a „hranenie“ alebo v kombinácii s „jazdením na koni“ na všetkých 4.

Úplne rovnaký efekt (a teda nepríjemnú záťaž) by ste mohli použiť pri šukaní so straponom v rovnakej polohe, pretože vtedy sú semenníky ešte voľné… Ale ďalšie kreatívne tresty nechám na vás. Pre mňa je to skvele spracovaný kúsok, ktorý je krásny na pohľad a dobre praktický pre BDSM.

Klady

Zápory

Kvalitné spracovanie Zvyknete si na
Rôzne hmotnosti/priemery
Vkusný doplnok pre BDSM sedenie
Jednoduché nasadenie
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: