Lubrikačných gélov sme tu zatiaľ moc nerecenzovali – a je to veľká škoda, pretože rozdiely v ich kvalitách a použitiach sú neskutočné. A tiež nie vždy platí, že tie najdrahšie porazia tie lacnejšie. A vzhľadom nato, že lubrikant sa hodí skoro každému milovníkovi erotických hračiek, alebo análnych radovánok, pri ktorých je zvlhčujúci gél nutnosťou, určite rozšírime recenzie gélov. Tento gél sme dostali na recenziu od Růžovýslon.cz.

Análny znecitlivujúci gél od Pjur

Dnes začneme netradičným gélom… značkovým od nášho obľúbeného Pjuru a špecializovaným len na análny styk. Je to Pjur Analyse Me = tomu názvu sa nikdy nemôžem nesmiať. Lepšie popísaný produkt som ešte nevidel. Pre neangličtinárov = Analyse me znamená „analyzuj ma / preskúmaj ma“. A čo iné sa deje pri análnom sexe? Táto slovná hračka sa im rozhodne podarila.

Konzistenciu a dávkovanie má aké?

Tento gél je konzistenciou skôr tekutejší a rovno vás upozorním na to, že nemá dávkovaciu pumpičku. Tá je pre mňa veľmi užitočným doplnkom každého lubrikačného gélu – či už klasického, hrejivého, orgazmického, … a samozrejme aj análneho. To by som teda tomuto gélu vytkol. Našťastie sa vďaka jeho konzistencii dobre dávkuje, a pomaly steká (takže s tou tekutosťou to nie je také vážne), takže skvelo padne tam, kam má.

Zloženie gélu je následujúce: Dimethicone, Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil.

Už podľa názvov spoznáte, že obsahuje aj jojobový olej, ktoý upokojuje a uvoľňuje sliznicu = a to sa pri análnom sexe veľmi oceňuje. A nechýba ani „amyrisový“ olej, pomerne neobvyklý, ktorý sa obvykle zaraďuje medzi afrodiziaká. Jeho vplyv nedokážem oceniť, ale každá prírodná zložka sa vždy hodí. Celkovo gél bol dermatologicky testovaný, takže si ho môžu užiť aj citlivejšie prdelky.

Vôňa a kĺzanie?

Vôňa je veľmi neutrálna, takže neurazí a nenadchne, ale to u tohto typu nevadí, privoniavať k výsledku svojej práce nebudete. Ale budete si ju užívať, pretože tento gél skvelo, ale naozaj skvelo kĺže. Je to kvôli jeho silikónovému základu. Takže v kombinácii s týmto gélom vám neodporúčam bez ochrany (kondómu) používať hračky z čistého silikónu – časom by ich jemný povrch degradoval

100 ml fľaštička vám rozhodne vydrží dlhšie, pretože vďaka silikónovému základu nepotrebujete použiť toľko gélu – v porovnaní napríklad s vodnými lubrikantmi. Už známou nevýhodou silikónových lubrikantov je to, že sa nedobre vymývajú z textílií. Takže sa s ním radšej moc nehrajte a nekvapkajte ho všade okolo vás, ale len na riťku partnerky (alebo partnera, podľa chuti).

Alternatívou k tomuto gélu je ešte znecitlivujúci sprej Analyse Me o objeme 20 ml. Ten má výhodu v jednoduchšej aplikácii, ale za mňa by som ním skôr doplnil daný gél, než ho používal samostatne.

Celkové hodnotenie

Keby mal dávkovaciu pumpičku, bez výhrad by sme ho vyhlásili za najlepší lubrikačný gél na zadočkové hry, aký sme zatiaľ testovali (nie všetky recenzie sú už publikované). Ale aj napriek horšiemu dávkovaniu ho jeho kvality vynášajú vysoko. A hlavne výborne uľahčuje náročné análne praktiky = odporúčam ho každému.

 

Klady

  • Vysoká silikonová klzkosť

  • Obsah prírodných olejov

  • Treba málo gélu

Zápory

  • Horšie dávkovanie

  • Zle sa vymýva z textilu

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: