Análny tunel = znie to rozhodne zvláštne a môže nás to lákať aj desiť. A my v redakcii máme nezvyčajné veci, ktoré nás môžu posunúť k lepším zážitkom. Takže ani tunel do našej riťky nás nevystrašil. Jeden sme už v redakcii mali, ale tento je čisto zo silikónu a s viacerými vrúbkami. Ako sa líši a aký je to pocit mať ho zavedený?

Načo je dobrý análny tunel?

Je to rozhodne neobvyklá hračka, funkciou a tvarom na pomedzí análneho kolíka, dilda a návleku na penis – ale u poslednej možnosti záleží na použitom materiáli. Je to jednoduchý dutý análny kolík, ktorý slúži ako na zavedenie do riťky, tak na dvojitú penetráciu = partner zasunie penis dovnútra a môže prirážať do už pevne roztiahnutého zadočka. Nositeľka má v sebe teda jeden kolík a podľa možností partnera aj jeho penis. To ale ide len v prípade, že materiálom daného kolíku je napríklad gél či podobne pružný materiál.

Alternatívne je možné do tohto kolíka vložiť vibrátor (odpovedajúci priemerom), násadu pre lepšie prirážanie (nemusí byť teda kolík pevne zasunutý), prípadne pre veľmi zvedavých aj kameru.

Zmestím sa doň?

Vybral som si veľkosť M (majú aj S a L) a bohužiaľ sa doň nezmestím – silikón je tuhší než gél, takže do gélového análneho tunela by som sa vďaka jeho pružnosti zmestil, ale tu ani náhodou. Hrúbkou (priznávam bez zapýrenia) nespadám do najmenších čísel, takže ani L veľkosť s 3,2 cm vnútorným priemerom by mi nestačila.

Velikosti análního tunelu

 SML
Celková délka patky7 cm9 cm10.6 cm
Celková šířka patky3.1 cm3.7 cm4.6 cm
Celková délka7.5 cm9.5 cm11 cm
Vnější průměr2.6 - 3.5 cm3.2 - 4.1 cm3.8 - 5.2 cm
Vnitřní průměr2.1 cm2.6 cm3.2 cm

Zavedenie kolíku

Nie je to môj prvý kúsok, ale veľkostne ma rozhodne prekvapil – hoci je to stredná veľkosť, stále je dosť veľký. U análnych hračiek vždy odporúčam používať kondóm pre jednoduchšie zavádzanie (silikón zľahka drie a bráni sa) a jednoduchšiu očistu, ale tento tunel som vzal „načisto“. A samozrejme bez gélu ani na krok – tu nesklamal otestovaný Pjur Analyse Me.

Chcel som skúsiť pocit, kedy som otvorený a voľný pre čokoľvek – partnerka sa trochu hanbila, ale nakoniec pár prstami skúsila do mňa zájsť a dráždiť ma rozvibrovaním prstov v mojom vnútri – čisto, bez gélu = na to je tunel ideálny.

Plus ako som písal vyššie, výhoda týchto tunelov je v dvojitej penetrácii – nielen penisu dovnútra, ale napríklad aj vibrátorom, takže z jednoduchej hračky urobíte odrazu vibračnú. So silou a režimami podľa zasunutej hračky.

Suma sumárum

Sklamalo ma, že sa doň nezmestím, pretože som to chcel dopriať partnerke. Ale nato by som musel mať buď kolík z iného materiálu, alebo užší penis. 🙂 Takže radšej vyriešim ten materiál, než to druhé. Každopádne materiálovo a tvarovo ma tento kolík baví a v kombinácii s vibráciami je neskutočne intenzívny – tie vibrácie nejdú totiž z pätičky ako u vibrátorov do riťky, ale v celej jeho hĺbke a to je veľký posun a zintenzívnenie.

To, že sa nedá využiť „dvojitá penetrácia“ už mal v zámere sám výrobca – vnútorné priemery nezodpovedajú ani bežným priemerom penisu. Takže je to tak na pol cesty – síce z lepšieho materiálu než gél, ale s menším využitím.

Klady

  • Príjemný matný silikón

  • Decentne pružný

  • Široká pätička
  • Môže sa kombinovať s vibrátormi

Zápory

  • Nezmestí sa doň penis, len vibrátor

  • Nemá vlastný obal

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU