Análne radovánky lákajú veľa párov. Chcú oživiť svoje zaužívané posteľné praktiky, chcú zažiť niečo nové, možno aj porušiť tabu, ktoré sa tejto netradičnej stimulácie týka. Množstvo ľudí odradzuje už od začiatku istá “nečistota” nášho zadočka.

Ako na bezpečnú análnu stimuláciu?

Ako si teda prvýkrát užiť análny sex so všetkým, čo k nemu patrí? A s vyrovnaným pokojom ohľadom čistoty? Stačí sa pripraviť. Môžete buď prejsť na výrazne vlákninovú stravu (nestráviteľná vláknina prečisťuje črevá, takže toľko “nešpiníte”), alebo použiť klystír.

Je to špecifická pomôcka (pôvodem zo zdravotníctva označovaná aj ako irigátor), ktorá slúži práve na očistné výplachy čriev. Spravidla ju tvorí banka, obal, balónik, ktorý sa naplní vodou a pomocou napojenej trubice sa vstrekne do análu. A znovu a znovu, kým na záchode zo seba nedostanete všetko “nečisté”.

Video:

A potom už si môžete skúsiť prvú análnu stimuláciu bez strachu. Aj napriek tomu treba použiť lubrikant a hygienické pomôcky – prstové kondómy, kondóm ako taký, prípadne očistené pomôcky.

Recenzia análnej sprchy / klystíru

Späť však k dnešnej recenzii erotickej hračky, o ktorej sme zatiaľ veľa nepovedali. Je to jednoduchá análna sprcha, ktorá sa používa práve na klystír.

Je tvorená mäkkým balónikom, základnou trubičkou a nasadzovacou trubičkou s rozprašovačom. Balónik je z mäkčeného červeného plastu – je príjemný na dotyk, dobre sa stláča. Trubičky (ako nasadzovacie, tak základné) sú z bezpečného ABS plastu.

Pár čísel:

 • Celková dĺžka 25,5 cm.
 • Priemer celej pomôcky – 2-6,8 cm (stred až balónik).

Ako sa análna sprcha vôbec používa?

 1. V prvom rade – odporúčame vám pri tejto očiste neopúšťať záchod. Keď začnete, pochopíte to.
 2. Dáme z balónika dole nasadzovaciu trubičku s rozprašovačom, stlačíme balónik a nasajeme doň vodu – napríklad z pohára. Vďaka stlačeniu balónika sa vo vnútri vytvoril podtlak, ktorý povolením stlačenia nasaje vodu.
 3. Nasadíme späť rozprašovací nadstavec a môžeme sprchu s trochou lubrikantu pomalu zasunúť do seba či partnera.
 4. Opätovným stlačením balónika vypustíme obsah do konečníka a môžeme nasávať ďalšiu vodu.
 5. A znovu a znovu a znovu. A to dovtedy, kým z nás nevychádza čistá voda.

Ako sa tento kúsok ovláda?

Balónik je príjemne mäkký a vodu udrží v dostatočnom množstve. Oceňujem to, že má snímaciu násadu s guľatou hlavičkou a rozprašovačom. Nasávaná voda nepríde do styku s časťou, ktorú ste mali v sebe, takže na čistenie je určená len táto nasadzovacia trubička. To uľahčuje údržbu, čistenie a dezinfekciu.

Pre začiatočníkov aj pokročilých milovníkov análnych radovánok (aj očisty tela) je to nepostrádateľná pomôcka. Táto si rozhodne zakúpi vašu kúpu, pretože za cenu cca 20 eur máte solídneho pomocníka, ktorý vám ušetrí veľa starostí a pomôže vám si v pohode užiť nové dráždivé hry. Odporúčame.

Klady

 • Veľký objem balónika

 • Nasadzovací návlek s rozprašovačom

 • Mäkký materiál balónika

Zápory

 • Nie je viac násad (tvary, veľkosti)

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Rate this post