Kúsok, na ktorý som sa dlho tešil – od rovnakého výrobcu máme obojok, i putá na ruky (ktoré ale priemerom pasujú aj na nohy a pripnúť napríklad na rozkroku (odporúčam). Ale ak tak to nenahradilo kompaktný celok, ktorým sú práve tieto dvojité kožené putá  v dnešnej recenzii.Tie máme od sexshopu Růžovýslon.cz.

Vďaka nášmu switchovstvu (sme podľa nálady obaja dominantní alebo submisívni) sme si putá užili z oboch smerov, takže recenzia bude vypovedajúca pre každého čitateľa.

Ako na nás dvojité putá pôsobia?

Materiál je kombináciou čiernej kože a červenej plsti. Za nás je to dosť rajcovná kombinácia, pomerne tradičný pre BDSM, takže za toto palec hore. Takisto aj za kvalitu spracovania – lícovanie dielov, násobné prešitie, silné nerezové očká – pokiaľ nie ste extra siláci, tak sa z pút dostanete jedine vykĺznutím ako Houdini.

To je totiž hlavná a jediá nevýhoda pút – ako majú prednastavené očká od výrobcu, môžu niektorým (páni snáď prepáčia, že ich zanedbám) ženám s extrémne tenkým zápästím či nožičkami vykĺzavať.

Nie je to nič neriešiteľného, len si musíte poradiť s raznicou na koži a kladivkom = a vyrobíte si vďaka tomu vlastné utiahnutie na mieru. Každopádne to je extrémny a vzácny prípad – citeľnej väčšine ľudí (odhadom aj 95%) tie putá sadnú aj v ich továrenskom nastavení = teda bez robenia nadbytočných dier.

Ideálne v kombinácii… s náhubkom, bičíkom, …

Putá sme recenzovali v kombinácii s náročnejším pavúčim náhubkom (viď nová recenzia) a bola to náročná jazda. Skúšali sme rôzne polohy. Na chrbte so zápästiami vo vnútri či zvonka členkov, na bruchu v hogtie s podobnými variantmi na členkoch, … a to samozrejme v spojení s nejakým trýznivým dráždením – subinka mala masážnu hlavicu na klitorise a prsty v kundičke, a keď som sa dostal do submisívnej pozície ja, tak s podviazaným penisom a nalubrikovanými Paninými prstami v rukavici na prostate.

Môžete to ešte okoreniť

Tých zábavnejších kombinácií sa dá samozrejme vymyslieť viac – stačí mať napríklad lano a obojok a hneď môžete subíkovi ešte viac obmedziť jeho pohyblivosť zviazaním pút k obojku… alebo si zahriať na extra mrchu a to vďaka análnemu háku priviazenému cez chrbát tiež k obojku… Je to hneď zábavnejšie hranie so svojou sexuálnou hračkou.

Ako to vidí ONA

Na môj vkus sú putá priveľké – patrím medzi ženy s malým zápästím, tým sa u mňa definuje, kam musím dať ruky a kam nohy. To by síce nebolo také hrozné (aj keď mám radšej variabilnosť), keby aj časť na ruke nebola väčšia. Takže keď som vzrušená a zaberiem rukami, sú vonku. Každopádne tento „problém“ vyrieši jedna dierka naviac – nebude to síce také pekné, ale bude to funkčné.

Inak musím priznať, že putá sú celkom príjemné a napodiv som sa cítila pohodne aj v polohe, v ktorej som ležala – ale možno tomu napomohlo aj to vzrušenie, v ktorom som bola 🙂

Ale naozaj nevie, či ma bavilo viac ich mať na sebe alebo používať na partnerovi. Asi ich budeme musieť ešte párkrát vyskúšať, aby som sa finálne rozhodla. 😀

Suma sumárum

Sú to veľmi zábavné putá, ktoré rozhodne splnia svoj cieľ – spútať vašu polovičku. Nie ste ani nútení ich využívať vždy celé, takže môžete len spútať nohy, či len ruky, … alebo práve obe naraz k sebe do improvizovaného hogtie.

Potom už záleží na vašej fantázii, ako sa pohrať s bezmocnou polovičkou – pre tieto účely pripravujeme praktický zoznam úloh a trestov pre BDSM radovánky. Nech to zbytočne nepreťahujeme, tak áno – tieto putá by vám nemali chýbať v „šatníku“.

Klady

  • Farebná kombinácia

  • Plsť a silná koža

  • Viacero kombinácií zviazania

Zápory

  • Extrémne chudé nohy/ruky môžu vykĺznuť

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: