Tento kúsok som mal v hľadáčiku už dlhšie, ale bol som rozhodnutý ho získať. Je to vyslovene divné = ale to už asi vidíte, pretože tento text bude vo väčšine prípadov čitateľný až po kliknutí na recenziu. V podstate ide o “klasickú” umelú vagínu od americkej spoločnosti Fleshlight.

Cast, you know what?

Takže realistické obsadenie – a teraz pozor – netradične nie vagíny, ale zadku. A keďže sú pod ňou zakliesnené dva realistické semenníky, je to mužský zadok. Takže pre amatérov so zručnosťami v šukaní chlapcov je to dobrý tréner.

Alebo to funguje aj pre heterosexuálov? Ale vy viete, že áno. Jednotlivé guľôčky (nemám žiadnu reálnu prax, ale asi si to viem predstaviť) slúžia ako “držadlo”, aby váš náprotivok neutiekol. Čo je nepravdepodobné, keď je takto pripravený, roztiahnutý doširoka a vy ste priamo pri jeho bráne.

Niekoľko čísel

 • Celková dĺžka 28,5 cm
 • Použiteľná dĺžka/hĺbka 21,6 cm
 • Celkový priemer 9 cm
 • Minimálny priemer 4 cm
 • Veľkosť semenníka 8 × 6 cm
 • Hmotnosť (s obalom/bez obalu) 741g/523g

Aký materiál

Materiálovo je to klasická Superskin, takže veľmi príjemný materiál, veľmi vierohodný pri zahrievaní. Mäkká na dotyk, pozri fotografie, keď ju držím za guľôčky, ale aj pevnejšia, takže sa toľko neprehýba a drží tvar. Samozrejme, pomáha tomu pevná plastová škrupina alebo povedzme rúrka, v ktorej je odliatok vždy usadený a dobre tam drží.

Väčší obal, do ktorého sa zmestí všetko

Tu je atypicky kvôli semenníkom odnímateľná čiapočka výrazne dlhšia ako u klasických Fleshlightov. Toto riešenie ma zaujalo už vtedy, keď som hračku videl na fotografiách v sexshope Slon, pretože poznám bežné naháňačky od tejto značky, takže som sa čudoval, kam sa môžu sakra zmestiť.

A v skutočnosti sú pritiahnuté k samotnému zadku a po otvorení sa uvoľnia. Dostanú sa vám do rúk samy od seba – náhoda? Nemyslím si to.

Detail lopty

Trochu sa pozastavím pri guľkách – naozaj som to napísal? Ale áno. Sú prirodzene spojené s ritným otvorom, tak to má byť, sú veľmi príjemné na dotyk/pohmat, sú príjemné, ale je škoda, že samotný semenník nie je vo vnútri aj “reálne” tuhší, tak je to len, povedzme, miešok alias scrotum.

Ale pre ten pocit, že ho držíte, a ešte ste naozaj zadok cez dieru (na transsexuálne kombinácie od Fleshlight si budete musieť chvíľu počkať, ale určite sa objavia, takže kombinácií už bude nepreberné množstvo = naozaj sa s tým nemaznajú = videli ste ich Frankensteina alebo Avatara v podobe vagíny a Hildy?)

Čo mu mám povedať?

Je to príjemné osvieženie, nečakal som, že ma to až tak zaujme. Nie som fanúšikom realistických hračiek, v živote mám dosť reality, ale toto je dosť netypický kúsok. Predovšetkým je to zadok a takú stimulujúcu šukačku som ešte nemal, navyše tie visiace gule. Možno sa im budete smiať, keď ich uvidíte prvýkrát, ale konečný výsledok je naozaj podnetný.

Môžete HO držať pri sebe, ale aj oni idú “proti” vám, keď sa urobia, takže presne takto si predstavujem reálny sex s chlapom = potvrdí v komentároch nejaký gay, že by ste mohli byť takto “zneužití” zozadu? Určite by to nebolo príliš vzdialené od reality.

Inner-outsides=vonkajšia realita

Čo nie je realistické, je samozrejme vnútorná štruktúra honítka – nebude mať nič spoločné s realistickými zadkami, ale to je spoločné pre všetky honítka postavy Fleshlight. Vnútro je vždy nejakým spôsobom štruktúrované, aby bol zážitok ešte intenzívnejší a podnetnejší.

Na vonkajšej krabici už jasne vidíte prierez a aj na fotografiách z recenzie, keď je zadok zvnútra, je to vidieť. V tejto verzii očakávajte priečne výčnelky a množstvo menších guličiek, ktoré vás rozhodne nenechajú v štichu. V praxi ich, samozrejme, nerozoznáte, ale je to iný zážitok ako čistá a rovná rúrka. Pre mňa plusové body za to, že je podnetnejšia ako klasika.

Klady

 •  

  Netradičný koncept umelého zadku

 •  

  Materiál na dotyk

 •  

  HO môžete držať za gule

 •  

  Vnútorné výčnelky

Zápory

 •  

  Starostlivosť o materiál

 •  

  Väčšie rozmery puzdra

Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:

DO OBCHODU

Rate this post