Niekedy sa zamýšľam nad tým, čo by sa ešte dalo vylepšiť na vibrátore alebo robertkovi. Niektoré vyzerajú veľmi realisticky, dokonca som sa stretol s takým, ktorý ejakuluje, ale toto je prvýkrát, čo som videl taký, ktorý je schopný erekcie.

Možno si myslíte, že je to protirečenie. Dildá sú zvyčajne vždy v pozornosti. To však nie je prípad Uprize, ktorý si okamžite vyslúžil moju prezývku obyčajný dildos. Po otvorení luxusne vyzerajúcej škatuľky vykukol ovisnutý, nie vztýčený penis. Hoci je penis priemerného muža v pokoji oveľa menší.

Je tvrdý, len keď povieš…

Takýto kocúr by asi mnohých ľudí vydesil pri pomyslení na to, ako vyzerá vzpriamený. Čo sa týka dĺžky, rozmery hračky sú normálne, ale naozaj masívny žaluď ju robí väčšou, než v skutočnosti je. Ako sme sa s manželkou zhodli, kto sa nemazná, ten si v tomto prípade pravdepodobne nevrzne. Dojem obra umocňujú pomerne veľké semenníky.

Okamžite po vybalení z krabice som hľadal tlačidlá, aby sa dildo stalo tvrdým. Ozval sa mechanický zvuk a na moju úľavu došlo naozaj len k erekcii, nie k ďalšiemu zväčšeniu.

Pohyb bol plynulý, ale už na prvý pohľad sa dá povedať, že pod silikónom, ktorý je mimochodom sympaticky mäkký, musí byť robotické chápadlo s niekoľkými kĺbmi. Hneď som si spomenul na scénu z druhého Terminátora, v ktorej si Arnold stiahne kožu z ruky.

A s vibráciami

Druhým tlačidlom sa zapínajú vibrácie a menia sa režimy, ktorých je celkovo desať. Nemusíte sa však dotýkať tlačidiel priamo na dilde, pretože súprava obsahuje aj diaľkové ovládanie. Je škoda, že tie na dildách nemôžu byť uzamknuté, pretože sú citlivejšie, ako by som očakával, a existuje riziko, že omylom stlačíte ovládanie erekcie, keď máte hračku vloženú.

Používateľ je pred tým výslovne varovaný, pretože to údajne môže spôsobiť zranenie. Aspoň, že je k dispozícii funkcia takzvaného cestovného zámku, aby vám tento chlapík nezačal z ničoho nič vibrovať v kufri. Úprimne povedané, privítal by som túto funkciu na viacerých hračkách, mám podozrenie, že jeden vibračný prsteň v našom dome ovládol sexuálny poltergeist.

Vynikajúco silná prísavka

Prísavka, ktorú môžete použiť na pripevnenie vibrátora k hladkému povrchu, je možno príliš silná. Kamkoľvek vibrátor pripevníte, chvíľu tam zostane. Už len z tohto dôvodu sa človek bojí ťahať za penis, aby náhodou nepoškodil vnútorný mechanizmus. Nemám predstavu o jeho pevnosti, takže hoci si myslím, že by podobné zaobchádzanie vydržal, nebudem to skúšať.

Zistite, koľko stojí vibračné realistické dildo
ZISTIŤ CENU

A ako strapon?

Ďalej sa predpokladá, že dildo sa dá pripojiť k postroju a poslúži ako strap-on, ale nemali sme možnosť to vyskúšať, pretože nevlastníme kompatibilný kus. Je to trochu škoda, pretože v tomto prípade by bola výmena rolí o niečo zábavnejšia, keby som musel najprv vzrušiť manželkin vibrátor.

Ak ho nepostavíte, potom…

Toto by bol bežný dobrý vibrátor, ale práve skutočnosť, že ho musíte najprv zostrojiť, z neho robí gadget na hranie. Čo tak sa spojiť do dvojice a dať tomuto chlapovi zabrať, kým ho druhá strana nepovažuje za dostatočne sexy a na diaľku ho nevystaví, čím sa začne druhé kolo hry…

Uprize si zaslúži vašu pozornosť!

Uprize je vynikajúci nápad. Je to dskvelý nápad a zábava. K tomu všetkému pridajte skutočnosť, že vibrátor je dobíjateľný pomocou kábla a ľahko sa čistí, a máte kamaráta, ku ktorému sa budete radi vracať.

Jediná vec, ktorá trochu narúša idylku, je ten mechanický zvuk pri vzpriamení, ale to je úprimne povedané nepodstatný detail. Alebo možno nápad na ďalšiu hru? Sexuálny terminátor? Fantázia je bezhraničná…

Klady

Zápory

Možnosť zostavenia dilda a následných posteľových scenárov Možno príliš citlivé tlačidlá
Možno namontovať na niektoré postroje
Materiál a rozmery
Diaľkové ovládanie
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: