Keď sa povie elektrosex, mnohým ľuďom sa zježia vlasy hrôzou a predstavia si nejakú sadomasochistickú praktiku. Napríklad “frajer”, ktorý si zabalil HO do alobalu, urobil do špičky vidličku a zapojil ju do zásuvky – takto to nefunguje.

To je to isté, ako keby ste pod autoerotikou mysleli znásilnenie vášho dvojmetrového zoomu.

Elektrosex zbavený všetkých tajomstiev – sprievodca:

Elektrosexuálne hračky

Elektrohračky fungujú na rovnakom princípe ako fitnes zariadenia ponúkané v telenákupoch. Zameriavajú sa na určitú oblasť a stimulujú svaly alebo v našom prípade nervové zakončenia pomocou impulzov. Výhodou je, že stimulácia je úplne cielená. Samozrejme, nemusí to byť príjemné pre každého.

Ako vyzerajú elektrosexuálne hračky? Základom je dvojokruhový generátor, ku ktorému môžete pripojiť rôzne elektródy. Funguje na 9V batériu. Prosím, nevyrábajte si doma generátor alebo nepoužívajte tie z teleshoppingu na ľahké cvičenie, mohlo by to ublížiť.

Dvojokruhový generátor má možnosti výberu intenzity, frekvencie a dĺžky frekvencie (impulzov) no presne tak, ako sa komu páči a čo má rád.

Elektródy sú potom pripojené k samotnému generátoru. Existujú dva typy:

jednopólové elektródy

Musia tam byť dve elektródy. Jeden nesie pozitívny prúd a druhý negatívny prúd. Tieto typy sa najčastejšie používajú na svorky, na upevňovacie elektródy alebo na sadomasochistické hry.

Keď je jedna elektróda pripojená k telu a druhá napríklad k jamkám reťazí. Tie sa potom namiesto bičovania preháňajú po tele a elektrizujú 😉 V podstate sa prekračujú hranice predstavivosti až na hranicu bezpečnosti. Patria sem napríklad elektrické svorky na bradavky, ktoré sme preskúmali.

Samozrejme, jednopólové elektródy sa môžu používať aj ako krúžky na erekciu penisu. Dva sú navlečené, jeden ku koreňu, druhý asi v polovici penisu. Keď sa potom zapnú, kontrakcia je pulzná. Vo výsledku to pôsobí dojmom ťahajúcej sa harmoniky 🙂

Bipolárne (bipolárne) pomôcky

Elektróda je vybavená oboma pólmi, takže do nej tečie záporný aj kladný prúd. Zvyčajne sú silikónové, ale k dispozícii sú aj kovové. Existujú klasické zavádzacie dildá aj análne kolíky, krúžky, prsné elektródy, testikulárne kolíky, elektro dilatátory, jednoducho všetko, na čo si spomeniete. Novo je tu vďaka Mystimu aj elektrostimulačný vibrátor – recenzia/test.

Ak sa používajú elektródy pripevnené k telu (pásky, lepiace podložky, padák…), je potrebné použiť elektrogél a nešetriť ním. Je to gél, ktorý pomáha vodivosti, pretože medzi suchou pokožkou a elektródou je akási izolácia. Na druhej strane, ak sa používajú vložené elektródy, elektrogél sa príliš neodporúča, pretože prostredie vo vnútri je dosť vlhké a vodivé.

Doporučenie od overeného predajcu

Z týchto konkrétnych pomôcok sme niekoľko už vyskúšali (nájdete ich v našich recenziách a testoch) a v našom redakčnom putovaní a testovaní dopadli dobre = môžeme ich odporučiť. Vybrali sme ich u predajcu, ktorý má solídnu ponuku generátorov, elektród a ďalších pomôcok, ktoré sú bezpečné a všetky sú doplnené množstvom fotografií, videí a ďalších materiálov. Nemôžeme si pomôcť, ale odporúčame ho.

Bezpečnosť je prvoradá

Pokiaľ ide o elektro hračky, bezpečnosť je najdôležitejšia! Tu sme pre vás pripravili zoznam najdôležitejších pravidiel, na ktoré by ste nikdy nemali zabudnúť, pokiaľ ide o tieto špecifické hračky. Sú založené na našich skúsenostiach a overené časom.

  1. Nikdy nenechajte prúd prechádzať hlavou, krkom a srdcom!!! Nikdy! Dokonca aj keď ste 100% zdraví a fit!
  2. Intenzitu prúdu elektroterapeutickej hračky vždy reguluje ten, kto má elektródu vloženú alebo na tele. A začína od najslabšej frekvencie!
  3. Nikdy nevyťahujte ani nezapájajte (aj tak nebudete) elektródu zapnutú! Prečo? Jeho vytiahnutím sa zmenší oblasť pôsobenia, čím sa zvýši intenzita na menšej ploche. Aby ste nedostali aj ten malý kopanec.
  4. Hra by vám nikdy nemala pripadaťbolestivá alebo nepríjemná. Vždy si všetko užívajte v rámci možností! Ak vás niečo bolí, okamžite sa vypnite a zastavte!
  5. Nikdy nevyrábajte ani nepoužívajte elektrické hračky zapojené priamo do elektrickej siete!

Vaše skúsenosti

Tak čo, priznajte sa! Má niekto doma elektrohračku? 

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 9 názorů

Vďaka za spätnú väzbu :))

Už som vyskúšal elektrosex, je to úplne nová, ale neznáma hračka, myslím, že som ju už vyskúšal v análnom aj penilnom, je to pocit, stále je malý výber diletantov, ale to sa časom určite zmení

Dobrý deň, ďakujeme za vaše skúsenosti – je to zaujímavá oblasť erotických hračiek, určite sa jej chceme v budúcnosti viac venovať, zatiaľ sme sa venovali len elektrosexu s x hračkami, ale určite sa dá táto stimulácia posunúť ďalej 🙂 alebo hlbšie?

Ahoj na začiatku textu je veľa mätúcich slov…batéria nie je 9W W-je to výkon ale 9V V-je to volt..a potom , ku generátoru sa nepripájajú žiadne diódy ale len elektródy alebo iné vhodné vodivé a bezpečné zakončenie. Dióda je úplne iná elektrická súčiastka nepoužiteľná na tento účel!!! Na elektro gél si tiež dávajte pozor, ak je príliš starý a veľa zhustne, môže vyschnúť a potom zle vedie. Zrieďte ho trochou vody…

Dobrý deň,

samozrejme, máte pravdu! Ďakujeme za upozornenie. Nedávno sme tento článok aktualizovali a rozšírili z pôvodných 4, ktoré sme tu mali za posledných 5 rokov a tento nám chýbal. Ďakujeme za zlepšenie a rovnako aj za mazivo a elektrogél.

Petr pre Lascivious.cz

Hľadám nejakú silnejšiu pomôcku na elektrosex, môžete mi poradiť

Prajem pekný deň,

silnejšie budú iba generátory impulzov od značiek ako MyStim (napríklad modely Elektro sex Digital, Elektro sex Analog, Tension lover, …), ElectraStim (Flick Duo, …). Je tu veľký výber sexshopu Sexshopik.cz.

Chcel som sa vás opýtať na Electro sex, či sa dá použiť pri análnom sexe

Áno – testovali sme tieto: https://www.lascivne.sk/tag/elektrosex/ a teraz nový Fetish Fantasy – okrem vibrátora sú to bipolárne elektrosexuálne hračky na pripevnenie na telo – na prsia, zadok, kolená – nemali sme veľa úvodných klasických hračiek – len vzorku: Tension Lover a Mystim Electro Sex John – špendlík.

Tvar džbánu je veľmi zaujímavý – a veľmi intenzívny nielen pri predstavovaní, ale aj pri nosení v rámci hry v domácnosti.

Prajem pekný deň,

S touto sadou nemám osobné skúsenosti, ale podľa referencií priateľov nie je najslabšia. Takže tu by som sa riadil tým, čo máte v návode na túto elektrosexuálnu súpravu – alebo postupujte podľa pocitu a začnite s malými a slabými impulzmi pre úplnú bezpečnosť.

Dobrý deň, kúpil som si elektrosexuálnu súpravu Orion so 4 polovičnými hviezdami a chcem sa opýtať, či si môžem dať polovičné hviezdy na penis?

áno, môžete vyskúšal som to sám, cool pocit

Čo sa týka cien, začal by som napríklad s elektrosexuálnymi svorkami – sú malé, ale dokážu dať poriadny úder (pri vyššej intenzite): https://www.lascivne.sk/eroticke-hracky-pomucky/a-ted-dostanes-ranu-elektrickou-elektrostimulacni-svorky-v-testu/

Čo sa týka súprav, máme dobré skúsenosti so súpravami vibrátorov zo sexshopu. Konkrétne poznáme kvalitné: všetko od LELO a Smile Crazy Colection. Nájdete tu lacnejšie aj drahšie, takže si pravdepodobne vyberiete:)

Chtěl bych najít sadu erotických hraček pro mě a mou přítelkyni, co doporučujete, prosím ? a pokud jde o elektrosex jako začátečníci ? také pro elektro sex a další pro pravidelný sex

Spolupracujeme: