Premýšľate o tom, že začnete s BDSM hrami? Chcete okoreniť svoj sexuálny život? Priznala sa vám vaša milovaná polovička, že by chcela vyskúšať, aké to je, keď ju/ho plieskaš, a aký to bude mať účinok? Alebo si chcete dopriať trochu bolesti a zároveň sa potešiť?

Hračka, ktorú hľadáte

V tom prípade si myslím, že toto je presne tá hračka, ktorú hľadáte.

Bičík je malý a kompaktný, takže je skvelý pre začiatočníkov, Plácačka je tu malé čierne srdiečko prepletené červenou stuhou, ktoré s trochou cviku môže zanechať roztomilý odtlačok. Stuha je previazaná mašľou, takže môžete striedať príjemnú bolesť so šteklením.

Keď som bič rozbalila, nemala som veľké očakávania. Myslela som si, že srdiečko po pár ťahoch odletí, pretože nebude držať lepidlo, ale bola som milo prekvapená a aj keď som sa ho snažila potiahnuť, držalo. Bolo to veľmi príjemné zistenie, pretože verte mi, že nie je nič horšie, ako keď sa hračka rozpadne uprostred výprasku.

Zistite koľko stojí Koženkový bičík Heart Me!
ZISTIŤ CENU

Bič sa mi veľmi páči, nielen preto, že ma baví bolesť, ale aj kvôli jeho spracovaniu. Srdce je pripevnené k pružnej tyči, ktorá je zakončená ergonomickou rukoväťou, takže bič sa skvele drží, a ak sa obávate, že by vám počas hry mohol spadnúť, môžete si ho jednoducho pripnúť na zápästie.

  • Celková dĺžka: 47 cm
  • Šírka srdca: 7,5 cm
  • Priemer tyče: 1 cm
  • Priemer rukoväte: 1,7 cm

Na záver by som chcela povedať, že som veľmi rada, že som mohla tento bič pridať do svojej zbierky. Teším sa, že ho budem používať na dráždenie svojich semenníkov, a možno ešte viac, keď pôjdem do práce a budem vedieť, že po nočnej hre mám na sebe potlač roztomilého srdiečka.

Ak sa niekedy nechám odfotiť profesionálom, táto hračka bude určite tou, ktorá pôjde so mnou na fotenie.

Klady

Zápory

Jemný, ale intenzívny Nemôžem si spomenúť na žiadnu
Kombinácia farieb
Solídne spracovanie
Praktický popruh
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: