Sexuálne radovánky s mužským análom sú verejne v 21.storočí pre väčšinu pánskej spoločnosti nezmazateľným tabu, rovnako ako masáž prostaty. Odmietavosť je v prvom rade zapríčinená strachom ” o stratu MACHO postavenia” v spoločnosti a to predovšetkým u mužskej časti. Z mne nejasných dôvodov má potom daný jedinec pocit, že je menej chlapom.

Ako prísť o panictvo svojho zadku?

„No, ak je pre niektorých mužov slastné ukojenie tak, ako ho ešte nepoznajú, dôvod byť, ako fráza hovorí, menej chlapom, potom pre nich moje písanie nie je…”

Ďalším dôvodom odmietavosti sú obavy z intenzity a bolestivosti prvého prieniku, ktoré vychádzajú z historiek o tých mužoch, ktorí sa vyskúšať niečo nové nebáli, ale šli na to zle. V takých situáciách ich to väčšinou odradí a šanca, že by sa objavovanie novo spoznanej substancie slasti venovali naďalej, je takmer mizivá. A to je škoda!

V prvom rade treba uviesť na pravú mieru, že môj článok sa zaoberá heterosexuálnym análnym stykom zo strany partnerky s kvalitným strap-onom.

A ako to bolo so mnou?

Od raného dospievania ma hneď po kúzlach masturbácie zaujímalo, aké by bolo ukájať sa aj o pár centimetrov ďalej. Pri mojom prvom pokuse som si dráždil konečník prostredníkom, ktorý som do seba následne pomaly začal zasúvať, a to až nadoraz. Pocit, ktorý sa vo mne prebudil, bol natoľko intenzívny a túžobný, že som neodolal a snažil sa zasunúť aj prstenník. Vďaka nedostatočnému roztiahnutiu som na to doplatil a namiesto sebauspokojenia som zažil tú bolesť, ktorá od análnych praktík väčšinu mužov odpudzuje. Aj napriek tomu som sa nenechal odradiť a v pokusoch pokračovať. Keď sa mi konečne podarilo dosiahnuť vyvrcholenie bez toho, aby som si spôsobil akúkoľvek bolesť, povedal som si, že už nikdy nezabŕdnem do vôd klasickej masturbácie. Chcel som viac a už som vedel, ako to dosiahnuť.

S postupom času prišla chuť vyskúšať análny styk s partnerkou pomocou strap-onu. Dlho mi trvalo, než som našiel tú, ktorej by som dovolil angažovať sa tam, kde som do tej doby pustil len seba. Chvíľu mi trvalo, kým som ju zoznámil s touto praktikou, ale vďaka slasti, ktorú mi dopriala, som si uvedomil, že všetok môj ostych bol zbytočný.

„Análny styk, ako taký, je pre začiatok predovšetkým o dôvere.“

Hygiena

Doba DeSadeových 120 dnů Sodomy a zástupov fetišistických “gurmánov” je preč. Takže základom je teplá sprcha alebo kúpeľ, do ktorého môžete zapojiť partnerku a začať tak s predohrou. Koniec koncov to, že sa ako muži umývame sami, je výdobytok modernej doby, tak prečo sa nevrátiť ku koreňom a nedopriať si pocit pána domu?

Zvýšenú pozornosť venujte prstom na rukách. Ostrihajte si nechty a zrohovatené kúsky kože okolo nich a následne zaoblite pilníkom. Tak zabránite pretrhnutiu rukavice alebo natrhnutiu vnútra konečníka a predídete zdĺhavému a nepríjemnému hojeniu.

Pamätajte, že análny styk môžu robiť len ZDRAVÍ ľudia. V prípade hemoroidov, črevných ťažkostí alebo iných komplikácií si chúťky pošetrite na neskôr.

Predohra

Ako už vieme, jedným z variantov predohry je kúpeľ uskutočnený vašou partnerkou. Jednotvárnosť a dlhodobý stereotyp do sexu nepatria, takže máte z čoho vyberať. Napríklad masáž prostaty je tá najúčinnejšia a doba, ktorú jej venujete, záleží na skutočnosti, akým veľkým dildom vám bude prvý styk dopriaty. V prípade základnej veľkosti (12×2 cm) postačí stimulácia jedným prstom za orálnej asistencie, avšak ak ste trúfalí, nechajte si zvierač roztiahnuť na prsty tri, pri optimálnej dobe dráždenia 15 minút.

Ak na masáž nie ste dostatočne uvoľnení a zvierač sa príliš bráni, navrhnite partnerke, aby vás oboch prebudila chvíľkou „rimmingu“. Pre neznalých je to názov pre praktiku lízania análu, pri ktorej môžete onanovať a dostať sa do pohody. Pokiaľ sa ani takto neuvoľníte, hľadajte záchranu v podobe análného znecitlivujúceho gélu.

Samotný styk

Naladení a pripravení už nič neodkladajte a prejdite k akcii. Skúste partnerke pomôcť napríklad s navlečením strap-onu. Pri tej príležitosti sa môžete pohrať s dildom alebo aspoň naň navliecť kondóm a natrieť ho lubrikačným gélom. Na počiatočné zásuny odporúčam zvoliť polohu na chrbte alebo zboku. Po privyknutí na submisívnu rolu si môžete určovať polohy vy sám. Nepochybne je výhodou, pokiaľ sa hneď po vniknutí zapojíte a začnete pomaly prirážanie opätovať, čím sa s partnerkou rytmicky zladíte a uľahčíte tak celý priebeh.

Berte na vedomie, že pre vašu prostatu to bude ešte viac nové než pre vás, takže počítajte s tým, že ejakulácia je za rohom a stačí trochu silnejší príraz alebo stimulácia uzdičky a vyvrcholenie na seba nenechá čakať. Je to spôsobené nielen silným a novým vzrušením, ale aj dráždením práve tej prostaty, ktoré spôsobuje intenzívne prekrvenie, čo spôsobí rýchlejšie vyvrcholenie. Tento fakt neberte ako zlyhanie, ale ako inšpiráciu pre nové a nové polohy. Navyše je možné sa nechať po výstreku aj naďalej súložiť, pretože strap-on nepotrebuje pauzičku na spamätanie.

  Nezabudnite po akte dopriať slasť partnerke, ktorá si to zaslúži.

Záverom

Sex ako taký je základný inštinkt a potreba každého z nás, a preto je dôležité vyvíjať a zlepšovať ho. Zabrzdiť nielen seba, ale aj partnerskú intimitu vo fáze jednomesačného misionára potme a pod perinou nie je produktívne pre nikoho z nás… Ale o tom zase inokedy a v inom článku 🙂

Neberte teda tento text ako všeobecný návod, ale ako inšpiráciu pre vaše hry od niekoho, kto odmieta stereotyp a nehanbí sa s vami podeliť.

S prianím príjemného dňa bez hanby,

Váš NooX alias Nadrzouna.cz – nový sexbloger pod Lascero.cz.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 4 názory

S partnerkou si užíváme anální sex častěji. Ale naštěstí (pro ni), že obráceně. Ona se straponem a zasune ho hluboko do mě. Je to skvělý pocit – a ještě více si ho užívám, protože partnerka se díky tomu postupně udělá. Milujte ženy, které mohou dopřávat svým partnerům takovou hlubokou slast!

Souhlasíme s vámi 🙂 takových žen je málo a jsem vděčný za to, že jednu z nich mám také doma O:)

Dobrý den, je to obsáhlý článek. Poučný. Nikde jsem se nedočetl, jak dlouhé didlo, vibrátor nebo penis se do pánského análu vejde. Já jsem zatím zkoušel 15cm a v pohodě. Zkusíte mi odpovědět? Děkuji.

Hezký den,

děkujeme za dotaz. Co jsme dohledávali po internetových zdrojí, tak lidské rektum by mělo být dlouhé 12-17,5 centimetru dle velikosti člověka, takže zde je každá rada drahá, jak hluboko jít. Moc bychom to nepřeháněli a sledovali hlavně svoje pocity, nešli bychom určitě přes bolest. Dost análních hraček se pohybuje kolem 20 cm použitelné délky, takže tím bychom pokračovali. Pomalu, s lubrikantem, v klidu a uvidíte 🙂

Děkuji za vyčerpávající odpověď 🙂

Nemáte zač 🙂 Snad pomohl s přípravou na tyto příjemné hrátky. I mě pomohl a to už nejsem v pánským análu už dávno panic.

Pěkný článek. Tleskám, ale vždy, když najdu článek podobný tomuto, chybí mi tam jedna myslím podstatná informace. Jak se nekolik hodin předtím připravit (jídlo), jak se vyprázdnit, aby i pri několikaminutovému aktu nedošlo k trapné situaci. Budu teď přehánět, ale kupříkladu má se na to člověk pořádně vyspat, pít den jen vodu či džus a žádný čaj či pivo? Má jíst jen kašovitou stravu aby se dobře vyprázdnil, zasportovat si předtím, má použít klistyr, nebo existují nějaké šetrnější metody jak se vyprázdnit například projímadlo? Atd…
Má někdo takový s tím zkušenost prosím?
Protože jak proniknout, na to rozumný člověk s partnerkou přijdou a návodů na to najdou přehršle, ale to jak se připravit aby na Strapon hračce nezůstala nějaká nemilá vizitka, to už nalézt nejde

Zdravím,
v prvé řadě si dovolím upozornit na skutečnost, že anál nikdy není stoprocentně čistým, jak se mi z Vašeho dotazu zdá, sterilním prostředím. Pokud tedy člověk neabsolvuje několik klystýrů za sebou a několika denní hladovku (Tak, jak se to dělá v pornoprůmyslu).

Vše co jste vyjmenoval, bych si dovolil okomentovat. 🙂

Čaj je jeden z nejpřirozenějších nápojů, který zásobuje tělo minerály, což je nejen v tomto případě velké plus. Vyvaroval bych se pouze bylinným a ovocným směsím.

Pivo nedoporučuji. Všichni víme, jak naše stolice po pár večerních kouscích vypadá. Stejně jako u mastných jídel (ovar, koleno, bůček…) a přejídání!!

V případě kašovité stravy, bych rád upozornil na to, že naše tělo si z potravy přebere jen to důležité a ostatní jako odpad vyloučí. Když to jde dovnitř řídké, jaké to odejde z těla? 🙂

Jak jsem psal ve článku, pokud jste zdravý (tzn. pravidelně a bez problémů vylučujete, nešpiníte, netrpíte zácpou ani průjmem atd.), odpočatý, vyprázdněn (tak jak to každý den děláte) a dobře naladěn, není na co čekat.
Riziko špinění je u anální praktiky vždy na místě, ale přes tlak dilda není možné, aby se pevná stolice dostala ven. Vnímejte vaše tělo, zavčas Vás na nejhorší upozorní.

Co se projímadel týče, nevsázel bych na ně. Tělo je po jejich užití podrážděné a unavené, což není ten zmiňovaný zdravý stav.

Pamatujte, že kdo se bojí, nesmí do lesa! 😉

P.S V případě klystýru si ještě dovolím podotknout, že pokud s ním nemáte zkušenost, tak se připravte na udržení tří a půl litru vlažné vody ve svých střevech po dobu deseti minut.
Takže pokud na to Vaše tělo není navyklé, může se stát, že nějaké to deci ve Vás zůstane a při aktu, v momentě vyvrcholení se namísto pěkné chvíle může také stát, že otevřené útroby by minimálně Vaší partnerce ukázali tu danou vizitku. 🙂

Příjemný večer
NooX

Spolupracujeme: