Womanizer je pojem – priekopník medzi hračkami a najlepší priateľ mnohých žien. Ja sám sa jej nemôžem nabažiť. Dokonca som si za to vyslúžil prezývku “stroj na okamžitý orgazmus”, čo asi hovorí za všetko.

Bohužiaľ, môj Womanizer sa pokazil. A nie, častým používaním som ho nezničil. Priznám sa, že som sa najprv cítila dosť zle, ale na druhej strane sú na trhu aj novšie kúsky, takže som sa necítila tak zle, že som si kúpila ďalšiu hračku do domu.

Pôvodne som chcela verziu Premium, ale v rovnakej cenovej kategórii je aj Womanizer duo, ktoré už mám doma. V záujme rozmanitosti mojich recenzií som si nakoniec vybral model Womanizer Classic, ktorý je pre mnohých ľudí lacnejší a dostupnejší. Prejdime teda k recenzii!

Keď príde krabica…

Na nový Womanizer som sa naozaj tešil – áno, pôvodný kus bol už dlho pokazený. A našťastie prišiel hneď na druhý deň po tom, čo som si ho objednala (objednala som si ho ráno a zaplatila som ho kreditnou kartou online). A keď prišiel, bola som naozaj nadšená. Elegantný stroj vo veľmi peknom balení, mal som možnosť vidieť zabalený Womanizer Premium a balenie bolo úplne rovnaké… hoci Premium vyzerá naozaj luxusne aj v krabici.

Ale keď sa vrátim k svojmu novému Classic – krabička ma naozaj potešila, pretože potom viete, že neplatíte ďalšie peniaze (za Premium) len za obal. Navyše sa mi to veľmi páčilo:)

V krabici samozrejme nájdete zariadenie, magnetickú nabíjačku, náhradnú silikónovú hlavicu (čo je praktické, pretože sa nedajú objednať samostatne… aspoň ja som ich nikde nenašla), vrecko na uloženie zariadenia a leták s návodom. Aj keď musím priznať, že som si návod na obsluhu prešiel len zbežne – rád sa učím, ako sa zariadenie ovláda v praxi. Navyše, Classic má len 3 tlačidlá, takže čo sa učiť 😀

Akonáhle sa nám to podarí…

nižšia cena modelu Classic je (podľa môjho názoru) spôsobená aj použitým materiálom. Nájdete tu silikónový zobáčik a spodná časť je potiahnutá silikónom. Zvyšok zariadenia je z plastu ABS. Nemá to vplyv na funkciu a nie je to ani vizuálne rušivé, ale keď ho zdvihnete, nie je to to isté.

Spoznajte…

Womanizer Classic je dlhý a štíhly. Neviem, či táto inovácia mala zabezpečiť lepší pocit v ruke alebo zjednotiť vzhľad všetkých modelov, ale ak mám byť úprimný, nie som z tejto inovácie nadšený. Môj pôvodný Womanizer PRO mi skvele padol do ruky, tento je pre mňa dosť veľký. Keď ho držím pohodlne, nedokážem ho ovládať. Naozaj netuším, ako ho správne držať – zvyčajne ho držím bruškami prstov (4 na vrchu a palec na spodku). Stredný prst mám potom na tlačidle “+”, takže môžem zariadenie pomerne dobre ovládať – t. j. pridávať intenzitu. V každom prípade to nie je univerzálny návod.

V porovnaní s verziou PRO má model Classic aj iný silikónový zobák. Nový je vo farbe zariadenia, ktorá dizajnovo vyzerá dobre. Pre mňa je to však jediná dobrá vec na tomto zobáku. Na môj vkus je dosť tvrdý a drsný. Originálny zobáčik krásne objímal klitoris a jemne ho stimuloval. Tento nemá takýto voľný priestor. Myslím, že keby som nemal porovnanie, bolo by to všetko v poriadku. Nanešťastie mám porovnanie.

Ale aby ste mali predstavu, ak máte skúsenosti so stimulátorom od Satisfyer – hračka od Womanizer stále vedie.

A ešte jedna dobrá vec, na ktorú som si spomenul – zobák je pohodlne odnímateľný, takže ho môžete sterilizovať vriacou vodou. Alebo ho môžete umyť teplou vodou (najlepšie antibakteriálnym mydlom) a postriekať dezinfekčným prostriedkom.

Tlačidlo tu, tlačidlo tam…

Teraz, keď som nakousol tlačidlá, má Classic celkom 3. Klasické “+” a “-“, potom tlačidlo zapnutia/vypnutia – toto tlačidlo musíte chvíľu podržať, aby zariadenie zareagovalo.

Intenzitu (či chcete zvýšiť alebo znížiť) prepnete rýchlym kliknutím na tlačidlo. Ak podržíte “+” alebo “-“, nič sa nestane. Bohužiaľ, vždy zabudnem a som strašne prekvapený, že to nefunguje.

Zistite, koľko stojí Womanizer Classic
ZISTIŤ CENU

Tlačidlo “+” je najväčšie zo všetkých. Chápem, že je asi najpoužívanejšie, ale v momente, keď chcete znížiť intenzitu a omylom ju pridáte, pretože intuitívne stlačíte najväčšie tlačidlo, je to problém.

Tiež často vypínam Classic, keď chcem znížiť intenzitu. Len sa mi nejako nedarí dosiahnuť, aby som “-” cítil prirodzene, keď ho chcem cítiť. Inými slovami, rozloženie mi vôbec nevyhovuje. Len sa trochu obávam, že Premium to má aj tak, takže je možné, že si na to budem musieť zvyknúť.

A čo orgazmus?

Womanizer Classic má celkom 8 intenzít. Všetky sú tiché, takže sa nemusíte obávať, že by vás bolo počuť.

Začiatočníkom by som určite odporúčal zostať pri nižších intenzitách (prvá až druhá) a pokojne počkať na orgazmus trochu dlhšie. Aj skúsenejším používateľom by som chcel odporučiť dlhšie hranie s nižšou intenzitou. Ak budete za každú cenu zvyšovať intenzitu, môže sa stať, že sa čoskoro otupíte.

Bohužiaľ, už som otupený (ale aby nedošlo k omylu, nestalo sa to počas môjho testovania Classic, ale je to výsledok rokov práce… plus skutočnosť, že som nikdy nebol úplne citlivý). Pri hraní sa teda orientujem na hornú tretinu intenzity. A napriek tomu mi trvá niekoľko minút (a áno, u sukničkára je to dlhý čas), kým dosiahnem orgazmus – ak vôbec (nie vždy sú na to vhodné podmienky).

Každopádne si myslím, že to robí veľmi dobre pre moju necitlivosť a rôzne nepriaznivé okolnosti.

Aký je konečný verdikt?

Ako som napísal na začiatku, womanizer je hračka na “okamžitý orgazmus” – prinesie vám orgazmus najneskôr do niekoľkých minút. Samozrejme, všetky orgazmy budú plus mínus rovnaké. To je však problém všetkých vákuových hračiek.

Ale ak mám byť úprimný, Classic ma úplne neohúril. Kúpil som si ho v domnení, že má skrátené funkcie – a úprimne povedané, tieto funkcie mi nechýbajú (teda tie, o ktorých viem). Ale nesedeli spolu dobre.

Možno ho z času na čas vytiahnem a pohrám sa s ním, ale s čistým svedomím ho nemôžem nikomu odporučiť! Myslím, že keby bol aspoň o tretinu lacnejší, nemal by som naň také vysoké nároky a možno by som sa zmieril aj s určitými nedostatkami. Určite budem znova získavať Womanizer Premium.

Ak teda uvažujete o Womanizeri a náhodou narazíte na Womanizer PRO, choďte doň, je skvelý. Ale keďže sa už veľmi nepredáva (skôr vôbec), odporúčam vám trochu si priplatiť a kúpiť si Womanizer Premium – mám na ne len pozitívne recenzie.

Klady

Zápory

Kvalitné spracovanie Cena
Silikónový zobák Jednoducho mi to nesedelo
Jednoduché čistenie
8 zámerov
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: