Konečne… konečne je tu dezinfekčný prostriedok od Whoop.de.doo. Uvedomujem si, že nie každý bude tak nadšený ako ja – na trhu sú tony dezinfekčných prostriedkov, o jeden viac alebo menej, to nikto nepozná.

A viete čo? Možno nebudú, ale čistiaci sprej bol presne to príslušenstvo, ktoré v sortimente Whoop.de.doo chýbalo. Áno, guľôčky a pohár môžete uvariť (ak máte po ruke vriacu vodu), ale vibrátor uvariť nemôžete. Navyše som presne ten typ človeka, ktorý nechce nikde hľadať ani objednávať z x e-shopov (to je pre mňa najväčšie zlo). Keď si kúpim hračku, chcem si k nej hneď objednať príslušenstvo.

Poďme teda na rozbaľovanie…

Čistiaci sprej Whoop.de.doo je zabalený v bielej škatuľke s červenou etiketou – páči sa mi, že Anička Marešová zachováva červeno-biely motív (pokiaľ nejde o špeciálny kúsok). Na prvý pohľad je jasné, o ktorého výrobcu ide. A to sa mi páči 😀

Samotný sprej sa dodáva vo fľaši z pieskovaného skla (matného a trochu drsného na dotyk v porovnaní s bežným sklom). Musím uznať, že je to vtipný detail – vyzerá to luxusnejšie.

S dezinfekčným prostriedkom v ruke…

Aj keď je fľaša sklenená, nie je ťažká. Hádam preto, že sa do nej zmestí „len“ 50 ml. Hmotnosť by ste pravdepodobne pocítili, keby ste mali väčší batoh.

Každopádne mi toto malé balenie nevadí. Mám pomerne malé ruky a sprej mi krásne padne do ruky. Vďaka pieskovanému sklu sa fľaša nijako nešmýka a nemusíte sa obávať, že vám náhodou vykĺzne z ruky.

Navyše sa toto balenie zmestí do kabelky a nemáte pocit, že nosíte tehlu… a ešte som ho nerozbila, takže sklo je celkom pevné. Len, prosím, netraste kabelkou a nehádzajte ju na zem, žiadne sklo by to nevydržalo!

A budeme dezinfikovať…

Injekčná striekačka má príjemný odpor – musíte vyvinúť mierny tlak (nič extrémne), aby sa nestalo, že sa vytlačí sama (ako v kabelke).

Má tiež rovnomerný rozprašovač, ktorý môžete ovládať podľa vzdialenosti – ak dáte dezinfekčný prostriedok bližšie, pokryje menšiu plochu, ak je ďalej, postrieka väčší kus. Ja napríklad nastriekam na pohár celkom 4 krát a na guľôčky 3 – 4 krát (podľa toho, ako som dôsledný).

Po postriekaní nechajte dezinfekčný prostriedok chvíľu pôsobiť a opláchnite ho vodou. Ale nebola by som to ja, keby som si nevyskúšala, aké to je, keď dezinfekčný prostriedok neopláchnete. Neštípalo to, ani ma to nedráždilo. To však neznamená, že to musíte robiť týmto spôsobom. Prosím, opláchnite dezinfekčný prostriedok:)

Vôňa bavlny…

Dezinfekčný prostriedok je s vôňou bavlny. Väčšina vecí s touto vôňou (pracie prášky, zmäkčovače tkanín…) mi nič nevonia – jednoducho žiadna vôňa ani zápach. Každopádne, vôňa dezinfekčného prostriedku Whoop.de.doo mi pripomína kolínsku vodu môjho otca, takže si na otca spomeniem vždy, keď dezinfikujem (čo neviem, či je úplne žiaduce) 😀

Táto vôňa ma spočiatku dosť prekvapila a úprimne povedané, vadila mi. Cítila som v ňom veľa alkoholu a celkovo mi nevoňal po dezinfekcii, len po kolínskej. Na druhej strane som si pomyslel, že v kolínskej vode je alkohol, ktorý tiež dezinfikuje, a ak ho tu cítim, je to dôkaz, že naozaj funguje. Navyše som si zvykla na vôňu a niekedy jednoducho nastriekam sprej do priestoru. Asi som čudák.

Ako ďalšie plus beriem to, že je dosť málo používaný. Na to, že má len 50 ml, mizne pomerne pomaly.

Na záver…

Ak si chcete niečo objednať na Whoop.de.doo, určite k tomu pridajte čistiaci sprej. Je pekný, elegantný a malý, takže ho môžete nosiť v kabelke. A zvyknete si aj na vôňu – alebo si ju obľúbite hneď od začiatku:)

Klady

 •  

  Elegantný vzhľad

 •  

  Cestovné balenie

 •  

  Podľa vône to funguje

Zápory

 •  

  Zápach

Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:

DO OBCHODU