Už predtým sme testovali dvojicu „orgastických“ gélov, ktoré mali (a tiež pomáhali) s príchodom orgazmu. Ako toho dosahovali? Kombináciou špeciálneho dráždenia klitorisu, ktoré testerky opisovali ako pálenie a chladenie zároveň. Boli to Stimul 8 a Durex Play O.

A práve o nástupcovi druhého zmieneného bude celá naša dnešná recenzia. Nový kúsok sa volá Durex Intense Orgastic gel a jeho cieľom bude to isté – uľahčiť všetkým ženám orgazmus. A ideálne im ho ešte zintenzívniť. Tentokrát sme ho dostali na testovanie od sexshopu Růžovýslon.cz.

Čím sa odlišuje od minulej generácie?

Balením ide o ľahčí zošup – tentokrát žiadna sklenená fľaštička, len plastová ampulka s plastovou pumpičkou. Neurazí, a nakoniec je jeho nenápadnosť možno prínosom. Zmenu vidno aj na cene, ktorá oproti poslednému razu (je to neobvyklé) klesla. Takže si tento gél užije viac ľudí.

A taktiež je tento gél použitý aj v špeciálnom rade kondómov Durex Intense. Ten sme ešte neskúšali – hoci máme všetky Durexy v obľube a iné kondómy skoro nepoužívame.

Čo dostanete v balení

V základe dostanete v balení len samotnú ampulku s gélom a dávkovačom a návod. Ten môžete pokojne zahodiť, poslúži vám skvelo aj táto recenzia. Podľa výrobcu stačí na ideálny účinok použiť 2 kvapky = 2 stlačenia dávkovača.

Ako dlho vydrží?

Týmto použitím by vám 10 ml (je to málo, ale účinok to vyrovná) mal vystačiť na 20 erotických zážitkov. Osobne by som to v skutočnosti tipoval na zhruba 15-krát, pretože nie vždy použijete len pár kvapiek. A hlavne sa tento gél dá použiť aj inak, než len na klitoris.

Svoju pozornosť môžu dostať aj bradavky – nielen tie ženské patria medzi erotogénne zóny. Tie sú akoby napruženejšie a citlivejšie. Ale aj žaluď partnera si môže užiť špecifické dráždenie tohto gélu. Schválne experimentujte, len ho neodporúčam používať na análne hry – hlavne kvôli množstvu, ale aj kvôli efektu. Hrejivé/chladivé gély sa neodporúčajú pre riťku – asi výrobcovia vedia, prečo to neradia.

Ako vlastne pôsobí pri sexe?

U tejto novej (nijako neavízovanej) je veľmi podobne ako naposledy – zvláštne (čo nemusí byť hneď na škodu) dráždenie spočívajúce v hriatí a chladení zároveň. Už samotná aplikácia gélu vašu partnerku rozvášni – pár kvapiek na brušká prstov a jemne ním pretrieť odhalený klitoris. Už len toto použitie a stimulácia pomôže mnohým opomenutým ženám k rýchlejšiemu orgazmu.

Pocitovo je to naozaj ako mix hrejivého a chladivého gélu, ktoré sa nerušia do nič nerobiaceho gélu, ale ktorý môže dokonca aj na jemnom klitorise decentne brnieť…

Celkovo – je to solídny nástupca. Efekt je veľmi podobný Play O, ktorý sa už dopredáva, takže je možné, že ide len o decentne vylepšenú a zlacnenú verziu tohto obľúbeného (zdráham sa ho označiť ako lubrikačného) gélu. Za našu redakciu – odporúčam ho, ale pripravte sa, že jedna „akcia“ vás vyjde na cca 13 Kč. Ale je to akceptovateľná cena za lepšiu stimuláciu a orgazmy? Za nás áno. 🙂

Klady

  • Citeľne pomáha so vzrušením a orgazmom

  • Presné dávkovanie

  • Nielen na klitoris

  • Súčasťou aj nových kondómov

Zápory

  • Plastový obal

  • Len 20 dávok

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 1 názor

za mna najlepsi orgazmicky lubrikant a zacali sme s nim asi pred rokom, ked som ho videla na superlove a mala som hrozny problem sa uvolnit, ale s nim uz ani orgazmus nie je problem

Prajem pekný deň, ďakujem za nové poznatky v komentároch. Súhlasíme, že ide o veľmi zaujímavý (aj keď bohužiaľ zanedbaný) kúsok.

Spolupracujeme: