Áno, čítate správne. Aktuálnymi témami dňa sú ekológia, ochrana planéty a šetrnosť. Gaia Products sa snaží pomôcť týmto problémom svojimi prírodnými produktmi a nezabúda ani na svet “pod perinou”.

Preto som rád, že môžem ukázať, predstaviť a zrecenzovať ich erotický produkt – bio vibrátor.

O produkte od A po Z

Opäť tu máme skôr úložný box, ktorý sa na nič nehrá. Nenájdete v ňom prázdne miesto. Je to len krabička s vibrátorom a malou informačnou kartičkou, na ktorej je napísané, že tento výrobok sa nedá vrátiť, a to je všetko.

Nenájdete v ňom ani nabíjací kábel. Vibrátor je v skutočnosti napájaný batériou (typ AA, ktorá však nie je súčasťou balenia).

Niekoľko čísel

  • Celková dĺžka 145 mm
  • Maximálny priemer 25 mm
  • A batérie AA – 2 kusy

Čo je to za materiál?

Je ružovej farby, presnejšie koralovej farby. Je vyrobený z polyméru na báze bio plastu z kukuričného škrobu. Znie to fantasticky a mám z toho príjemný pocit, keď to píšem.

Je recyklovateľný, biologicky rozložiteľný, všetky informácie sú uvedené na krabici.

Ako ho používať

Vibrátor má veľmi jednoduchý mechanizmus. Odskrutkujte spodnú časť vibrátora, vložte batérie a zaskrutkujte. Ak ho zaskrutkujete pevnejšie, vibrátor sa zapne a začne vibrovať. Má len jeden režim vibrácií, ktorý je stabilný.

Zistite, koľko stojí vibrátor Gaia Eco
ZISTIŤ CENU

Povrch je veľmi príjemný a nie je príliš objemný, takže je skvelý aj na análne hrátky.

Osobné pocity

Myšlienka eko výrobkov v tomto odvetví ma veľmi príjemne prekvapila. Na vibrátoroch uprednostňujem viac módy, ale tento je skvelý aj na análnu hru. Je to dosť individuálne, ale pre mňa nefunguje veľa análnych hračiek. A tento dokonale sedel.

Pozitívne a negatívne

Jedno skromné hodnotenie, v ktorom pozitívne hodnotím prístup spoločnosti k otázkam životného prostredia, materiálu a farby. Jediným negatívom je, že v balení nie sú žiadne batérie. Takže keď výrobok dorazí, nemôžete ho, bohužiaľ, hneď vyskúšať.

Klady

Zápory

Environmentálne rozložiteľný materiál Bez batérií (nie je obvyklé ich mať)
Nezvyčajná farba
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: