Na prvý pohľad nie príliš vábna škatuľa skrýva poklad. Pekne tvarované, dvojfarebné dildo na vás vykukne a skrýva bonus. Nechajte ho chvíľu na svetle, zhasnite svetlo a všetko sa začne diať.

Prvé rozbalenie

Bohužiaľ, krabica s robertkom vyzerá, akoby išlo o produkt nižšej triedy. Je veľmi zle vyrobený a určite by som takýto výrobok nedal ako darček. Ak ste vnímavejší, po rozbalení krabice vás bohužiaľ ako prvý zasiahne umelý zápach, ktorého sa vibrátor nezbaví ani po niekoľkých umytiach. Ak však nepodľahnete tomuto prvému negatívnemu dojmu, môžete si užiť príjemné zážitky.

Jednorazové dildo

Dildo je pekne spracované, má krásne žilkovanie a realistické semenníky. Pri análnom použití môže byť niektorým ľuďom spočiatku nepríjemný výraznejší tvar žaluďa, ale je to len otázka zvyku.

Zistite, koľko stojí BOOM Dual Density Dildo
ZISTIŤ CENU

Podvodník

Prísavka dobre priľne ku všetkým možným povrchom a umožňuje nielen hru vo vani, ale napríklad aj vo dvojici, kde môžete dildo umiestniť do postroja a urobiť partnerku šťastnou.

Materiál

Materiál, z ktorého je dildo vyrobené, je veľmi príjemný na dotyk a umožňuje bezproblémovú údržbu. Chcel by som tiež vyzdvihnúť ideálnu tvrdosť a zároveň pružnosť, ktorú oceníte najmä pri hladkom zavádzaní do vagíny alebo konečníka.

Je to spôsobené tým, ako je vibrátor vyrobený. Má jadro vyrobené z tuhšieho materiálu a vonkajšia vrstva je vyrobená z mäkkého, príjemného silikónu. Osobne dávam prednosť dildám, ktoré sú dosť tvrdé a nepohnú sa ani o centimeter, alebo naopak, prispôsobivým mäkkým. Toto je však niečo medzi tým.

Ako vyzerá a ako sa cíti?

Dušu estéta určite poteší dvojfarebná úprava, ktorá je umocnená počas nočných hier, keď vibrátor svieti v tme (hoci je oranžový, svieti fosforeskujúcou zelenou farbou). Je veľká škoda, že žeravá časť je len v strede a nie v celom dilde, potom by bol efekt ešte výraznejší.

Klady

Zápory

Pekný dizajn Zápach po vybalení a po niekoľkých použitiach
Príjemný materiál Pre niektorých je tvar žaluďa
Ľahká údržba
Dobre držiaca prísavka
Príjemná tvrdosť a pružnosť zároveň
Svietenie v tme
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: