Máte radi svoje hračky? Predpokladáme, že áno. Potom musíte vedieť, že sa o ne musíte riadne starať. To znamená ich správne čistenie. A táto malá nenápadná škatuľka vám v tom pomôže. Je to UVC sterilizátor. Výrobca sľubuje, že zničí 99,9 % baktérií za 59 sekúnd (preto ten zvláštny názov).

Sterilizácia prebieha vnútri boxu vďaka technológii UVC LED, ktorá ničí DNA a RNA baktérie a mala by tiež zabrániť ich množeniu. Aspoň tak som to čítal. Žiaľ, nemáme možnosť to overiť 🙁

Čo nájdete v balení?

V balení nájdete okrem samotnej krabice s puzdrom aj návod na obsluhu, napájací kábel, papier s certifikátom a pásik testovacieho papiera. Pomocou nej môžete otestovať, či vám sterilizátor naozaj vyhovuje. Papier totiž reaguje na UV svetlo a objaví sa na ňom nápis, ktorý rýchlo opäť zmizne. Papier sa tak môže používať opakovane.

Ako sa nabíja?

Samotný box funguje na priame napájanie prostredníctvom kábla USB (adaptér nie je súčasťou balenia) alebo na batérie 3x AA (tiež nie sú súčasťou balenia). Životnosť svetiel UVC LED by mala byť až 10 000 hodín.

Samotný box toho veľa neponúka. V hornej časti škatule nájdete odkladaciu plochu, na ktorú môžete umiestniť 3x batérie AA. Na bočnej strane nájdete vstup USB, ktorý sme použili. Samotný adaptér nie je súčasťou balenia (rovnako ako batérie), ale vďaka USB môžete pripojiť kábel do telefónneho adaptéra. Na prednej strane nájdete tlačidlo s diódou na spustenie.

Ako to funguje?

Vlastne nám chvíľu trvalo, kým sme pochopili, že dióda sa používa aj ako tlačidlo. A pod diódou je označenie, kde treba zatlačiť, aby sa škatuľa otvorila. Nič viac, nič menej. Žiadne nastavenia, žiadne časovače, žiadne iné tlačidlo na zapnutie.

Vďaka tomu je jeho používanie naozaj jednoduché. Stačí vložiť batérie alebo pripojiť kábel. Kontrolka LED sa rozsvieti na červeno. Ak necháte box chvíľu osamote, sterilizátor sa uspí a kontrolka LED sama zhasne. Potom stačí vložiť predmet (ktorý by sa mal predtým umyť a vysušiť) na sterilizáciu.

Výlučne pre dospelých

A zámerne píšeme objekt, pretože samozrejme nemusia to byť len sexuálne hračky. Ak máte malé deti, môžete v nej sterilizovať aj cumlík. Po zatvorení stačí stlačiť diódu a rozsvieti sa. Potom len počkajte, kým sa opäť rozsvieti. Trvá to presne 59 sekúnd.

Zistite, koľko stojí Mini UV sterilizátor hračiek
ZISTIŤ CENU

Ak sa obávate, čo by sa stalo, keby ste škatuľu otvorili skôr, nemusíte. Box má ochranný mechanizmus, ktorý okamžite zastaví vyžarovanie UV žiarenia.

Ako hodnotiť sterilizátor

Prekvapilo ma, že po otvorení som vlastne nedokázal zistiť, či je niečo v neporiadku. Hračka bola stále rovnaká. Čakal som, že sa to možno nejako zohreje, alebo neviem čo. Na prvý pohľad to však nie je možné zistiť. To, že box funguje, som zistil len vďaka tomu, že sa rozsvietil priložený testovací papier. A to je všetko. < Ste sterilizovaný.

Pozor na veľkosť

Musím však zdôrazniť, že ide o naozaj veľmi malú krabičku, vnútorný priestor má rozmery len 7 x 7 x 4,5 cm. Možno sa to nezdá, ale rozhodne nepočítajte s tým, že v ňom budete sterilizovať svoje obľúbené obrie dildo alebo pás cudnosti. Nič také. Je však ideálny na menšie veci. Používali sme napríklad krúžky na penis aj penisové guľôčky, ale zmestil sa tam aj náš We-vibe4.

Je vhodný aj na cesty

Malá veľkosť je, ale je to aj výhoda. Príjemne sa zmestí do kabelky, ak to samozrejme nie je mini model:) Takže si jednoducho schováte do kabelky krabičku a svoj obľúbený malý vibrátor a ste vždy pripravení:)

Ak dáte do škatule baterky, nemusíte sa obávať, že budete svojho miláčika sterilizovať na verejnosti. Skrinka nevydáva žiadny zvuk, takže nikto nemá šancu čokoľvek zistiť. Stačí stlačiť tlačidlo a je to, sterilizácia je hotová a pripravená na použitie. Je tu veľa možností. Krabica nás teraz bude sprevádzať na každú dovolenku.

Najväčšou výhodou je, samozrejme, to, že môžete sterilizovať takmer všetko, čo sa do škatule zmestí. A to sa hodí najmä v čase, keď je hygiena a čistota veľkým problémom.

Klady

Zápory

Prenosnosť Len pre maličkosti
Jednoduché používanie
Tichost
Rýchlosť
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: