Prekročili ste hranicu stredného veku a ste bez partnera? Či už ste slobodní alebo rozvedení, nikdy nie je neskoro začať nový vzťah. Stretnúť vhodný nezadaný náprotivok v tomto veku nie je nemožné, ale je to ťažšie ako v mladších rokoch. Ak sa vám nepodarí nájsť partnera v zamestnaní alebo v oblasti koníčkov, nezostáva vám veľa možností. Samozrejme, situácia je iná, ak ste prirodzene koketný, komunikatívny typ, ktorý neváha osloviť zaujímavý náprotivok na ulici, ale takýchto ľudí je vo vyššom veku menšina. Našťastie, s rozvojom technológií sa šance na zoznámenie zvyšujú pre každého. Ak hľadáte vážne zoznámenie a máte pocit, že už nemáte kde hľadať, možno ste narazili na online Singles50.

Singles50 je medzinárodná zoznamka s českou verziou

Zoznamku prevádzkuje spoločnosť založená v Luxembursku. Táto spoločnosť prevádzkuje aj ďalšie zoznamky s rôznym zameraním, ktoré sa špecializujú napríklad na vysokoškolsky vzdelaných ľudí. Singles50 má približne 250 000 členov. Zameranie na starších používateľov robí zoznamku Singles50 pomerne zaujímavou. Staršia generácia má stále predsudky voči používaniu technológií. Internetová zoznamka s odvážnym názvom Singles50 má určite svoje miesto na trhu.

Singles50 vyjadruje svoj účel

Názov tejto zoznamky výstižne vyjadruje účel, ktorému slúži. Je určená na zoznamovanie strednej a vyspelej generácie. Je otvorená heterosexuálom aj homosexuálom bez ohľadu na rasu, národnosť alebo náboženstvo. Jediným obmedzením je minimálny vek 40 rokov. Týmto pravidlom zoznamka dokazuje, že zameranie na strednú a staršiu generáciu nie je len marketingový ťah, ale realita. Očakáva sa skôr seriózne zoznamovanie, ale ani nezáväzný flirt nie je vážnym prehreškom proti morálke tejto zoznamky.

Bezplatná registrácia dáva priestor na predstavenie sa

Registrácia je bezplatná a pomerne jednoduchá. Pri vypĺňaní profilu je používateľ intuitívne vedený jednotlivými krokmi. Po vyplnení údajov a nahratí fotografií je presmerovaný na osobnostný dotazník. V dotazníku odpovie na otázky týkajúce sa jeho osobnosti. Dostane tiež priestor na to, aby opísal, akého partnera by chcel. Pravdivé a podrobné odpovede na otázky sú predpokladom úspešného párovania.

Vedecká metóda pomáha pri zoznamovaní

Osobnostný dotazník je tiež základom vedeckej metódy párovania profilov. Dotazník sa analyzuje pomocou súboru psychologických a iných vedeckých metód a na základe dotazníka sa určia osobnostné charakteristiky potenciálneho zoznámenia. Podľa výsledku sa mu priradia kandidáti na zoznámenie, ktorí sa javia ako vhodní z hľadiska spoločných názorov, svetonázoru a vzájomných požiadaviek. Používateľ je tak ušetrený od klikania na náhodné profily a môže sa zamerať na používateľov, u ktorých sa očakáva, že sa budú zhodovať.

Bezpečnosť je hlavným cieľom služby Singles50

Spoločnosť prevádzkujúca Singles50 prezentuje svoj produkt ako bezpečný. Platené členstvo podľa nej zaručuje elimináciu falošných profilov a používateľov, ktorí to so zoznamovaním nemyslia príliš vážne. Dôraz sa kladie na ochranu údajov. Príjemným bezpečnostným prvkom je, že profily si môžu prezerať len registrovaní používatelia. Používateľ si tiež môže sám nastaviť, komu budú sprístupnené jeho fotografie. Ostatní ich uvidia rozmazane. Napriek týmto bezpečnostným prvkom je však dôležité dodržiavať zásady bezpečnosti na internete a dôkladne zvážiť, čo používateľ s kým zdieľa.

Singles50 nezaručuje zoznámenie

Používateľ nedostáva žiadnu záruku, že sa s niekým zoznámi. Neexistuje ani záruka minimálneho počtu opakovaných kontaktov. Preto ani v platenej verzii nemusí byť záujemca úspešný. Od vedeckej metódy sa však očakáva, že nájde kvalitné profily, takže riziko, že používateľ zostane bez odpovede, asi neprichádza do úvahy.

Verzia zadarmo je takmer nepoužiteľná

Registrácia je bezplatná, ale to je asi tak všetko, čo používateľ dostane zadarmo. Bez zakúpenia prémiového členstva nemôže prijímať ani odosielať správy, prezerať fotografie, hrať hry, zapájať sa do videochatu. Niektorí považujú platené členstvo za nutné zlo, iní ho vnímajú ako záruku, že používatelia to s poznávaním myslia vážne. Každý používateľ sa musí sám rozhodnúť, ktorej verzii dá prednosť.

Prémiové členstvo sa automaticky obnovuje

Prémiové členstvo otvára možnosť plnohodnotnej komunikácie a využívania všetkých služieb zoznamky. Ak sa však používateľ z platenej služby včas a vopred neodhlási, členstvo sa automaticky obnovuje a z účtu používateľa sa strháva značná suma. Aktuálny cenník nájdete na webovej stránke Singles50. Ukončenie členstva v prípade bezplatnej verzie je možné vykonať jednoducho deaktiváciou profilu. V prípade platenej verzie je potrebné zaslať vlastnoručne podpísaný list faxom, poštou alebo e-mailom. Oznámenie o automatickom obnovení členstva je skryté v podmienkach a jeho prehliadanie je pre mnohých používateľov zdrojom nepríjemností a finančných strát.

Komunikujte klasickým a moderným spôsobom

Na komunikáciu s prevádzkovateľom je možné použiť klasickú osvedčenú poštu alebo e-mail na zákaznícku podporu. Pre priaznivcov nových technológií je k dispozícii aj mobilná aplikácia. Ak je však zoznamka zameraná na strednú a staršiu generáciu, určite by bola príjemným komunikačným prvkom telefonická podpora v českom jazyku alebo možnosť živého chatu.

Hodnotenie:

Spoločnosť je v súčasnosti na trhu s erotickými službami, a to najmä v oblasti služieb, ktoré sú v nej poskytované.
Zoznamka Singles50 zameraná na strednú a staršiu generáciu je zaujímavým počinom. Príjemným faktom je registrácia používateľov starších ako 40 rokov, takže názov je aspoň trochu dodržaný. V tomto type zoznamky je hlavnou myšlienkou dať priestor päťdesiatnikom, ktorí sa nevzdali partnerského života, stále veria v lásku a neváhajú využiť moderné technológie na splnenie svojho sna. Škvrnou na kráse tejto zoznamky je prevádzkovateľ, ktorý je neslávne známy tým, že automaticky predlžuje členstvo na základe toho, že podmienky nie sú pre používateľov zjavne, jasne a zreteľne zvýraznené. Ukončenie členstva ručne písaným listom alebo dokonca nutnosť odfaxovať ho vyzerá ako úmyselná komplikácia pri pokuse o ukončenie. Akoby spoločnosť žila z toho, že používatelia zoznamiek nečítajú podmienky a nerozumejú im. Toto balansovanie na hranici medzi podvodným správaním a profitovaním z nepozornosti používateľov kazí celkový dojem. Inak zaujímavá zoznamka je bohužiaľ ďalším nedôveryhodným produktom, ktorý nemožno s čistým svedomím odporučiť. Ak sa záujemca o zoznamku aj napriek tomu rozhodne Singles50 vyskúšať, odporúča sa veľmi pozorne si prečítať podmienky.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: