Vždy som sa zaujímala o posilňovanie panvového dna, takže prvá vec, ktorú som si zaobstarala, bol pár loptičiek Venus. Balenie obsahovalo len tri druhy guličiek a pri nosení som mal pocit, že nemusím aktívne zatínať svaly.

Vždy je to s činkami, však?

Tak som si povedal, že to chce niečo ťažšie. Dostala som do rúk vaginálne činky od ružového slona a tréning sa mohol začať.

Čierno-ružový obal, v ktorom sú činky ukryté, je veľký asi ako malé pomelo. Na prvý pohľad by ma nenapadlo, že obsahuje nejakú erotickú pomôcku (napovie to papierový pásik, ktorý je okolo nej omotaný).

Obalenie je subjektívne

Balenie sa mi veľmi nepáči, trochu som sa obávala, že sa porežem o ostré hrany krabice. Do dizajnu nevložili vôbec žiadne úsilie. Je to dosť jednoduché a nelichotivé. Návod na použitie snáď ani nie je potrebný a najdôležitejšie informácie sa nachádzajú len na papierovej strane, ktorá sa dá odobrať.

Mne sa najviac páči odstrihnuté srdce, pretože sú na ňom mini obrázky sexuálnych pomôcok. Opäť mi chýba vrecúško, aby som si mohol so sebou vziať pár loptičiek napríklad na dovolenku, aby som ich nemusel brať všetky.

Zistite, koľko stoja vaginálne činky Deluxe Petite Kegel Balls Sexy Elephant
ZISTIŤ CENU

Balenie obsahuje šesť činiek, ktoré sú vyrobené zo silikónu a uložené ,,na stojato“. Majú tvar kvapky s pomerne dlhou šnúrkou, ktorá má na konci tiež malú kvapku. Vyznačujú sa šiestimi odtieňmi ružovej – od svetlej až po lila (údajne fuksiovú).

Rôzne hmotnosti

Najsvetlejší je samozrejme najľahší a najtmavší je najťažší. Ak má žena problém rozoznať odtiene niektorých farieb, môže mať problém. Všetci však vieme, že je pravdepodobnejšie.
problém mužov:)

Rozdiel v hmotnosti ľahko zistíte podaním ruky. Činky sú bez zápachu a vďaka silikónu sú príjemné a mäkké. Neviem si predstaviť iný materiál, pretože tento je absolútne špičkový.

Rozmery

  • Celková dĺžka činky: 16,1 cm
  • Maximálna šírka činky: 2,8 cm
  • Rozmery škatule: 11 × 10 cm
  • Hmotnosť: 50 g, 65 g, 80 g, 95 g, 110 g a 130 g

O samotnom tréningu

Venušine loptičky mi pripadali zábavné, ale činky už nie. Čítal som niekoľko odporúčaní, ako často alebo ako dlho cvičiť. Spúšťanie je úplne bezproblémové vďaka hladkému povrchu (nepotreboval som ani žiadne mazivo).

Nemala som pocit, že by mi nejako prekážali, a dokonca anišnúrka netlačí, keď mám na sebe nohavičky. Tvarom dosť pripomínajú spermie, čo ma spočiatku pobavilo. Farebne označené váhy činiek mi pripadali logické a prvýkrát som skúsil tú najľahšiu.

Chodila som po byte bez nohavičiek a snažila sa vysávať, ale činka pomaly vyliezala von. Bohužiaľ, nie som taká silná, ako som očakávala, alebo mám na seba vysoké nároky. Myslela som si, že to vydrží pol hodiny, keď som to robila prvýkrát:)

Ale chce to cvik!

Údržba po tréningu je úplne jednoduchá – umyjem ich mydlom a to stačí. Takže teraz sa len snažím zvládať ťažšie a ťažšie váhy a možno sa dopracovať k tomu, aby som dokázal držať dve činky naraz alebo s nimi ísť do posilňovne. Výzva prijatá!

Klady

Zápory

Silikónový materiál Chýbajúce puzdro na prenášanie
Jednoduché nasadenie Slabší dizajn úložného boxu
Ľahká údržba
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: