Venušine guľôčky pomenované po starorímskej bohyni krásy sú takmer nestarnúcou klasikou viac alebo menej obľúbenou v priebehu dejín. Podľa niektorých správ boli pôvodne používané japonskými mužmi počas pohlavného styku. Od nich mali guličky prevziať ženy, ktoré objavili ich vzrušujúce a medicínske účinky.

Na rozdiel od starších predkov vyrobených z dreva, drahých kovov, nefritu alebo polodrahokamov prešli vývojom až po dnešné pozostávajúce z moderných hypoalergénnych a jemných materiálov. Jednými z takých sú guličky Romant YOYO rose.

Rastlinný dizajn

V balíčku sa nachádzajú dvoje guľôčky. Prvá ma jednu guľôčku, je väčšia, ale ľahšia a určená na prvotné použitie. Druhá sa skladá z dvoch guľôčok, ktoré sú síce menšie, ale v súčte ťažšie a tak tvoria akýsi vyšší level. Guľôčky majú tvar ružových púčikov s tromi vlnkami predstavujúcimi okvetné lístky.

Vedú z nich stonky, ktoré slúžia k uľahčeniu vyťahovania. Dostupné sú v ružovej a fialovej farbe. Vo vnútri každej guľôčky je jedna menšia, spôsobujúca vibrácie a tým dráždenie až sťahy svalstva. Použitým materiálom na túto pomôcku je lekársky silikón.

Rozmery

Jedna guľôčka:

 • dĺžka 14 cm,
 • šírka 3,4 cm,
 • hmotnosť 32 g.

Dve guľôčky:

 • dĺžka 19,1 cm,
 • šírka 3 cm,
 • hmotnosť 52,5 g.

Z nástroja potešenia nástroj pobavenia

Guličky na mňa pôsobili veľmi pekne a exkluzívne od prvého rozbalenia. Krásne pôsobí zvolený dizajn ruže. Povrchová silikónová úprava je hebučká ako samotné okvetné lístky pravej ruže. Vďaka tejto kombinácii som nemala žiadne problémy so zavádzaním. V prípade potreby samozrejme nie je problémom použiť lubrikant na vodnej báze.

Guľôčky mi „sadli“ perfektne. Bez problému som s nimi mohla behať celý deň bez toho, aby som cítila, že niekde tlačia, alebo ma bolel podbrušok. Menšia guľôčka umiestnená vnútri je oproti iným modelom, ktoré som vyskúšala, veľmi tichá, takže ani na verejnosti napr. pri nákupe nemáte pocit, že „zvoníte“. Je ale faktom, že som nejaké intenzívnejšie otrasy guľôčok necítila. Jeden púčik som takmer vôbec vedome nevnímala. Oproti tomu dvojguľôčka už bola väčšou výzvou.

Vzrušivo tlačila na správne miesta a vďaka vyššej váhe som musela zatínať, často aj podvedome, svaly aby nevypadla. Nedá mi nespomenúť jemne vyzerajúcu stonku slúžiacu na uľahčenie vytiahnutia. Od začiatku som mala obavu, že by sa mohla odtrhnúť. Bila sa vo mne táto obava a chuť tento „chvostík“ vyskúšať na maximum.

Problém vyriešil manžel, ktorý po prvom ohmataní hračky samozrejme musel vyskúšať pružnosť a začal stonku používať ako gumičku, ktorú napol a strieľal ňou po mne. Takže teraz môžem s čistým svedomím prehlásiť, že vydrží aj pomerne drsné zachádzanie.

V súčte je tento výrobok ideálny pre ženy, ktoré s guľôčkami iba začínajú a nie sú si isté, aký typ guľôčok je pre ne vhodný. Táto hračka u mňa na orgazmus nestačí, ale ako vyzývavá pripomienka alebo istá forma predohry je super. Cena mi pripadá v porovnaní s kvalitou až nízka. Ako každá žena mám rada krásne veci a tieto púčiky určite k takým patria.

Klady

 • Nehlučné

 • Dve za dobrú cenu

 • Dobre sa udržuje čistota

 • Hebučké a odolné

Zápory

 • Necítim vnútornú guličku

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prezrite tu:

DO OBCHODU

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: