Realistických dild nikdy nie je dosť – existuje toľko možností tvarov, žiliek, priemerov a farieb, že je škoda nemať zbierku. Najmä keď tieto hračky dostávame na recenzie a nekonečné testovanie.

Realistické až do bodu

Tentoraz sme si s priateľkou vybrali 18 cm a veľmi ohybné dildo od spoločnosti King Cock, ktorá je v našej krajine už veľmi dobre známa. Vysoko detailná kresba, realistické proporcie a silná prísavka = ide o dokonalú kombináciu spoločníka, z ktorého sa môžu tešiť obaja = áno, môže sa s ním zabaviť chlapec aj dievča. Niekedy sami, ale niekedy spolu, podľa nálady – ak je vanilková alebo pistáciová, tak zvrátená…

V origináli ide o svetlé dildo Hot Stud telovej farby s dĺžkou 18 cm, ktorá je takmer celá použiteľná = teda naozaj dlhý kus presahujúci priemernú dĺžku penisu v Českej republike. Takže niečo, na čo len tak náhodne nenarazíte.

Samozrejme, je obrezaný v americkom štýle a určite ste si všimli, že mu chýbajú gule. Aj ja ich mám rád, je to intenzívne, keď sa dostanete ku koreňu a čakajú na vás len mäsité guľôčky. Naživo je to samozrejme ešte intenzívnejšie a z času na čas si to tiež doprajem. Väčšinu času som zahrievačom alebo len finišerom pre jej milovníkov býkov, aby boli vždy pripravení alebo poriadne vystriekaní na ďalšie a ešte dlhšie kolo.

Niekoľko čísel

  • Celková dĺžka 18 cm
  • Použiteľná dĺžka 17,5 cm
  • Priemery 3-4 cm
  • Priemer prísavky 7,5 cm
Zistite koľko stojí Realistické dildo Hot Stud
ZISTIŤ CENU

Ideálny priemer na tréning

Zaujímavé je to aj preto, že priemer nepatrí medzi najväčšie, pozri našu tabuľku parametrov. Preto sme si ho vzali aj na recenziu – v našej zbierke nám chýbali tenšie vibrátory – na prvé prieniky do zadku ako rozohriatie po dlhom nešuškaní (než príde na rad veľký strapon na spútanie) a tiež na hlboké hrdlo. Ako iste tušíte, pre mňa ako pre chlapa je to tréningová úloha, ale v tomto prípade je to mrcha. Jednoducho by som v žiadnej z týchto dier nevyšiel zo cviku, keby som náhodou slúžil niekomu inému ako svojej Pani.

Klasický kúsok

Farebne si moja pani vybrala klasický, povedzme európsky kúsok, ale v budúcnosti by som sa určite poobzerala po karamelovom alebo rovno tmavom, pretože takýchto kúskov doma veľa nemáme. A rada by som si vyskúšala, aké to je – napríklad, ako sa krčím pred zrkadlom (samozrejme, natočené ako dôkaz, že som takúto úlohu splnila na diaľku – pani často chodí na pracovné akcie, výlety, … takže ma kontroluje a zadáva úlohy na diaľku). A to aj s mojím zadkom, alebo len na nácvik hlbšieho fajčenia.

Mimochodom, to je tiež veľmi sexy, keď vám váš náprotivok pomáha s „ehm“ tým, že vám drží hlavu v rukách a pomaly vás prisáva až ku koreňu a sama kontroluje prisatie, ktoré vám samozrejme prevracia a dusí = čo je tiež súčasťou tréningu. Zvykli sme si ho mať aj v našom týždennom programe, aby som vedel, kde je moje miesto, a bol som podľa toho pravidelne trénovaný.

V hodnotení

Materiálovo je to dosť príjemné PVC – hladké a decentné, ale nie úplne samočinné – samozrejme, ak mu nepomôžete slinami alebo lubrikantom. Obom sa nám na ňom páči jeho príjemná pružnosť a menší priemer, ako je bežné pri dildoch, takže je to presne to, čo sme hľadali – tréner na kundičky. Noha má prísavku, takže sa dobre drží na zrkadle a kúpeľňových dlaždiciach – a je dostatočne široká pre rôzne postroje O (postroje, ak chcete) pre strapon = alebo pegging.

Takže ak to zhrnieme, veľmi všestranný chlap, ktorý ma dobre dráždi a rozhodne mi dáva zabrať do hĺbky. Túto zatiaľ nezvládam od koreňa ku koreňu ústami – zadok, keďže som už vycvičený, nie je to až taký problém, ale určite sa budete na začiatku vrtieť a krčiť.

Klady

Zápory

Realistické na dotyk Menší priemer pre niektoré
Telesná farba (ale sú aj 3 ďalšie)
Pevná prísavka
Dlhšie ako český priemer
Menší priemer (vhodné pre análny/orálny otvor)
S pätkou pre remienky
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: