Odkedy môj milovaný Womanizer PRO zomrel (a bohužiaľ už nebol k dispozícii), hľadala som model Premium. Cena bola a stále je vysoká, ale čo si budeme hovoriť, človek rád šetrí za pár orgazmov 😀 Ale trochu ma odradila recenzia mojej kamarátky, ktorá tiež prešla z PRO na Premium verziu. Podľa jej slov jej nesedeli s verziou Premium a celkovo bola z nej sklamaná.

Dokonca aj môj partner ma odrádzal od Womanizera Premium (čítaj, že som si pre svoje potešenie zaobstaral iné hračky). Takže som sa zmierila s tým, že mi tento kúsok bude v mojej zbierke chýbať. Nevadí, hračiek na zábavu mám viac než dosť:D

Ale mám najlepšieho chlapa na svete, ktorý ma pozná, a namiesto „obyčajného“ Womanizer Premiun (ktorý môže „len“ spôsobiť orgazmus) mi kúpil Womanizer Premium Eco.

Obal bez plastových častí

Už len pohľad na samotnú škatuľu ma takmer priviedol k orgazmu. Nie, preháňam, ale moja ekologická časť (presne tá, ktorá núti všetkých okolo mňa triediť a nekupovať kraviny) bola nadšená. Krabica a všetko v nej je z recyklovaného papiera – žiadny plast. Na čo sa napodiv aj pekne pozerá. To sa naozaj podarilo.

Najskôr ekológia

Keď už hovoríme o ekologickej časti, aj samotný stroj je vyrobený z tzv. biolénu, ktorý je biologicky rozložiteľnou alternatívou plastu ABS. Je úžasné, ako ďaleko sa posunuli materiály na výrobu hračiek. Keď si spomeniem na svoje prvé gélové kúsky… Radšej nebudem spomínať a pôjdem sa pomaznať s mojím Womanizerom:D

Už z názvu Womanizer Premium Eco je zrejmé, že v tomto modeli hrá hlavnú úlohu ekológia. Použili batériu, ktorá má životnosť až 300 nabití, a samotný Womanizer sa dá rozobrať a batéria vymeniť. Nemusíte teda vyhadzovať celý stroj (a ľutovať ďalší), stačí vymeniť jeden komponent a užívať si ho ďalej.

Navyše za každý predaný výrobok Womanizer Premium Eco spoločnosť Womanizer (spoločnosť) zasadí strom prostredníctvom neziskovej organizácie One Tree Planted. Takto organizácia pomáha obnovovať lesy po požiaroch alebo záplavách. Ďalšia výhoda.

Ružový zázrak vo vnútri

Keď som otvorila škatuľu, okamžite som sa zamilovala – všetko bolo tak dobre premyslené – žiadne ozdoby, krásny dizajn. V tomto prípade si dali naozaj záležať. Chvíľu som dokonca uvažoval, že si ho niekde vystavím a pôjdem sa naň s obdivom pozrieť… ale to by bola škoda:D

Inak v krabici okrem samotného ružového strojčeka nájdete hodvábnu látkovú tašku na uskladnenie, návod na použitie, magnetickú nabíjačku, ktorá sa pletie zo šnúry, a dva nástavce – veľkosť S a M, ale ja som spokojná s oboma. Vždy používam ten, ktorý nájdem ako prvý 😀 A ak mám byť úprimný, nemyslím si, že by som medzi nimi zaznamenal senzorický rozdiel.

Pár čísel pre zaujímavosť

  • Veľkosť – 165x54x54 mm,
  • Hmotnosť – 150 gramov,
  • Čas nabíjania – 120 minút,
  • Prevádzkový čas – 240 minút.

Ja a môj Womanizer

Womanizer je zamatový na dotyk a veľmi pohodlný. Prílohy sú rovnako zamatové. Sú síce trochu väčšie ako moje obľúbené Womanizer PRO, ale to vôbec nevadí, krásne sedia na klitorise a objímajú ho. Tým sa vytvorí mierny podtlak, takže si môžete vychutnať vibrácie vzduchu, ktoré nasávajú klitoris a zároveň ho jemne masírujú.

Womanizer Premium Eco má veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie – 2 tlačidlá a to je všetko! Podržte tlačidlo „+“ niekoľko sekúnd a zariadenie sa zapne. Ale pozor, začne pôsobiť až po kontakte s pokožkou. Ide o technológiu Smart Silence, vďaka ktorej je žena pri používaní tichšia. Navyše je to výhoda, ak vás niekto nečakane vyruší – nemusíte horúčkovito hľadať tlačidlo vypnutia – stačí prístroj položiť (prejde do pohotovostného režimu – je úplne tichý, ale pripravený okamžite pracovať). Samozrejme, nevýhodou je, že držíte tlačidlo „+“ ako šialenec a myslíte si, že po takej chvíli používania sa už nemôže vybiť. Ale do minúty vždy prídem na to, kde je problém 😀

Potom pomocou tlačidla „+“ zvýšte intenzitu. Celkovo ich je 12 a ja som teraz niekde medzi 5 – 6. Čo ma príjemne prekvapilo. Myslela som si, že som si na všetky stimulátory klitorisu tak zvykla, že prejdem rovno na najvyššiu intenzitu. Nebolo to tak. Navyše mám stále dostatok priestoru na posúvanie hraníc.

Druhé tlačidlo „-“ potom slúži na zníženie intenzity alebo vypnutie zariadenia (opäť ho podržte stlačené niekoľko sekúnd).

Ak holiaci strojček nepoužívate 10 minút a necháte ho v pohotovostnom režime, sám sa vypne. Vypne sa aj vtedy, ak ho necháte zapnutý dlhší čas pri rovnakej intenzite – ale to sa mi ešte nestalo:) Toto vypnutie zabraňuje náhodnému a úplnému vybitiu batérie, čím sa chráni aj batéria.

Zistite koľko stojí Stimulátor klitorisu Womanizer Premium Eco
ZISTIŤ CENU

Pri vypnutí a opätovnom zapnutí stroja začínate vždy s najnižšou intenzitou. Pre niektorých ľudí to môže byť nepríjemné, pretože chcú rýchlo dosiahnuť svoju obľúbenú intenzitu a rýchlo vyvrcholiť. Prečo nie? Na druhej strane, ak začnete pekne odspodu, je to príjemné vzrušenie. Je to ako predohra pred sexom.

Orgazmus za minútu

Asi by nebolo od veci spomenúť, že Womanizer Premium Eco je vybavený patentovanou technológiou Pleasure Air, ktorá poskytuje bezkontaktnú stimuláciu klitorisu pomocou pulzujúcich tlakových vĺn. Údajne vďaka tomu zažijete príjemnejší pocit a lepší orgazmus. Myslím, že na tom niečo je, pretože Womanizer Classis nemá túto technológiu a senzačne to stálo za prd (zbytočné peniaze pre mňa) – dosiahol som orgazmus, ale nebolo to zakaždým a nebolo to rovnaké.

Naproti tomu Premium Eco je iná šálka kávy – pomalý blažený nástup (niekedy ho zámerne predlžujem, pretože je naozaj príjemný) a potom orgazmus. Nie je to za minútu – to som nečakal – ale zatiaľ som nemal orgazmus.

Ale aby som aj niečo skritizoval, nečakajte nejaký orgazmický výbuch (alebo skôr, mne sa to nestalo). Dostanete orgazmus, ale zakaždým bude rovnaký – strojový. Nehovorím, že je vyslovene zlý, ale nič vás na ňom neprekvapí.

Pre mňa je to úplne ideálne, ak máte málo času a chcete si oddýchnuť🙂 Za pár minút ste hotoví (dĺžku môžete samozrejme ovplyvniť, ak zapnete vyššiu intenzitu, vyvrcholíte rýchlejšie).

Keď mám trochu viac času, používam Womanizer ako predohru. Zapnete ho na nižšiu intenzitu a vychutnávate si pomalý príval vzrušenia. Znižujem a zvyšujem intenzitu podľa toho, ako dlho chcem hrať. A keď chcem skončiť, dám si svoju vysokú (maximálnu intenzitu, ktorá mi ešte vyhovuje) a do minúty mám orgazmus.

Hračka pre jedného alebo pre pár?

Womanizer si väčšinou kupujú ženy pre seba na intímne chvíle, čo je úplne v poriadku a pravdepodobne tak bola táto hračka aj zamýšľaná. Pár kamarátok mi dokonca povedalo, že ho majú doma zakázaný, pretože po ňom siahajú viac ako ich manžel.

Každopádne, pre mňa je Womanizer (a pre variant Premium Eco to platí dvojnásobne) jednou z najlepších hračiek pre páry. Milujem, keď môj partner stlmí Womanizer na nižšiu intenzitu a doplní ho svojimi šikovnými prstami. To je eufória! A vzrušuje ma už len to, že na to myslím.

Niekoľko slov na záver

Páči sa mi Womanizer Premium Eco. Tento stroj v sebe spája moju obľúbenú hračku a ekologické zmýšľanie. A ten dizajn! Možno som len zaujatý, ale nenašiel som na ňom jedinú chybu. Ak premýšľate o kúsku Womanizer, určite si vyberte Womanizer Premium Eco.

Klady

Zápory

Biologicky rozložiteľný Biolen Nič som neobjavil:D
Vymeniteľná nabíjateľná batéria
Nové technológie - Pleasure Air a Smart Silence
Je ticho
Premyslený dizajn
Ekologický výrobok
V kombinácii so službou Jeden zasadený strom
Milujem to!
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:
Šipka
Eros.sk Růžovýslon.sk Sexshop51.sk Flagranti.sk
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: