S touto druhou hračkou už mám nejaké skúsenosti, pretože svoje prvé venušine guličky som si kúpil už dávno. Ale čas trochu pokročil, a tak som si povedal, že by som mal obnoviť aj svoju zbierku hračiek.

Loptičky Venus sa používajú najmä na spevnenie svalov panvového dna a skutočnosť, že loptičky začnú vibrovať aj pri vašom pohybe, je vlastne len takým príjemným doplnkom.

Rozbaľovanie

Loptičky Venus sú zabalené v peknej farebnej škatuľke, takže balenie je príjemné na pohľad. Okrem toho sa všetko vždy posiela diskrétne, takže nikto nebude vedieť, čo ste si objednali a čo chcete, aby boli vaše večery zaujímavejšie. Na prepravu je hračka dostatočne zabalená, pretože po ceste sa jej v tomto obale určite nič nestane.

V číslach

  • Hmotnosť: 73 g
  • Celková dĺžka: 16,5 cm
  • Použiteľná dĺžka: 9 cm
  • Maximálny priemer: 3,5 cm
  • Minimálny priemer: 1 cm

Jediné, čo ma trochu sklamalo, bolo, že hračka nemá obal, do ktorého by sa dala potom uložiť. Takže ho môžete vrátiť späť do škatule, ale určite by sa hodilo nejaké priedušné vrecko. Tú si však môžete kúpiť samostatne, takže to tiež nie je taký problém.

Materiály a dizajn

Tieto loptičky Venus som si okamžite zamilovala, pretože sú vyrobené z úžasne mäkkého silikónu a nie sú na nich viditeľné spoje, takže sa aj príjemne zavádzajú. Zaujímavé je aj to, že boli upravené a zväčšené tak, aby bol prenos vibrácií ešte intenzívnejší, takže okrem toho, že precvičia vaše panvové dno, ešte viac prekrvia, čo vás určite vzruší. To nebol prípad predchádzajúceho typu loptičiek Venus, ktoré som vlastnila, takže vibrácie neboli vôbec cítiť. Okrem toho oceňujem, že po stranách loptičiek sú drážky, ktoré pomáhajú udržať loptičky na mieste.

Je to tiež pekný kúsok na pohľad, ktorý si užijete, aj keď nie je vo vás.

Praktické využitie

Tieto guľôčky Venus sa naozaj ľahko používajú, pretože majú príjemnú hmotnosť a dokonca aj upravený tvar a veľkosť, takže sa budú veľmi ľahko zavádzať, a ak ste trochu viac vzrušení, možno ani nebudete potrebovať lubrikant. Navyše je skvelé, že sa výrobcovia držali klasiky, a teda klasického tvaru loptičiek, čo ešte viac uľahčuje ich vkladanie.

Keďže sú loptičky vyrobené z príjemného mäkkého silikónu, príjemne sa držia a ich zavedenie nie je žiadny problém.

Môžete ich používať aj samostatne, keď si chcete naozaj len „zacvičiť“ a chcete prekrviť panvové dno. Alebo môžete požiadať partnera, aby vám ich vložil tesne pred tým, ako pôjdete na večeru do reštaurácie alebo na prechádzku. Celý čas bude myslieť na guľôčky vo vás, zatiaľ čo vy budete cítiť veľmi intenzívne vibrácie, takže sa určite nebudete vyhýbať sexu, len čo na to bude trochu času a priestoru.

Zistite koľko stojí Venušine guličky Feel Silicone II
ZISTIŤ CENU

Guličky však môžete používať aj počas sexu, najmä ak ste fanúšikom análneho sexu, ale stále sa nechcete vzdať vaginálnej stimulácie. Nie je problém zaviesť guľôčky a počas análneho sexu budú vo vás takmer skákať a veľmi intenzívne vibrovať, vďaka čomu bude váš orgazmus veľmi silný.

Zhrnutie

Loptičky Venus Balls úplne splnili moje očakávania, dokonca ich prekonali. Ako som už napísal, loptičky môžete používať na posilnenie svalov panvového dna, ako aj pred odchodom do reštaurácie alebo niekam s partnerom, alebo dokonca len počas sexu. Na tejto pomôcke sú skvelé aj zárezy v tvare srdca, ktoré vás budú dráždiť v okamihu, keď pomôcku predstavíte.

Oceňujem aj pružnú šnúrku, ktorá sa okamžite prispôsobí každému tvaru nohavičiek, takže vám pri nosení neprekáža.

Ak to zhrnieme, spracovanie týchto loptičiek je absolútne dokonalé a je vhodné pre začiatočníkov aj skúsené ženy.

Jediné, čo by som kritizoval, je náročnejšia údržba. Korálky sa musia vybrať zo silikónového obalu, takže niekedy sa mi zdá, že silikónový obal sa musí pri vracaní korálok späť dosť namáhať.

Klady

Zápory

Vysoká intenzita vibrácií Vyššia údržba
Príjemný dizajn na dotyk
Vodotesné
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: