Nemá zmysel sa touto recenziou zaoberať, pretože na tomto mazive nie je naozaj čo chváliť.

Balenie a vzhľad

Balenie je naozaj premyslené a luxusné. Čierne sklo a jednoduchý modrý vizuál sa k sebe naozaj hodia. Na obale vám neunikne, že tento gél je vyrobený priamo pre český sexshop Flagranti.cz (od ktorého sme ho dostali a ktorý sme už predtým celý recenzovali).

3 varianty – každý si môže vybrať

Na recenziu sme mali základnú veľkosť 50 ml, ale k dispozícii je aj 200 ml, kde už viete, do čoho idete. Ak ho chcete len vyskúšať, je k dispozícii aj malá 5ml verzia vo vkusnej sklenenej fľaštičke (je to dokonca biofotonické sklo, ktoré má zabrániť prenikaniu UV žiarenia, a tým predĺžiť životnosť gélu a výživu pokožky.

Na všetkých variantoch je vidieť, že ich navrhoval niekto s grafickým cítením. Krásne kúsky s kvalitným obsahom.

Na malej vzorke môžete vidieť, že farba gélu je mierne mliečna, takže nie je typicky číry, ako to poznáte z bežných gélov, ale nemyslíme si, že je to na škodu. Zo zloženia oceňujeme, že neobsahuje žiadne živočíšne zložky a nebol testovaný na zvieratách, takže je vhodný pre vegánov.

Zložky

Podľa výrobcu by mali byť zložky dokonca v ekologickej kvalite alebo organické (toto označenie sa zvyčajne používa pre zložky, ktoré nie sú certifikované, ale napriek tomu boli vypestované v súlade s prírodou a bez chemických pomocníkov).

Zistite koľko stojí Lubrikačný gél Natuli Premium Icefall
ZISTIŤ CENU

Zloženie

  • Mäta pieporná – extrahovaná superkritickou fluidnou extrakciou (používa sa napríklad pri extrakcii zložiek CBD z konope = maximálna jemnosť),
  • Zázvorový extrakt,Aloe vera,
  • Alpské ďasná,
  • Islandská voda (filtrovaná cez lávové kamene).

Kompletné zloženie: Mentha Piperita Leaf Water, Aqua, Glycerin, Aqua (Iceland Water), Pentylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Leontopodium Alpinum Flower Leaf Extract, Hydroxyethylcellulose, Zingiber Officinale Root Extract & Mentha Piperita Leaf Extract, Hexamidine Diisethionate, Menthyl Lactate, Citric Acid.

Praktickosť

Určite sa vám nestane, že by ste ho vyliali do kufra aj na cestách. Má vlastný bezpečnostný zámok a ručne šité vrecko z ekologického ľanu, takže je na cestách úplne bezpečný. Sám o sebe teda vyzerá ako veľmi pekný a vkusný darček, nemusíte ho ani baliť, pretože vyzerá exkluzívne.

V akcii

Keď ho otvoríte a nanesiete na prsty, okamžite sa prebudia vaše zmysly krásnou vôňou. Jemnosť gélu je podľa môjho názoru dokonalá. Mäta bola hitom! Dokonalá kombinácia, ktorá nás dostala.

Celkové zloženie mäty piepornej, mäty alpskej a islandskej ľadovcovej vody je naozaj výrazné. Tieto luxusné ingrediencie si vychutnáte! Kto by sa nechcel rozmaznávať tým najlepším, čo je na trhu. A pritom cena rozhodne nezodpovedá mimoriadnemu luxusu, takže si ho môže dopriať každý.

Ako to funguje

Stačí naniesť trochu a klzkosť vydrží dostatočne dlho. Jeho základom je voda, takže je vhodný aj pre silikónové pomôcky. Odporúčanie pre chladivé gély však zvyčajne znie, že by sa nemali používať na análnu sliznicu = tzv. chladivý análny sex by sa mal pravdepodobne vynechať.

Recenzie

Kĺzavosť je veľmi zaujímavá v intenciách práve vodných gélov, určite netromfne tie silikónové, ale stále je skvelý a môžem ho odporučiť.

Klady

Zápory

Všetko je jednoducho najlepšie! Žiadne, možno okrem toho, že ho nemám dosť - radšej by som sa v ňom kúpal!
Ekologické a organické zložky
Ochranná fľaša
3 možnosti veľkosti
Veľmi príjemný chladivý účinok
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: