Pre niekoho to nemusí byť práve téma na predohru, kto sa však análnemu sexu už venuje, ten slovo klystír dobre pozná. Pre nováčikov sa táto schopnosť môže stať úplne kľúčovou pre hladký priebeh pasívnych večerov.

Pokiaľ sa navyše zaujímate o očistu tela ako takého, je klystír aj zaujímavá a často nevyhnutná praktika zdravého životného štýlu. Slúži teda primárne na očistu hrubého čreva a s trochou vašej pozornosti a skúseností aj čreva tenkého.

Čo je vlastne klystír?

Klystír, alebo tiež klyzma, sa ako ozdravná procedúra používa už odpradávna. Ide o vpravenie kvapaliny (voda, fyziologický roztok ai.) pomocou irigátora (aplikátor) do hrubého čreva. Pamäti o tejto očiste čriev siahajú naprieč mnohými kultúrami až do staroveku.

Ja sám som bola pri prieskume veľmi prekvapený všetkými zdraviu prospešnými účinkami, ktoré sa klystíru prisudzujú, a tiež príjemne zabavený úvahou, ako sa na taký objav prišlo asi len vďaka tomu, že si starí Rimania a Egypťania potrpeli na „čistý análik“.

A na to som sa aj sám zameral, teda ako si môžem výplachom zlepšiť svoje pasívne večery a byť pritom v kľude, že nepríde nehoda. Pretože nie je lepší návod, ako si anál užiť viac než s pocitom, že sme dokonale čistí. Aj keď v niektorých sexuálnych praktikách (BDSM/klinik) je klystír priamo súčasťou sexu – to len tak pre zaujímavosť, aby sa „konzervy“ uvoľnili, že TU fakt o nič nejde.

Keď si spomeniem, ako som si klystír robil kedysi a kam sa posunuli moje skúsenosti dnes, musím sa smiať, ba dokonca si pomyslím, že som často riskoval aj svoje zdravie. Už žiadne stratené tesnenia od sprchovej hadice, vďakabohu…

V pohode, bude to BIG ASS…

Pokiaľ by nebodaj niekto chcel touto obrovskou pipetou začať podlievať kačicu, výrobcovia ho radšej označili príznačným názvom BIG ASS. Keď som sa nad tým celým dostatočne zachichotal, pustil som sa do ohmatávania materiálu a hľadania ostrých hrán. To sa našťastie nestalo a tak som sa presunul hneď do kúpeľne, aby som mohol nerušene pokračovať v praktickej časti. Materiál nie je nijako chúlostivý, naopak je pevný a dobre umývateľný vodou s mydlom.

Balónik prijme skoro pol litra vody

Balónik je veľký, napriek tomu sa s ním dobre manipuluje a pojme skoro pol litra vody. Aplikátor je príjemne hladký, úzky a dlhý. Na špici je pozdĺžne dierkovaný tak, že voda vytryskuje do štyroch strán. Po aplikácii trochy lubrikantu sa ľahko zavádza. Balónik z vás potom trčí, akoby sa vám do zadku zahryzol veľký kliešť.

Aj napriek všetkej chvále si prvýkrát budete asi pripadať trochu neohrabane, chce to pohodičku a cvik. Nech sa ale snažíte, ako chcete, celý obsah balónika sa vám do seba nepodarí vpraviť na jedno stlačenie. V tejto fáze som bol trochu zmätený, pretože balónik musíte držať stlačený, inak by naopak mohol začať nasávať späť to, čo rozhodne nechcete.

Dá sa niečo zlepšiť

Nie som žiadny technický guru, ale myslím si, že by spätnému chodu zabránil obyčajný ventil. Pustiť balónik môžete, až keď aplikátor zo seba vyberiete (balónik sa ihneď vráti do pôvodnej polohy). Potom do seba môžete vpraviť zvyšok vody (čo sa vám podarí asi len ako mne v polohe na chrbte), alebo si balónik znovu naplníte. Pamätajte, že do seba môžete takto vpraviť maximálne dva litre vody, ale na vyčistenie pred análnym sexom bohate stačí jedna až dve dávky objemu celého balónika, teda necelý liter.

Ako najlepšie spraviť klystír?

Keď už máte vodu v sebe, snažte sa ju aspoň desať minút udržať. Základná pomôcka, ako premôcť nutkanie na záchod, je hlboké dýchanie do brucha (naozaj to funguje). Pokiaľ to nepôjde, jednoducho vyhľadajte záchod, žiadny stres, ide predsa len o ho*no. Akonáhle je všetko v záchode, celý postup môžete opakovať toľkokrát, až kým nebudete spokojní, teda kým z vás nepotečie číra voda.

Pokiaľ sa teraz pýtate, ako som si užil nasledovný večer, potom poviem len to, že som rád za svoj nový BIG ASS a pokračovanie príbehu nechám už len na vašu predstavivosť. 🙂

Klady

  • Veľký objem nádoby

  • Balónik sa rýchlo vracia/drží tvar

  • Pevný obal

  • Ľahko sa čistí

Zápory

  • Vyššia cena

  • Nejde jednu dávku vpraviť celú naraz/spätný chod

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU