Šukacie stroje sú už roky mimoriadne zaujímavé (hračky… no, už to nie sú hračky pre dospelých, ale naozaj stroje alebo nástroje na sex – ala šukacie stroje), ale roky sme sa im vyhýbali kvôli vyššej cene. Tento rok sme sa však rozhodli, že si dáme pauzu.

Kúpili sme tri najpredávanejšie modely na českých sexshopoch (a ďalšie budú nasledovať) a začali sme ich testovať. Ako prvý je tu neuveriteľný stroj od KINK.com – ak ich poznáte, určite patríte medzi BDSM/fetiš nadšencov. A ak nepoznáte ich ikonické sídlo v SF, určite žartujete.

Čo sa deje?

V skutočnosti je to sexuálny stroj – alebo stroj, ktorý vás bude neúnavne šukať, pichať a dráždiť, kým nepoviete stop. Teda ak máte diaľkový ovládač v ruke – alebo sa vôbec môžete pohybovať.

Ide o trik, ktorý, podobne ako iné triky od KINK.com, sami používajú vo svojich videách. Výrobcom ako takým je americký Doc Johnson, ale dizajn, funkčnosť a praktickosť je určená výhradne profesionálnym manipulátorom, mučiteľom a iným špecialistom na netradičné hry.

Farebná schéma je úplne vo farbách Kink, takže čierna s červenými logami. Vkusné a pikantné. Má štyri výkonné prísavky, ktoré určite vyskúšate v praxi, pretože dokáže vykonať až 195 príkazov za minútu.

Bude mať teda potrebu pred vami „utiecť“, ale prísavky ho určite udržia na dobrej nohe. Má tiež nastaviteľný cca 6 cm hlavný priťahovač „zdvihu“, takže rozpätie uhlov je dobre použiteľné – otestovali sme ho pre vás nižšie, alebo klasický a misionársky, hobby, na boku, … zvláda to bez zádrheľa či vzdychu.

Ako je napájaný

Nečakajte tu žiadne batérie – tomuto čierno-červenému diablovi nedôjde dych. Napája sa priamo zo sieťovej zástrčky. Nevýhodou je, že má od výrobcu americkú zástrčku (vidlicu), ale v balení je priamy cestovný adaptér, takže ho môžete zapojiť kdekoľvek na svete = a teda aj u nás. Práca s ním je úplne triviálna, stačí ho len zapojiť a pripojiť a je to.

Čo je v balíku

 • Šukací stroj
 • 4 prísavky
 • Redukcia cesty
 • Odnímateľná hlava Vac-U-Lock s pätkou
 • Riadenie príkazov/rýchlosti
 • Napájací adaptér
 • Kábel na pripojenie k sieti

A ešte jedna poznámka – v balení nie je pridané žiadne dildo, takže si ho musíte kúpiť. Počítali sme s tým, takže sme si pri prvej objednávke rovno vzali 2 kusy. Pozrite si fotografie okolo tohto odseku.

Zostaviť ho z krabice nie je nič zložité. Vstupné konektory na stroji sú označené (DC24V IN, DC24V OUT a MOTOR) a majú rôzne priemery, takže sa vám zapojenie nebude pliesť. Je to dosť hlúpe na to, aby to urobil každý Američan:)

Nižšie v samotnej recenzii uvádzame ďalšie príslušenstvo, ktoré sme si nemohli nechať ujsť, takže časom pravdepodobne pridáme samostatné recenzie. Alebo to budeme donekonečna rozširovať? Uvidíme, ako si budeme pohrávať s ďalšími vibrátormi, umelými vagínami… a všetkým, čo nás napadne pridať.

V podstate ide o pripojenie cez redukciu VAC-U-LOCK, ktorá je vlastníctvom spoločnosti Doc Johnson. Je to akýsi plastový hrot/trn/hlava, ku ktorému sa dajú pripojiť rôzne vibrátory a dildá s trochou lubrikantu. Tie musia byť samozrejme označené symbolom tejto technológie. Majú v sebe protismerný diel = dutú základňu, do ktorej sa vibrátor zmestí.

Dild a hračiek s touto zásuvkou je na českom trhu menej, ako by sme si priali, ale určite sú dostupné a majú dostatočne príjemnú cenu – možno niekoľko sto Kč – sú lacnejšie, pretože na poradenské použitie potrebujú vždy nejaký protikus. Či už je to rukoväť, prísavka, alebo len táto zbytočná vecička.

Prípadne v súčasnosti skúmame možnosť pridania prísavnej pätky na samotný surge shaft. Väčšinu hračiek s prísavkou máme z historických dôvodov (prísavka v kúpeľni bez rúk je TOP), takže by bola škoda nepoužiť ju s touto divokou mačkou. Keď dorazia prvé kusy zo zahraničia, otestujeme ich a dáme vám vedieť. V zásade potrebujeme vhodnú pätku, ktorá má správny priemer závitu. Navyše musí mať priemer 15 mm a pravý závit.

Ako odstrániť dildo pomocou VAC-U-LOCK?

Mimochodom, už „pripevnený“ vibrátor sme nemohli odobrať bez pokynov. Nepôsobí silne v smere osi stlačenia. Vďaka silnému vákuu (alebo časti názvu VAC) sa neodstráni. Musíte ju vytočiť do špirály. A nahraďte ho niečím iným. Ideálne väčší, však?

Niekoľko čísel

 • Šírka 40,5 cm
 • Výška 23 cm
 • Dĺžka 18 cm
 • Hmotnosť stroja 2,34 kg
 • Hmotnosť balenia 4,31 kg
 • Materiály: oceľ a plast ABS
 • Napájanie 220 V (zo sieťovej zástrčky – s cestovnou redukciou)

Ovládacie prvky

Ku káblu je pripojené diaľkové ovládanie – musí byť napájané zo zariadenia, takže hoci ho možno na cesty odpojiť, potom nečakane nefunguje. Je to celkom pevný kus čierneho plastu s vrúbkovaním, ktoré zabraňuje jeho skĺznutiu.

Hlavným ovládacím prvkom je otočné koliesko. Jednoducho sa prepne palcom z polohy OFF do polohy ON. Tu je možné postupne nastaviť rýchlosť príkazov – od NÍZKYCH po VYSOKÉ (spomínaných až 194 zdvihov za minútu).

Šukací stroj v akcii = ONA šukala

Vyskúšali sme klasiku, keď bol strojček na prísavkách na podlahe, ONA na deke za chrbtom – tu sa ukázalo, že hriadeľ, na ktorom je zvyčajne dildo, môže byť dlhší, aby mal dostatok priestoru na ďalšiu starostlivosť.

Najprv sme to skúsili „prirodzene“ bez akejkoľvek podložky, ale uhol nebol ideálny, pretože stroj má len 1 základný bod (aj keď s nastaviteľným uhlom). Po chvíli hľadania to vyriešil už známy Loverator, ktorý jej pekne vycpal zadok.

Určite potrebovala trochu „vtáčieho“ mazania, hoci nezvyčajná situácia (a dobre naučená z porno videí) ju rozhodne vzrušovala. Mazivo je však vždy dobrou poistkou a vy nechcete, aby vám v tomto konkrétnom vozidle vyschlo.

Pripravte si pravý uhol

Na prvé vzrušenie som špičku jej vybraného dilda (o chvíľu si prezrieme jeho variant VAC-U-LOCK) položil na okraj jej kundičky, takže pri prvom prítlaku padne tam, kam má – a nie možno do ešte inej dierky.

Ale nebojte sa, základná úroveň rýchlosti je veľmi pomalá, takže na zoznámenie, takže tu nečakajte veľa divočiny. Stále sme upravili jej vzdialenosť od samotného vibrátora – takže na plný príraz „po imaginárnych guličkách“ má stále malú rezervu, ale zase nie takú, aby ju umelý žaluď len šteklil na klitorise.

Zistite, koľko stojí súložný stroj Kink Power Banger
ZISTIŤ CENU

Ak by ho chcela obsluhovať sama, mohla by mať ovládač na dosah ruky, ako aj rukoväť na samotnom stroji – po uvoľnení jednej skrutky by ho mohla prevrátiť na druhú stranu (jednou rukou, bez použitia náradia) alebo posunúť na hriadeli pre lepší uhol držania.

ona mi dovolila ovládať všetko… a ju

Prekvapivo, hoci to bolo prvýkrát, nechcela sama regulovať príťahy/rýchlosť, ale páčilo sa jej, že ja som mal plnú kontrolu. Podobne som jej držala ruky pri hlave a ona naozaj len ležala a poslušne „držala“.

V tejto polohe si užívala len držanie a moje držanie – čo som jej aj šepkal do ucha. A nešepkal kvôli hluku stroja. Príjemným prekvapením bolo, že pri normálne zapnutom televízore (bežne máme hlasitosť na 12) to nebolo niečo šialené. Rozhodne to nebola príklepová vŕtačka (pneumatické kladivo), ktorá by útočila na betónové základy nášho domu.

A čo pes?

Druhá poloha bola na psíkovi – takže bola na všetkých 4. Tu museli 2 skrutky pri motore jebacieho stroja nastaviť uhol. Tu som sa obával, či to bude fungovať, veď zadok na všetkých 4 je dosť vysoký.

Ale nakoniec sa to zmestilo, vibrátor bol veľmi pohyblivý/ohybný, takže napriek pomerne strmému uhlu smerom nahor dobre sedel na okraji kundičky. Sám som stále premýšľal (po tom, čo som si to vyskúšal na samotnom robertkovi), či je tento uhol dobrý, alebo či by to chcelo trochu nižšie alebo vyššie. V ideálnej situácii som zablokoval uhol a mohol som pokračovať.

Prístupné zo všetkých strán

Tu som už vhodne využil situáciu, že ju šukal stroj a ústa boli ľahko prístupné – takže spoza čierneho dilda a odo mňa v ústach …. nečakane ku mne. Bolo zábavné držať ju za krk a vidieť, ako ju na očiach vzrušuje niekto, kto ju šuká zozadu, nie typicky ja, a ešte ma poslušne fajčí.

Ďalšia možnosť, ktorú sme museli vyskúšať, bola 69. Čo v kombinácii s tým, že som pozorne sledoval, ako jej čierny penis mizne v kundičke. Na tej s mojou dlaňou na Venušinom pahorku, sledujúc, ako sa pri jej prísunoch pekne nadúva. A mala plné ústa… ehm, plné ústa práce so mnou. Toto je veľmi zaujímavé použitie = druh praxe pre paroháčov, ktorých láka/vzrušuje, keď ich milú pred ich očami jebne niekto iný. V tomto prípade to bol „európsky nadaný“ černoch.

Rozšíriť podľa fantázie

Prípadne Kink ponúka extra sadu (Doc Johnson – Kink – Power Banger Cock 10 Piece Kit), ktorá obsahuje 2 predlžovacie tyče (pre lepšiu vzdialenosť medzi strojčekom a jebákom) a 3 vibrátory k tomu (jeden základný realistický, jeden so špirálovými výstupkami a tretí… no, to je naozaj dospelý černoch). Konkrétne s veľkosťami:

 • 15,24 cm špirálový Dong,
 • 19,05 cm dokonalý kohút,
 • 25,4 cm striekajúci kohút.

A zabudol som, že ten najväčší má vo vnútri hadičku, dutý žaluď a pripojenú striekačku na striekanie „umelého semena“ v správnom okamihu. Takže ultra kombinácia neustáleho šukania a možnosti naplniť ho ešte väčšou dávkou semena. Podľa toho, ako to vidím napísané, si ho určite musíme kúpiť a otestovať. To si nemôžeme nechať ujsť.

A čo pridať do sily?

A finále nášho testovania bola variácia práve na tohto psa, do ktorej som sa zapojil aj ja. Pravdepodobne tušíte, kde. Takže dvojitá penetrácia = dvojitá penetrácia. V jej kundičke bol ešte čierny penis zo stroja, ktorý som jej pomaly vtieral do zadku a na zadku, s príslušným lubrikantom. A ja nad jej zadkom, s kondómom na mojom vtákovi a tiež sa pomaly približujem.

Hlbšie a hlbšie, ale do jej zadku. Vždy viem, že nepotrebuje takmer žiadnu prípravu. Už prvýkrát ma „prijala“ celého a sotva vedela ako. Tentoraz, keď už v nej bol jeden penis, sama priznala, že je len plnšia a takmer mi neverila, že má v sebe dva, aj keď oddelené v dierkach.

A to bola pre mňa tá správna raketa – cítil som, ako cez stenu pulzuje niekto iný, a cítil som, ako mi to senzitívne na guľkách, vďaka čomu bolo o to zábavnejšie pridávať a uberať v rýchlosti zdrvujúceho ťahu stroja, aby som si to viac užil. Už len „naše“ trenie by ma prinútilo strieľať, ale radšej som spomalil a na chvíľu sa upokojil. Predĺžiť to a nechať ju, aby si to užila…

Takže rekapitulácia

Ona na všetkých štyroch, jeden penis mi neustále prichádza do kolien a ja do jej zadku… Nebudem klamať, ani zastavenie a snaha upokojiť sa mi veľmi nezabránili v tom, aby som sa spravil, pretože ma to naozaj vzrušovalo a vždy som to chcel vyskúšať. Je to výrazne iné, ako keď saje vibrátor na prísavke a mňa zároveň. Druhý penis sa hýbal, ona sa oň obtierala a ja som k tomu pridával „svoju“ dynamiku.

Je ťažké to opísať, musíte to prežiť a zažiť. Aj keď to bolo pre ňu niečo nové, pretože čierny vták sa neunaví ako ja (už som nevydržal situáciu a jej vzdychy a vystriekal kondóm), tak potom pokračovali len „sami“ spolu, hľadali správnu polohu a kombináciu rýchlosti…

Možno potrebuje iný uhol pre boky ako na chrbte, … Ale to rozvediem v ďalšej aktualizácii tejto recenzie = pretože je to taká „dospelá“ a komplexná hračka, že to určite nebude statický text.

Čo ešte dokáže KINK Power Banger?

Ďalšou možnosťou by bolo, že ONA na mne zámerne vyskúša stroj, ale tentoraz s vhodným nástavcom/redukciou na umelú vagínu = alebo nezastaviteľnú mrdanú bábiku, ktorá sa nezastaví, kým ju ONA nevypne. Táto redukcia sa predáva samostatne, bude na ňu samostatná recenzia, ale nebojte sa, po uverejnení na ňu odkážem, aby ste mali všetko na pár kliknutí myšou.

Hodnotenie

Na rovinu – toto je presne ten typ diela, ktoré by ste si nemali nechať ujsť. Ak ste dospelý a nie mladý študent, ani vás cena nezasiahne. Väčšinou sa tento stroj predáva v základnej cene okolo 12-13 000 Kč. A áno, nie je to málo, možno polovica súčasnej priemernej mesačnej mzdy.

Ale… je to aj náročná hračka, pekelne výkonná, ktorú budete znova skúmať, testovať jej využitie, uhly, … Je to len základný motor, univerzálna jednotka. Skutočné využitie však spočíva v tom, že si ho môžete prispôsobiť vlastným hrám a scenárom. Iné dildo, dlhšia tyč, falošná vagína, pomalšie/rýchlejšie priťahovanie, priviazanie partnera/ky k stolu, posteli, …

TIP: Hľadajte dildá založené na technológii VAC-U-LOCK, ktoré majú správnu dutú pätku na nasadenie. Výber vôbec nie je márny – od realistických malých kúskov až po obrovské príšery (ktoré môžu byť dokonca predobrazom mýtickej mrchy).

Prípadne plánujeme na závit (kde je priskrutkovaný koniec VAC-U-LOCK) pripevniť prísavnú nožičku/podložku = väčšina našich dild je s prísavnými nožičkami a bola by škoda nepoužívať ich s týmto „strojom na sex/lásku“.

Základný diabol v rámčeku

To sú len základy, ako generátor na elektrosex = jeho konečné použitie sa líši podľa použitých svoriek, dild, umiestnenia, kombinácií s inými hračkami, bondáže, … A to je presne náš pohľad na tento neuveriteľný šukací stroj. V malom tele sa skrýva všestranný nadržaný diabol, ktorého stačí nasmerovať tam, kde sa vám najviac páči. A on vás bude slepo poslúchať.

Pre nás je to MUST-have gadget pre každého, koho už nudia klasické vibrátory a vanilkové hry a chce vyskúšať opäť niečo o úroveň ďalej. Toto je skutočné majstrovské dielo, erotický (ani nie hračka, to je slabé slovo) stroj, ktorý vás dostane. Na okraj a ešte viac orgazmov:)

Klady

Zápory

Až 190 nárazov za minútu Cena (ale kašlať na to, je to na nezaplatenie)
Pekná dizajnová kombinácia Vždy potrebujete sieťovú zástrčku
4 silné prísavky Potrebujete VAC-U-Lock dilda na začiatku
Možnosť rozšírenia o ďalšie vibrátory, umelé vagíny, ...
Napájanie priamo zo siete (bez batérií)
Prekvapujúca (malá) veľkosť stroja
Cestovná redukcia v balení
Nastaviteľný uhol dopadu
Ovládanie pomocou otočného diaľkového ovládača
Prekvapujúce ticho
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
Sexshop51.sk Gaymegastore.sk Erosstar.sk Sexdolls.sk
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: