Čo je vlastne hlboké hrdlo? Prečo ho muži tak vyžadujú? Je to len trend okukaný z porno filmov, alebo je naozaj taký príjemný? Aj nato vám odpovieme v dnešnom lascívnom článku. A keď sa začítate hlbšie, naučíme vás základy hlbokého orálu 😉 Ten vás ale bude milovať…

Čo je hlboký orál alebo deep throat?

Deep throat alebo „hlboké hrdlo“ je jedna z možných polôh pri orálnom sexe, kedy partnerka leží na chrbte na posteli a hlavu má v miernom záklone z postele, partner stojí nad ňou. Hlboké hrdlo pre teba asi nebude nejako príjemné a zaujímavé, avšak s mužmi dokážu úplné divy. Prežitok orálneho sexu je pre nich až 10-krát intenzívnejší než pri polohe 69.

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že deep throat nepatrí medzi moje najobľúbenejšie polohy/praktiky, ale pokiaľ chcem priateľovi raz za čas urobiť radosť, prekvapím ho práve týmto. Veľmi ma vrźrušuje, keď počujem a cítim, ako mu je moje láskanie ústami príjemné a privádza ho takmer do extázy.

Asi sa pýtate, čo môže zato, že práve táto poloha je mužom taká príjemná. Odpoveď je veľmi jednoduchá. Tým, že máte hlavu v miernom záklone z postele, ľahko docielite to, že svojho miláčika ústami láskate až pri koreni penisu, čo je pre naše drahé polovičky úplným rajom na zemi.

Najväčším problémom, ktorý nastáva pri hlbokom hrdle, je nepochybne dáviaci reflex. Ten vás prepadá pri hlbokom orálnom sexe a deep throat nie je iný, veď je to vlastne to isté. Dnes vám poviem, ako si nacvičiť dostanie celého penisu do vašich úst.

Jak na hluboké hrdlo prakticky?

Bez cvičenia to nepôjde

Rovnako ako všetky činnosti na svete, tak aj hlboké hrdlo sa dá nacvičiť. Lenže nechcete sa učiť s reálnym penisom, pretože chcete svojmu partnerovi predviesť perfektný hlboký orálny sex a potupným nacvičovaním by ste stratila to prekvapenie partnera nad zvládnutím tejto vrcholnej techniky?

Na úplné zvládnutie techniky hlbokého hrdla je teda potrebné cvičiť. Lenže s čím, keď nechcete používať “skutočný nástroj”?

  • Zo začiatku to skúste s menším banánom. Pokiaľ možno obaleným prezervatívom, pretože ich povrch je často ošetrovaný rôznymi chemikáliami. 
  • Teraz ho skúste kúsok po kúsku zasúvať do úst.
  • Keď pocítite nábeh dávenia, tak hneď prestaňte alebo banán znovu vysuňte.
  • Potom pokračujte znovu a znovu, kým sa vám to nepodarí.

Aj väčšie rozmery zvládnete

Že váš priateľ má väčšie rozmery než banán a napriek tomu mu budete chcieť urobiť dobre touto orálnou technikou? Tak musíte prejsť na ťažší kaliber.

  • Skúste si teda dať tréning hrdla (napríklad s väčším robertkom realistického tvaru).
  • Znovu ho skúšajte zavádzať do úst centimeter po centimetri.
  • Pekne pomaly, pokojne, kým perfektne neovládnete dáviaci reflex.

Pri reálnom použití tejto techniky odporúčam to, aby ste ležala na chrbte a mala zvesenú hlavu, inak je dosť nemožné, aby sa vám celý penis až po koreň vošiel do úst/hrdla.

Muži jeho hĺbku milujú

Deep throat môže slúžiť ako pre občasné zásuny pýchy vášho partnera až do hrdla a tým na netradičnú stimuláciu, alebo môžete po dlhšom praktikovaní aj nechať partnera zasúvať jeho nástroj do vašich úst ako pri klasickom styku do vášho lona. A verte mi, že pritom bude váš miláčik naozaj ako vo vytržení, pretože určite žiadna z jeho bývalých mu toto nedovolila.

A čo vlastne finálne prehĺtanie?

Samozrejmým finále (nielen hlbokého oráliku) je aj výstrek a jeho ne/prehltnutie.

Z mojej vlastnej skúsenosti (niečo už som sa naprehĺtala) neodporúčam nechať vášho partnera striekať v momente, keď je hlboko vo vás, pretože sa pravdepodobne začnete razanciou a množstvom spermií v ústach/hrdle dusiť.

Radšej si jeho žaluď dostaňte na jazyk alebo ho nechajte vystriekať sa kamkoľvek inam – tvár či prsia muži milujú rovnako.

A čo vaše skúsenosti?

Slečny, skúšali ste to? Mali ste problém to zvládnuť? A čo páni? Milujete hlboké fajčenie?