Tento soplík, ako naznačuje preklad, je krásna sklenená hračka, ručne fúkaná z tvrdeného skla. Po vybratí z krabice (poznámka: hračka by naozaj mohla mať pekné čierne puzdro, napríklad krabicu s vekom, pretože vyzerá veľmi luxusne a vybrať ju z papierovej krabice je podľa mňa rúhanie) naozaj žiari svojou krištáľovou čistotou a jednoduchým, ale dokonalým vzhľadom.

Podrobnosti

Jednoduchosť je v tomto smere najväčšou cnosťou. Tento snehuliak sa skladá z 9 spojených guľôčok od najmenšej po najväčšiu. Najmenšia guľôčka má iba 1,5 cm a najväčšia má 4 cm. Snehuliak je potom dlhý celých 22 cm.

Tieto údaje sú dôležité, pretože vďaka nim je Rampouch absolútne skvelá análna hračka. Hoci ho výrobca uvádza ako sklenené dildo na vaginálne použitie s možnosťou použitia na anál, v mojich očiach je to jednoducho dokonalá análna hračka. A je to aj pre začiatočníkov!

Vďaka tomu, že prvá guľôčka je taká malá, po správnom namazaní dochádza k absolútne ľahkému prieniku. Nie je potrebné hľadať správny uhol, aby to nebolelo, alebo jemne skúšať, či ďalší milimeter už nie je príliš veľa, ako je to pri rôznych kolíkoch.

Prvá guľôčka sa zasunie sama a vy ste už príjemne vzrušení. Potom už stačí len jemne a pomaly skúšať, koľko ďalších loptičiek sa vám tam zmestí. Škoda, že som si takúto hračku nezobral, keď som práve začínal experimentovať so zadkom.

Aj pre skúsenejších

Vďaka tomu je vhodný aj pre skúsenejších análnych používateľov, ktorí si môžu rozťahovať zadoček, stačí ho chvíľu jemne dráždiť a potom hneď otočiť soplík na najväčší alebo vymeniť za väčšiu hračku. Alebo sa ešte chvíľu venujte soplíku a skúste ho pomaly vyťahovať a znovu vkladať, keď guľôčky svojou zmenou veľkosti nádherne dráždia.

A spojené guľôčky, kde nejde o celé guľôčky, ale o spojené guľôčky, umožňujú tak ľahšie a jednoduchšie dráždenie. Sám som bol prekvapený, koľko guľôčok sa do mňa zrazu zmestilo, a to bez predchádzajúceho tréningu/rozťahovania zadku, dokonca aj dosť veľkých. Takže odporúčam hračku práve na tento tréning.

Jedinou nevýhodou tejto hračky pre mňa je, že tým, že je to taký dlhý kus skla, ktorý sa jednoducho nezmestí do tela, sa (zatiaľ) do mňa nezmestí celý, a keď som veľmi vzrušená a opitá, musím hračku otáčať a hrať z najväčšej gule. Čoskoro to však nemusí byť nevýhoda, pretože hračka ma láka, aby som sa s ňou hrala.

Navyše, môj drahý manžel je tak trochu hrr, keď príde na análnu hru. Jednoducho sa neovláda, keď je vzrušený, a hoci mi už tisíckrát prisahal, že si dá pozor, snaží sa tam nacpať čo najrýchlejšie a najtvrdšie… lebo je to jednoducho muž.

Myslím, že ich je veľa. Preto môžem túto hračku vrelo odporučiť, práve preto, že prichádza po jednej guličke. Ktorá pomaly a jemne rozťahuje zadoček a potom sa môžete vyblázniť podľa ľubovôle.

A čo sklo?

Je to sklo. Ktorý okrem prirodzenej vodotesnosti a s tým spojenej možnosti hrať sa s ním v sprche, vo vani, v bazéne… môžete tiež meniť jeho teplotu. Buď ho schovajte do chladničky, aby ste ho udržali pekne chladný (skvelé pre zadok), alebo ho naopak ohrejte v teplej vode, aby mal prirodzenú teplotu, alebo dokonca teplý. Teplota je skvelým stimulantom, napríklad aj v kombinácii s hrejivými alebo chladivými gélmi.

A bonus na záver, sklo sa skvele čistí, žiadne nečistoty, žiadne pachy, stále krištáľová čistota a dokonalosť.

Výhody

  • Progresívne rozšírenie zadku

  • Sklo sa výborne čistí

  • Veľký prenos tepla/chladu

  • Rôzne priemery korálikov na oboch stranách

Nevýhody

  • Neprispôsobuje sa tvaru

  • Nemá úložný kufor

Aktuálne ceny a možnosti objednávania si môžete pozrieť tu:

PREJSŤ DO OBCHODU

Rate this post