Vedeli ste, že mužský bod „G“ je v skutočnosti bod „P“? A tým rozhodne nemyslím penis, ale veľmi zanedbávanú prostatu. Pozrel som sa naň s mojím novým priateľom, malým vojvodom z Fun Factory.

Prostata je jednou z najdôležitejších žliaz v mužskom tele. Zároveň je veľmi citlivý v tom najpríjemnejšom zmysle slova. Napriek tomu sa na ňu často zabúda. Prečo? Možno preto, že keď sa povie mužská erotogénna zóna, väčšina chlapov sa chytí len za penis. Osvietení však sedia ticho a múdro prikyvujú. Lebo vedia, že pravda je pred našimi očami skrytá. Je vo vnútri, a tentoraz nie v našom srdci, ale trochu nižšie, priamo medzi semenníkmi a konečníkom.

„O svätá prostata!“

Ak budem chvíľu chodiť okolo horúcej kaše a hovoriť, že jej stimuláciou robíte veľa prospešných vecí naraz, mnohí si prečítajú len blablabla… Čo vás však pravdepodobne zaujme, je, že jednou z týchto vecí je orgazmus, ktorý nemôžete poznať, ak sa len naháňate za chvostom ako pes.

Vskutku je. Ak prekonáte zábrany, uvoľníte sa a necháte si toto miesto namasírovať niekým blízkym alebo sami niekým blízkym, skôr ako to bude musieť urobiť lekár za úplne iných okolností, máte šancu naozaj príjemne si rozšíriť obzory.

3 spôsoby dráždenia mužskej prostaty

Existujú tri spôsoby, ako to urobiť.

1) Prvý spôsob je najmenej invazívny a myslím, že väčšina z vás vie, že oblasť perinea je príjemné masírovať počas masturbácie, orálu alebo dokonca len trením. Tí, ktorí sa dostali na druhú métu, však pravdepodobne zažili rovno „home run“.

2) Druhý spôsob masáže je už interná cez anál, prst. Klinické znázornenie vyzerá asi tak, ako keď E. T. volal domov. Ale stačí vedieť, kde je prostata, a potom môžete sami nájsť správnu polohu.

3) Tretí spôsob stimulácie nášho bodu „P“ je podľa môjho názoru najpohodlnejší, najpresnejší a nevyvoláva toľko počiatočných rozpakov, pretože máte priestor na to, aby ste sa hrali v tichosti, spočiatku osamote, pomocou hračky vyrobenej len na tento účel. Zároveň je to kľúčová téma ktorú som pre vás preskúmal a teraz mi dovoľte, aby som vám poskytol svoje dojmy.

Malý veľký pomocník

Keď som vibrátor vybalila a prvýkrát ho držala v ruke, pocítila som sklamanie. Tvar ma veľmi neoslovil, celé to bolo také maličké (16,7 Ø 3,7 cm), nezaujímavé. „Naozaj malý za tie peniaze“. Som nadšenec masáže prostaty, ale myslel som si, že som sám dosť kreatívny na to, aby som si na ňu musel zaobstarať okrem partnerov aj nejaké vybavenie. „Aký som bol hlúpy“ Teraz môžem s úsmevom dodať. Malý Duke sa ukázal ako veľký pomocník a môj nový priateľ.

Pocity a dojmy z testovania

Moje počiatočné predsudky boli naozaj viac než predčasné. Postupne som zistil, že každá časť a tvar majú naozaj zmysel. Na účely masáže prostaty, ktorú hračka vykonáva vnútorne aj zvonka, je slušná veľkosť úplne postačujúca a skutočne vhodná na cestovanie. Musím tiež oceniť silikónový (ani mäkký, ani tvrdý) dizajn.

Čo však chcem vyzdvihnúť, je odnímateľný vibračný patrón s integrovanou batériou, ktorý môžete kedykoľvek pohodlne dobiť pomocou kábla „Click’n‘ Charge“. Tú možno pripojiť k akejkoľvek nabíjačke s portom USB. Kábel a kazeta sú spojené magnetmi, vďaka čomu je kazeta vodotesná (ale nie vodotesná), a teda odolná voči tečúcej vode. Skutočne pohodlné používanie a následné čistenie.

Problém nastane, keď chcete kazetu vybrať. Vákuum a trenie dvoch materiálov vás poriadne spotí. Vyriešil som to tak, že som kazetu pred vložením trochu namazal gélom, ale neviem, či to v budúcnosti niekomu uškodí.

„Keď to raz vyskúšate, už to nebudete chcieť inak…“

… Nepovedal by som to hneď, pretože kým si zvyknete na nezvyčajný tvar hračky, tlak a vibrácie na citlivú prostatu, môžete mať spočiatku veľmi zmiešané pocity. Dajte mu však chvíľu a buďte trpezliví. Čoskoro pocítite, že mám jednoducho „pravdu“.

Keď sa malý Duke pekne usadí, je čas na oddych a užívanie si dobrodružstva.

„Prostate prospieva cvičenie, ktoré jej umožňuje prekrvenie“

Snažili ste sa niekedy pri „honení“ prestrčiť prsty na nohách a zovrieť líca , pretože viete, že to celé môže byť príjemnejšie a ešte rýchlejšie? Potom ste si nevedomky spôsobili bolesť prostaty. A teraz skúste urobiť to isté keď máte v sebe vojvodu. Nemusíte ani pretláčať prsty na nohách, stačí, ak sa budete hojdať panvou dopredu a dozadu.

Pri pohybe dopredu napnite líca a dozadu ich uvoľnite. Je to, akoby ste pristávali. Aby ste to dokázali, chopte sa svojej mužnosti a naháňajte sa a naháňajte, kým sa vonkajší svet nerozsvieti v zlatej žiari. Keď to príde, čas neexistuje a ty si stále dlho v blaženom kŕči… teda až do chvíle, keď ti spolubývajúci zaklope na dvere kúpeľne, že sa už príliš dlho holíš. 🙂

Na záver by som chcel povedať „choďte do toho“

Výhody

  • Vymeniteľná kazeta

  • Vodotesné

  • Nabíjací systém

  • Konkurenčná veľkosť

  • Dostatočný výber programov a intenzity vibrácií

Stranné stránky

  • Patrón sa ťažko vyťahuje

  • Cena môže odrádzať, ale kamarát je na nezaplatenie

  • Chýba český manuál

Aktuálnu cenu a možnosť objednania nájdete tu:

Predaj

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: