Toto je asi prvýkrát, čo o testovanej hračke poviem, že sa mi nepáčila. Mám rád análne hry, ale tento kolík mi jednoducho nič nedal. Viac sa o tom dočítate v nasledujúcom texte.

Balenie a spracovanie kolíka škrtiacej klapky

Balenie je štandardné, diskrétne. Asi nemusím zachádzať do podrobností. V krabici sa okrem samotného kolíka nachádza aj príručka, ktorá obsahuje len informácie o hygienickej manipulácii a čistení.

Samotný kolík je však veľmi príjemný na dotyk a vôbec nezapácha. Dovolím si povedať, že je takmer zamatový. Nikde na ňom nie sú viditeľné spoje ani zvyšky odliatkov, takže sa nemusíte obávať zranenia, keď je vo vnútri.
Pri dĺžke má kolík približne 10 cm. V najširšom bode má približne 4 cm. Krúžok má potom priemer približne 4 cm.

Použitie

Ako na to. Prvým krokom je navlečenie krúžku na penis a cez semenníky, aby boli tzv. podviazané. Bol to pre mňa trochu problém, pretože som musela natiahnuť krúžok s priemerom viac ako jeden palec a bála som sa, že ho roztrhnem. Následné štípanie však nebolo nepríjemné.

Horšie bolo zavedenie kolíka. Šírka bola pre môj otvor dosť veľká a trvalo mi dosť dlho, kým som kolík zasunul.Mazanie je nevyhnutnosťou.

Kolík dobre drží, nevypadáva a je v podstate veľmi diskrétny.

Súhrn

A teraz moje osobné dojmy. Táto hračka určite nie je pre mňa. A nie je to preto, že je široký alebo úzky. Ale preto, že to pre mňa niečo urobilo. Jediné potešenie som pociťovala pri zavádzaní a vyťahovaní.

Upozorňujeme však, že to nie je vada hračky. Potrebujem len vibrácie alebo dievčenské prsty na stimuláciu prostaty. Táto statická poloha mi jednoducho nič nedáva. Ale verím, že sa nájdu muži, ktorí to ocenia.

Výhody

  • Jednoduchá manipulácia a pevnosť krúžku

  • Nezapácha

  • Silikónový povrch je veľmi príjemný

Nevýhody

  • Nevidíte nič, čo by sa hýbalo – žiadne otrasy, vibrácie, pohyb

Aktuálne ceny a možnosti objednávania si môžete pozrieť tu:

PREJSŤ DO OBCHODU