Po „Trúfalcovi“ či Rude boy vibrátore som pokukoval dlhodobo. Páčil sa mi matný silikón, z ktorého je vyrobený, a jednoduché tvary. Plus výrobca Rocks Off patrí k našim najobľúbenejším. Vybrali sme si ho na Ružovom slonovi a za chvíľu bol doma (aj s várkou ďalších hračiek na testovanie).

Čo dostanete v balení od Rocks off

Balenie je také, že neurazí a ani nenadchne. My skoro od všetkých hračiek obaly vyhadzujeme a uchovávame ich len v plátených či tyvekových sáčkoch (keď hračka nemá svoj vlastný obal). Rude Boy je bohužiaľ len v papierovej krabičke a plastovom obale a tým to končí. Takže ideálne na uchovávanie potrebujete ešte svoj obal/krabičku.

Pár čísel

 • dĺžka vibrátora: – 12,3 cm
 • priemer: 1/3 – 2,5 cm
 • priemer: 2/3 – 2,7 cm
 • priemer pätky: – 3,4 cm

Tvarovo je (ako som potom zistil) perfektne anatomický – presne sadne tam, kam má. Je to polodlhý vibrátor do U tvaru, z môjho pohľadu priemerovo menší (hoci výrobca ho označuje ako stredne veľký).

Vibrácie má Trúfalec od vynímateľného vajíčka, ktoré má len 1 veľké silikónové tlačidlo. Jednotlivými stlačeniami sa preklikáte cez:

 • vibrácie o 3 silách,
 • pulzné programy v 4 variáciách (líšia sa rýchlosťami striedania – lepšie zažiť než čítať)

Napájanie je cez maličkú 1,5 V batériu typu N – nie je to niečo, z čoho by ste skákali nadšením, ale na druhej strane ju kúpite v každej trafike. Na 1 batériu vibruje kolík/vibrátor (je záhadou, ako takú hračku označovať) približne 2 a pol hodiny. Vzhľadom k našim rýchlym orgazmom v kombinácii s Trúfalcom to bude kooopec zábavy na 1 batériu.

Ako som si ho obľúbil?

Na rovinu – nikdy do mňa ešte žiadna análna hračka takto nevkĺzla. Stačilo použiť lubrikant a pomaly, ale veľmi sebavedome do mňa mizol. Než naposledy „prirazil“, potreboval som sa len vyrovnať s jeho veľkosťou, ale potom v priebehu pár chvíľ už bol pritlačený tesne na mňa a výstupky mi dráždili hrádzu.

Potom už stačilo len zapnúť vibrácie a hľadať tú správnu kombináciu s honením, aby som si to užil ešte viac. Najlepšiou variáciou boli silné prerušované impulzy, v ktorých som si vždy pohonil a potom prestal, pohonil a prestal… solídny nácvik výdrže.

Prvé testovanie do hĺbky

Najprv som ho testoval v sprche, kde som vždy viac uvoľnený, voda na mňa padá zo sprchy, …je skrátka pokoj. Začal som kľačiac, až som si po zavedení nakoniec sadol a napol nohy. Nemusel som toľko držať Trúfalca v sebe (hoci tiež chcel utekať vďaka svojmu tvaru) a mohol si voľne dráždiť gule. Alternatívou je prisadnúť si pod sebou Trúfalca a jemne sa na ňom pohupovať a vďaka tomu mať plnú kontrolu nad hračkou a s trochou šikovnosti aj voľnú ruku na dráždenie.

Ešte zábavnejší je Rude Boy na všetkých 4, ale to je vzhľadom na stabilitu lepšie s pomocou partnerky. Ono byť na všetkých s vyšpúleným zadkom, s dráždenou prostatou a pofajčievaním… No nemilovali by ste ju za to? Ja áno, však ju zato dennodenne obdivujem.

Celkové hodnotenie análneho Trúfalca

Vzhľadom na tvar U pôsobia vibrácie ako na prostatu, zadoček, hrádzu a časť aj na semenníky, pod ktorými som ja mal ukrytý vypínač vibrácií. Tvarovo a veľkostne mu nemám veľmi čo vytknúť.

Niekoho zamrzí, že nemá výraznejšiu hlavičku, ktorá by ho udržala viac vo vašom vnútri bez držania. Na druhej strane by to urobilo zavádzanie náročnejším a nemuselo by to sadnúť všetkým. Vyslovene geniálne na „nedržanie“ kolíka  sú rôzne nafukovacie (latexové) kolíky s vibráciami. Tie moc konkurentov nemajú.

Za mňa oceňujem príjemné zavedenie, ktoré je (bez zažitia) neopísateľne prirodzené a jednoduché. Proste zájde tam, kde by ste ho prirodzene chceli. V kombinácii s vibráciami je to veľmi silný generátor orgazmov. Za nás ašpirant do rebríčka najlepších análnych kolíkov. Odporúčam!

Klady

 • Čistý matný silikón

 • Jednoduchý a anatomický tvar

 • Veľmi silné vibrácie

 • Dráždi aj hrádzu

Zápory

 • Neštandardné batérie

 • Nemá vlastný obal

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU