Vždy ma zaujímalo, ako sa bude penisový návlek cítiť pri sexe, ktorý naozaj spôsobí, že jeho objem bude príliš veľký a necitlivý. Je to ako druhá koža, ktorá vás vyzlečie a urobí z vás zasraný stroj. Preto ma dosť prekvapilo, že sme ich v redakcii nemali k dispozícii viac = na výber. Ale šťastie sa na mňa usmialo, a tak som si vzal tento rukáv.

Znovu odpaľujeme

Aby sme boli spravodliví – nie je to ani návlek na penis, ale označuje sa ako dutý strapon. Alebo je to dildo s remienkom, ktoré si muž nasadí na zadok a svoj vztýčený penis zasunie do samotného dilda vpredu.

V skutočnosti to ani nie je vibrátor, ale skôr jemnejší silikónový návlek, ktorý zodpovedá vzhľadu, tvaru a dĺžke celkom solídne obdareného chlapa. Nemusíte sa báť, v spodnej časti má pútko, ktoré poskytuje priestor na „prevlečenie“ semenníkov, takže vám na kolenách poskytne dostatok pohodlia.

Alebo – samostatne je toto puzdro/pásik nepoužiteľný = musíte ho niečím vyplniť. Buď s menším dildom, ale to opäť stráca zmysel, alebo s niečím iným.

Ako vidíte z čísel, jeho veľkosť závisí od vašej veľkosti (obvod pása) a priemeru vášho penisu. Materiál je príjemný, ale neohýba sa, takže sa nedá roztiahnuť do šírky alebo dĺžky pre iný penis. Takže doslova musíte dobre „zapadnúť“.

Niekoľko čísel

  • Vnútorný minimálny priemer 3,5 cm
  • Vonkajší maximálny priemer 4 cm
  • Použiteľná dĺžka 11 cm
  • Celková dĺžka penisu 16 cm
  • Priemer steny penisu 0,5 cm
  • Vhodná dĺžka popruhu pre obvod pása 70-125 cm

Pre dlhšiu výdrž

V rámci mojich fantázií o feminizme ma zaujímalo, či sa do nej môžem zmestiť, keď som zamknutá.

Zistite, koľko stojí Hollow Strap-on Basic X
ZISTIŤ CENU

Pravdepodobne tušíte, že ide o pás cudnosti, ktorý pevne obopína penis, čím znemožňuje erekciu a vo väčšine prípadov aj masturbáciu a ejakuláciu. Vtedy ste pre partnera „nepoužiteľní“ na štandardné sextingy. A toto by mohla byť možnosť, aby ste boli stále v núdzi a bez podnetov = tak notoricky nadržaní, a zároveň slúžila na štandardné šukanie.

Pri rukáve sa mi páči jeho „realizmus“ – teda obkreslenie žíl, žaluďa – dokonca aj otvor na konci, takže vám umožňuje striekať = takže keď sa nehrá s myšlienkou alebo realitou, že ste zavretý a máte smolu.

Takže za klasickej situácie vám umožní striekať, takže si rozhodne dajte pozor = tento doplnkový prípravok rozhodne neslúži ako antikoncepcia. Jednoducho ho „čisto“ zastrelíte.

Tvar špičky penisu odpovedá neobrezanému penisu, takže pod výrazným žaluďom je mierny náznak stiahnutej predkožky – alebo 3 mierne vystupujúce línie.

V praxi

Najskôr si musíte vybrať správne „podväzky“, ktoré budú držať rukáv na správnom mieste a nezošmyknú sa ani pri príkazoch. V balení sú 2 veľkosti, ktoré sa dajú ešte upraviť, takže nastavenie nebude také zložité. Mne osobne vyhovovala väčšia verzia. Dosť to pripomína klasický postroj, kde šnúra prechádza cez váš zadok a boky.

Vloženie penisu dovnútra je ďalší oriešok. Obaja sme si hneď uvedomili, že to naozaj nebude fungovať nasucho. A práve to je na tom zaujímavé. Alebo musíte namazať penis alebo vnútro. A čím, to je na vás – napríklad znecitlivujúcim gélom pre ešte väčšiu odolnosť a dĺžku sexovania? Alebo chladné či teplé? To je na vás, aby ste to vyskúšali – vzhľadom na materiál (silikón) určite odporúčam gély na báze vody, nie silikón – hoci ide o „rovnaký“ materiál, nemajú sa veľmi radi.

Klady

Zápory

Realistické spracovanie penisu/glanu Bez penisu/dilda vo vnútri je to na nič
Mäkký/matný silikón Neslúži ako antikoncepcia
Dvojitá veľkosť/dĺžka postroja
Aktuálnu cenu a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: