Tí páni, ktorí už vyskúšali análnu stimuláciu prostaty a vyhovovala im… dobre vedia, že dobrých hračiek na toto dráždenie je vždy málo:)

Nikdy ich nie je dosť

Nikdy ich nie je dosť a preferencie (a potrebné priemery a dĺžky) sa časom menia. Preto som s vďakou prijala tento kúsok, ktorý prišiel do redakcie Lascivious zo Švajčiarska – spolu s pásom cudnosti Holy Trainer V4, pretože ho predáva rovnaký e-shop (výrobca). Je to tiež dvojica hračiek, ktoré sú si dosť blízke.

Uzamknutie penisu v páse cudnosti a potreba vyvrcholenia (nie kvôli orgazmu, ale kvôli mužskému zdraviu) je skutočne prepojená téma – a s ňou súvisí aj prax dojčenia. Alebo „dojenie či dojička“ – v kombinácii s pánmi nemusíte očakávať dojičku s cumľom ako v kravíne (hoci aj také hračky existujú a na ich zuby sa pozrieme, dúfajme, čoskoro).

Squirting bez potešenia

Takže v kombinácii so zamykaním musíte subíka prinútiť k vyvrcholeniu, ale spôsobom, ktorý nie je príjemný (teda zničený orgazmus), alebo aspoň prinútiť samotné vyvrcholenie k úniku. A to je práve dojenie = dráždenie mužskej prostaty (iný spôsob nepoznáme), aby nahromadené semeno odišlo cez močovú trubicu.

Je to určite špecifická praktika, ale v komunite okolo pásov cudnosti, femdomu, BDSM a feminizácie je dosť populárna. Pretože „squirting“ má byť pre zdravie mužov, ale ich dominantné náprotivky im to zjavne nechcú dovoliť s príjemnými pocitmi. A práve tu prichádza na rad ideálne tvarovaná pomôcka na prostatu – napríklad AnusToy od HolyTrainer.

Zistite koľko stojí Anus Toy stimulátor prostaty pre milking
ZISTIŤ CENU

Plne silikónový análny kolík s vhodne tvarovanou špičkou (tvorenou 3 pomyselnými bublinkami) pre správny tvar, pevnosť a smer dráždenia prostaty.

Niekoľko čísel

  • Celková dĺžka 10 cm
  • Priemer základne 20 cm
  • Najväčší priemer tela 3,7 cm

Nechýba ani dostatočná pätka, ktorá zabraňuje skĺznutiu análnej hračky. Tu má tvar ideálnych krídel na boku, takže umožňuje nosiť sponu aj celý deň. Ak by išlo o kruhovú nohu, zvyčajne by sa líca tlačili od seba – tento dizajn sa naopak zmestí medzi ne a môžete (alebo skôr v tomto prípade musíte) s ním zostať po celý čas.

VIDEO z vybaľovania

Držanie na mieste

Testované pre vás, ideálne drží na mieste vďaka pevnejším tangám:P A nakoniec nechýba výstupok, ktorý kolík vytiahne presne tak, ako má. Navyše mierne vyčnieva z konca hračky, takže ho môžete cítiť, keď sedíte napríklad na kancelárskej stoličke, ako som to urobil ja. A môžete sa na ňom ľahko vrtieť a hýbať = hračka na to samozrejme reaguje v zadku.

Žiari ako polárna žiara?

Pre našu recenziu sme vybrali asi najzaujímavejší variant – Glow – čiastočne priehľadný – pri pohľade na svetlo mierne opaleskujúci. Ostatné sú čisto/plne čierne, ružové (zrejme mysliace na sissy/feminizované ponorky) a čisto priehľadné – typické pre základný silikón.

V praxi

Oceňujem použitý lekársky silikón v určitej tuhosti – pevne drží tvar, čo je dôležité pre správny tlak na prostatu počas zavádzania. Samozrejme, môže sa zaviesť aj opačne (ale stále s hlavou otočenou k vám – nie s kotvou na začiatku), takže si musíte uvedomiť, že prostata bude logicky smerovať dovnútra penisu.

Preto nasmerujte výstupky aj týmto smerom, aby ideálne dosiahli. A potom už záleží na vašej šikovnosti alebo znalosti tela – je dôležité krúžiť a trpezlivo tlačiť, aby ste stimulovali správne miesto. A ak sa vám to nepodarí hneď na prvýkrát, nebuďte sklamaní, nie je to rýchle učenie.

Locktober a tento pracovník = ideálne pre suky

Dojčenie je náročné na zvládnutie, ale môžem potvrdiť, že výsledky stoja za to – napokon, píšem vám to počas tohtoročného Locktoberu a som zavretá, takže viem, že tento mesiac dostanem tento kúsok ako darček od pani, takže budem mať aspoň zdravotný benefit z análneho dráždenia.

Z tejto hračky budem mať príjemné pocity, veď nadržanosť je už taká, že mi je jedno, že nemôžem striekať alebo vniknúť do seba, ale moje telo bude vďačné, že sa s tým dá aj jebnúť alebo pripraviť na niečo väčšie, ako je naším zvykom:)

Klady

Zápory

Perfektne tvarované pre prostatu CLO a cestovanie zo Švajčiarska
4 jemné farby
Široká základňa
Tuhosť lekárskeho silikónu
Možno nosiť počas dňa
Ideálne ako predohra pre strapon
Aktuálnu cenu a možnosť objednať si pozrite tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: