Dnes tu máme konečne prvý praktický díel z nášho návodu na podväzovanie pánskeho genitálu. V minulých častiach sme si osvetlili dôvody na podviazanie, vhodné materiály a načali sme veľmi dôležitú hygienu a bezpečnosť pri tejto netradičnej zväzovacej kratochvíli.

A teraz už nebudeme zrdžiavať a môžeme začať. Tento návod (podobne ako obľúbený BONDAGE seriál) je zložený zo série fotografií a textového postupu. Oba materiály vás povedú krok za krokom a naučí vás, ako správne podviazať oba semenníky – rýchlo a bezpečne.

NÁVOD – krok za krokom na fotkách

NÁVOD – textová verzia

  1. Povrázok rozdeľte priložením v jeho polovici na koreň penisu a veďte po oboch stranách smerom dolu za semenníky, kde povrázok prekrížte a veďte späť nahor nad koreň penisu (obr. 1-2)
  2. Teraz si chytíte oba konce povrázka jednou rukou (obr.2) a výslednou medzerou pretiahnite penis voľnou rukou nahor tak, aby ste napnutý povrázok dostali tesne nad guľky (obr.3). Vďaka tomuto chmatu vám nebude prekážať penis a guľky nebudú nikam utekať.
  3. Teraz prekrížený povrázok veďte tesne pod penisom cez miešok smerom k sebe, až sa dostanete za guľky a opäť prekrížte (obr.4) a už len ľubovoľne-krát obmotávajte miešok tam a späť zhora dolu. Dbajte na to, aby sa vám medzi jednotlivé ťahy neškrípla koža, to nie je vôbec žiaduce.
  4. Pokiaľ už ste spokojní s počtom obmotaní, prekrížte šnúrku za guľkami a veďte smerom nahor nad koreň. (obr.5)
  5. Urobte ťah krížom od seba cez penis smerom dolu, pred podviazané guľky (obr.6) a späť hore. Teraz môžete párkrát obmotať penis, vznikne vám taký „límček“ (obr.7). Pokiaľ ale nechcete priškrtiť penis, nie je to nutné. Potom preskočte rovno na obrázek 8. a krížom veďte ťah späť k sebe smerom pod guľky, kde už zostáva urobiť buď klasickú mašličku alebo dva až tri uzle (obr.9-10) (obr.9.2 – s límčekom).
  6. No a máte to hotové. Paráda, nie? 🙂

Čo máme najbližšie v pláne? Dokončíme náš praktický návod druhým variantom podviazania, pri ktorej oddelíme semenníky od seba, takže budú zviazané samostatne.

Čo hovoríte na náš niekoľkodielny návod? Chceli ste sa naučiť túto praktiku? Alebo ju už viete a radi by ste nám niečo odporučili? Napíšte nám do komentárov, čo hovoríte na tento návod.

Redakcia Lascívne.cz nezodpovedá za prípadné zdravotné následky, ktoré môžu vzniknúť nesprávnym postupom, nedodržaním bezpečnostných pravidiel a iných externalít.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 3 názory

Skúsil som to tiež.Je to bomba.Nemám svoju ženu vedľa mňa, ale skúsim to na nej.Teraz som skúsil onania a je to blast.just opýtať, kedy ju zložiť a či je to nejaký problém s normálnym tréningovým oblečením

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či je možné chytiť kravatu, keď sú moje loptičky zviazané.

Erotický scenár pre otroka: takže zväzovanie guliek je najlepšie pomocou šnúrky od topánok… je dlhá a toľko neštípe. A konečník musí byť dlho po opláchnutí čistý. Masírujte a zasúvajte z prstov do vibrátora… väčší a väčší. Veľa mazania a masírovania, kým sa konečník neuvoľní… na začiatku konečníka je akési (S)eso, ktoré sa musí pomaly narovnať, kým vás pustí do konečníka a potom to ide.

Zaujímavé. Práve som si ho vyskúšala na sebe a je príjemný. Len neviem, či je lepšie podviazanie vztýčeného penisu alebo je možné, aby v okamihu podviazania nebol vztýčený? A nebolí to počas pohlavného styku?

Rozhodne vztýčený, pretože je ťažké správne odhadnúť vhodné stiahnutie penisu pred erekciou. Napríklad počas pohlavného styku je zviazanie semenníkov v poriadku, ale nemusí byť príjemné mať ich silne zviazané počas ejakulácie – mohlo by to sťažiť „odchod“ spermií zo semenníkov, a to by nemusel byť práve najpríjemnejší pocit.

Spolupracujeme: