Dnes tu máme konečne prvý praktický díel z nášho návodu na podväzovanie pánskeho genitálu. V minulých častiach sme si osvetlili dôvody na podviazanie, vhodné materiály a načali sme veľmi dôležitú hygienu a bezpečnosť pri tejto netradičnej zväzovacej kratochvíli.

A teraz už nebudeme zrdžiavať a môžeme začať. Tento návod (podobne ako obľúbený BONDAGE seriál) je zložený zo série fotografií a textového postupu. Oba materiály vás povedú krok za krokom a naučí vás, ako správne podviazať oba semenníky – rýchlo a bezpečne.

NÁVOD – krok za krokom na fotkách

NÁVOD – textová verzia

  1. Povrázok rozdeľte priložením v jeho polovici na koreň penisu a veďte po oboch stranách smerom dolu za semenníky, kde povrázok prekrížte a veďte späť nahor nad koreň penisu (obr. 1-2)
  2. Teraz si chytíte oba konce povrázka jednou rukou (obr.2) a výslednou medzerou pretiahnite penis voľnou rukou nahor tak, aby ste napnutý povrázok dostali tesne nad guľky (obr.3). Vďaka tomuto chmatu vám nebude prekážať penis a guľky nebudú nikam utekať.
  3. Teraz prekrížený povrázok veďte tesne pod penisom cez miešok smerom k sebe, až sa dostanete za guľky a opäť prekrížte (obr.4) a už len ľubovoľne-krát obmotávajte miešok tam a späť zhora dolu. Dbajte na to, aby sa vám medzi jednotlivé ťahy neškrípla koža, to nie je vôbec žiaduce.
  4. Pokiaľ už ste spokojní s počtom obmotaní, prekrížte šnúrku za guľkami a veďte smerom nahor nad koreň. (obr.5)
  5. Urobte ťah krížom od seba cez penis smerom dolu, pred podviazané guľky (obr.6) a späť hore. Teraz môžete párkrát obmotať penis, vznikne vám taký „límček“ (obr.7). Pokiaľ ale nechcete priškrtiť penis, nie je to nutné. Potom preskočte rovno na obrázek 8. a krížom veďte ťah späť k sebe smerom pod guľky, kde už zostáva urobiť buď klasickú mašličku alebo dva až tri uzle (obr.9-10) (obr.9.2 – s límčekom).
  6. No a máte to hotové. Paráda, nie? 🙂

Čo máme najbližšie v pláne? Dokončíme náš praktický návod druhým variantom podviazania, pri ktorej oddelíme semenníky od seba, takže budú zviazané samostatne.

Čo hovoríte na náš niekoľkodielny návod? Chceli ste sa naučiť túto praktiku? Alebo ju už viete a radi by ste nám niečo odporučili? Napíšte nám do komentárov, čo hovoríte na tento návod.

Redakcia Lascívne.cz nezodpovedá za prípadné zdravotné následky, ktoré môžu vzniknúť nesprávnym postupom, nedodržaním bezpečnostných pravidiel a iných externalít.