Aj ženy si po ťažkom dni v práci zaslúžia masáž. A aj ženy sa rady nechajú prekvapiť erotickou masážou. Veď čo viac uvoľní telo a vyplaví von všetok stres bežného života?

Snáď len samotný sex, ktorého predohrou sa môže stať práve erotická masáž, ktorá však nemusí byť určená len pre ženy. Ženám je však určený tento príspevok a ženy si treba hýčkať, takže ako nato?

Ako robiť žene erotickú masáž?

Zozadu

 1. Partnerku si vyzlečieme a položíme na brucho.
 2. Na naše dlane si aplikujeme masážny olejček (vynikajúci je tiež v každej domácnosti dostupný olivový olej) a začneme pomaly dlaňami prechádzať po tele partnerky, a síce od jej krku až k zadočku a späť. Niekoľkokrát opakujeme.
 3. Dlaňami potom začnime krúžiť aj na zadočku, kde „nenápadne“ zájdeme z času na čas aj do rozkroku. Pamätajte – hlavne „nenápadne“!
 4. Jemným krúžením sa od zadočka dostávame až ku krčnej chrbtici. Výhodné je sa pomaly, ale isto vlastným telom približovať telu partnerky…
 5. Tzv. hmat „žehlička“ uvoľní všetky zábramy, a to hoci nejde o dotyk genitálií. Je to totiž hotová slasť na chrbticu, postačí ruky zatnúť v päsť s voľným palcom, ktorým práve prechádzame okolo chrbtice a uvoľňujeme tak vzpriamovače trupu.
 6. Keby ani toto nestačilo, začneme hladiť zadoček, alebo si partnerku otočíme…

Spredu

 1. Naolejované dlane putujú od krku okolo pŕs (zatiaľ však nie cez ne). Ďalej na bruško, okolo rozkroku a zakončíme to pri špičkách nôh. Niekoľkokrát opakujeme, veď už len toto je elektrizujúce…
 2. Teraz sa, páni, ešte len začnete hrať, začnete totiž dlaňami krúžiť okolo pŕs… S každým krúžením sa blížite viac a viac k samotným bradavkám… Jemne ich masírujte medzi palcami a ukazováčikmi… Tu sa zdržte pokojne dlhšie, ocenia to obe strany.
 3. Pokračujte cez boky k samotnému rozkroku, zľahka roztvorte partnerke nohy a niekoľkokrát prechádzajte z bruška na stehná, len tesne okolo lona…
 4. Aj napriek sprvoti „nevinnej masáži“, práve prichádza na rad zlatý klinec programu, a to pre obe strany. Prstami zachádzajte na lonovú kosť, kde budete chvíľu krúžiť, a potom masírovať vonkajšie steny, ľahko ich medzi prstami trieť, kým sa partnerká nezblázni. Teda kým sa nezačne slasťou a ďalšou túžbou prehýbať a priasť ako mačka…
 5. To je ten správny impulz na masáž klitorisu, nezabudnite ale nato, že každý klitoris je inak citlivý, príliš hrubé zaobchádzanie nie je dovolené!
 6. Erotická masáž pre ženy sa transformuje na sex. Stačí preniknúť do partnerku najskôr jedným prstom, neskôr aj viac, až kým sa nám naplno neodovzdá…

Čo používame na masáž? Čistý olej je vždy výhodou a v podstate aj nutnosťou. My máme obľúbený čistý panenský kokosový olej. Krásne vonia a dobre sa roztiera. Ale pre dlhšiu masáž sú vhodné priamo erotické masážne oleje – dobré skúsenosti máme s masážnymi sviečkami od LELO (hlavne Čierne korenie a jablko) a Kamasutra (konkrétne Oil of Love Strawberry Dreams). Máte aj vy nejaké obľúbené oleje na intímnu erotickú masáž?

Ukážka masáže intímnych partií

Ako sa vám páčil náš niekoľkokrokový návod na erotickú masáž intímnych partií vašej partnerky? Páčil? A že by ste tiež chceli takúto masáž? Návod na sexuálnu masáž partnera máme pre vás tiež. A s návodmi rozhodne nekončíme.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 4 názory

jj súhlasím, tiež som párkrát skúsil erotickú masáž s priateľkou, naozaj super. len to chce trochu viac času 🙂

Dobrý deň,

ďakujeme za váš príspevok… a áno, zaberie to viac času – ale mali by ste si nájsť viac času na všetky pekné veci 🙂

WOW skvelé – môj partner mi poslal odkaz na túto masáž včera v práci a ja som sa naozaj tešil na večer… a stojí to za to…

Začína to ako recept z kuchárskej knihy… 🙂 Pravdepodobne na vianočného kapra.

Pokyny sú v poriadku.
Aj my s partnerom si z času na čas doprajeme podobnú masáž 🙂

Spolupracujeme: