Tentoraz sme vyspovedali nášho starého testera, ktorý bol predtým plnohodnotnou súčasťou blogerského dua Darkmine a Reaven. Postupne sa však z Reaven stala Cindy = latexová/gumová bábika. A rozhodne nás zaujímala cesta k tejto premene, ako ju vníma, ako si užíva sex inak, … A tiež aké nástroje má najradšej, pretože ich pre nás naďalej testuje.

Dávnejšie rozhovory s Reavenom (alias Cindy) a jeho partnerkou sú:

2017 – Môj manžel je „úchyl“ a ja som romantička… a 2019 – „Na Darkminovi je vidieť, že ani on si dominantnú úlohu neužíva…“. A tu už môžete vidieť postupný vývoj 🙂

Ahoj Cindy, môžeš sa predstaviť našim čitateľom?

Zdravím všetkých čitateľov. Mám 33 rokov, a ako by mal asi každý na začiatku vedieť, som muž. 🙂 Cindy Rubberdoll je moje alter ego, v ktorom sa stávam „gumovou bábikou“. A ja budem rád, keď budem na Cindy myslieť ako na ženu.

Nápad na Cindy vznikol čiastočne z mojich fantázií a z mojej lásky k latexu, keď moja manželka odmietala nosiť latex a mne sa viac páčili kúsky pre ženy ako pre mužov. Všetko sa to tak nejako spojilo a zrodila sa Cindy.

Ako dlho už tvoríš erotický/provokačný obsah pre fanúšikov?

Vlastne od roku 2016, keď sme s manželkou začali písať na Darkmina.cz. Pôvodne to bol blog mojej manželky, ale čoskoro som sa k nemu pripojil (no, vlastne Reaven, Cindy od začiatku blogu neexistovala). A my tam priebežne pridávame nový obsah. V poslednom čase sú to najmä poviedky, ktoré sú na našom blogu najobľúbenejšie.

A počas písania sa z času na čas objavila Cindy. A na jeseň roku 2022 si Cindy začína vytvárať svoj život mimo Darkmine a ja som pre Cindy založil všetky možné profily vrátane Fansly.

Bohužiaľ, mám výpadky v tvorbe na blogu aj na Cindy, kde netvorím tak pravidelne, ako by som chcela. Koniec koncov, je to časovo náročné a zladiť všetko s prácou a rodičovstvom je niekedy dosť náročné a potrebovala by som, aby mal deň aspoň 40 hodín. 🙂

Kde ste prvýkrát našli informácie o možnosti fanúšikovskej podpory autoriek prostredníctvom OnlyFans/Patreon a podobných platforiem

?

Práve počas písania pre Darkmine sme si založili Twitter a práve tam sme čoskoro začali vidieť ďalšie autorky, ktoré priťahovali ich účty na Onlyfans. Pôvodne som o ničom takom neuvažoval. Vždy sme chceli, aby bol blog pre všetkých bezplatný, a ani sme nemali pocit, že by sme vytvárali niečo, za čo by sa malo platiť.

Postupom času, keď sme videli, koľko nás blog stojí času, som častejšie myslel na Onlyfans, ale skôr pre nás ako pár alebo len pre moju manželku. Darkmina sa však nechce príliš ukazovať, takže to nešlo.

Ako vybrať vhodné fotografie pre Twitter a OnlyFans?

No, Cindy v skutočnosti nemá veľa fotiek, takže zverejňujem takmer všetko okrem tých úplne nefajnových. Na platených stránkach sú väčšinou tie, ktoré nie je možné vidieť inde, a potom tie šťavnatejšie veci. Zatiaľ ich tam veľa nie je, ale mám nejaký materiál. 🙂

Máte na OnlyFans nejakých kľúčových fanúšikov, ktorí vám pravidelne platia?

Nie, naozaj nie. Koniec koncov, profil už dlho neexistuje, a ak mám byť úprimný, aj keď pridávam obsah, nie je pre mňa pravidelný. Navyše si nemyslím, že to, čo robím, priťahuje taký zástup ľudí, ktorí by ma ešte boli ochotní podporiť.

Myslím si, že ak niekoho priťahuje latex, je k dispozícii množstvo žien, ktoré ho točia lepšie, dokonca vyzerajú lepšie ako ja, ktorý sa ich len snaží napodobniť. 🙂 Ale pre mňa je dôležité, že sa mi to zatiaľ páči. 🙂

Vytvárate pre svojich sledovateľov nejaký špeciálny obsah? Rôzne oblečenie, miesta, pomôcky?

Očividne sa na mojich fotkách a videách objavujú rôzne hračky, hlavne pouta a vibračné hlavy, ale v skutočnosti sú mojimi pomôckami aj latexový outfit, falošné prsia. Zatiaľ si všetky fotografie robím sám z domu, ale dúfam, že niekedy sa mi podarí urobiť nejaké verejné prehliadky. Ak by bol záujem, určite by som zvážil rôzne návrhy od fanúšikov, ale zatiaľ nebola príležitosť.

Akú veľkosť majú vaše prsia?

Pravdu povedané, ani neviem. Myslím, že je to niečo približne veľkosť C alebo D. Ak sa však nájde dostatok podporovateľov, prvé peniaze určite pôjdu na nové prsia. Chcela by som vyskúšať naozaj veľké prsia, takže uvažujem o veľkosti G.

Mimochodom, čo chce Cindy, nájdete na jej zozname prianí.

Môžete sa týmto spôsobom uživiť?

Myslím si, že môže. Ale neviem, či niekto iný robí to, čo ja. Ešte to nestačí ani na kúpu ďalšieho latexu:)

Dúfam, že si jedného dňa budem môcť zaobstarať nové latexové oblečenie alebo nové prsia. Pretože je to všetko dosť drahá „zábava“. Navyše, ani moja práca ešte nie je taká dobrá a nemám na ňu toľko času, ako by som chcel.

Stretli ste sa niekedy s negatívnou reakciou svojich fanúšikov/priaznivcov?

Doteraz som sa nestretol s niečím negatívnym. Myslím, že nájsť ma predsa len dá trochu práce, a tí, ktorí si ku mne cestu nájdu, už pravdepodobne musia cielene vyhľadávať to, čo robím. Asi preto som sa s ničím takým nestretol.

Aká bola najzvláštnejšia požiadavka/prianie od vašich fanúšikov?

Žiadosti o Cindy boli doteraz len na našom blogu. Asi najzvláštnejšou požiadavkou je pre mňa zatiaľ pohltenie moču z Darkmine. Ale veľa z toho je spôsobené tým, že tieto postupy nerobíme.

Presahuje vaša provokatívna práca niekedy do reálneho sveta? Napríklad do stretnutí s vašimi fanúšikmi?

Nie, ešte nie. V reálnom svete by som sa najprv rád stretol s ďalšími nadšencami latexu. Ale som si istý, že ak by sa našiel fanúšik, s ktorým by som si rozumel, nemal by som nič proti osobnému stretnutiu.

Tvoríte aj obsah prispôsobený jednotlivým fanúšikom?

Ak má niekto záujem o niečo špeciálne,stačí mi napísať. 🙂 Samozrejme, nemôžem sľúbiť okamžité splnenie, ani to, že to vôbec naplním. Všetko bude závisieť od dohody.

Vždy si fotografie/videá vytvárate sami, alebo vám s nimi niekto pomáha?

Ano, všetko si vytváram sám. A takto to vyzerá. 🙂 Chcel by som pracovať na tom, aby fotografie vyzerali profesionálnejšie. Bohužiaľ, nemám na to vybavenie ani znalosti a nemám nikoho, kto by ma fotografoval. Určite by sa mi hodila pomoc. 🙂

Vráťme sa k vašim účtom, ktorý príspevok bol u vašich sledovateľov najúspešnejší?

O úspechu by sa dalo polemizovať. Ale séria fotografií, na ktorých som celý v latexe po prvýkrát, vyvolala asi najväčší „ohlas“.

Prečo ste založili Fansly? A nie Onlyfans?

Urobil som oveľa viac profilov. Mám napríklad aj iFans. A pokúsil som sa vytvoriť profil aj na Onlyfans, ale neschválili mi účet, naozaj neviem prečo. Po niekoľkých pokusoch som to vzdal.

A prečo som ich vôbec vytvoril? Pravdepodobne preto, že som mal špičkovejší materiál a nechcel som ho len tak dať na voľné šírenie. Ale na druhej strane som sa oň chcel podeliť. To je pravdepodobne dôvod, prečo som túto možnosť považoval za najzaujímavejšiu.

Potom som bol tiež zvedavý, koľko ľudí má o niečo také záujem. A samozrejme, nebudem klamať, keď som si zakladal profil, nedúfal som, že raz za čas dostanem niečo pre Cindy.

A potom som videla inšpiráciu aj u ďalšej českej latexovej bábiky Lucie, ktorá to vlastne robí lepšie a je pre mňa spolu s niekoľkými ďalšími vzorom.

Ako ste získali druhú kožu z latexu? Postupne alebo naraz?

Samozrejme to bolo všetko postupné. Musím priznať, že ma vždy viac priťahovali lesklé a tesné veci ako nahé telá. A potom som objavila latex. A je pravda, že som od začiatku vedela, že chcem byť od hlavy po päty zahalená v latexe.

Chcel som ten pocit aspoň zažiť, ale začal som len s latexovou maskou. Ale mojím ďalším krokom bol catsuit:) Tak som si ho kúpil.

Ako sa staráte o toľko latexu?

V skutočnosti nemám ani toľko latexu. Stále mám len jeden catsuit. Práve som vymenil masku a rukavice a pridal latexový korzet.

Inak, čistenie latexu po hre je jedna z vecí, ktoré sa mi na tom všetkom nepáčia. Na to by som potreboval otroka:) Každý kus vždy dôkladne umyjem a potom ho vykúpem vo vode s latexovým olejom, aby bolo všetko pripravené na ďalšie použitie.

Máte dominantný náprotivok? Alebo cvičíte sami?

Mám manželku (Darkmine), ale tá našťastie nie je dominantná a úprimne povedané, nemá Cindy veľmi rada. 🙂 A niekedy sa snažím cvičiť, ale som od prírody lenivý, takže to tiež nefunguje. Ale snívam o tom, že si jedného dňa nájdem dominu, ktorá ma bude vychovávať. 🙂

A čo prípadné zadania od verejnosti? Akceptujete ich?

Neodolávam im. Som si istý, že mi ktokoľvek môže poslať akúkoľvek úlohu, ale to, či ju dokončím, je moja voľba. 🙂

Už tu máš uvedených niekoľko úloh – s odmenami a trestami – existuje pravidlo, kedy musíš ktoré vykonať?

V skutočnosti som na tieto úlohy zabudol. Budem si ich musieť vyhľadať a určite sa pokúsim dokončiť tie, ktoré mám všetky potrebné a môžem ich dokončiť sama. Mimochodom, niektoré z nich sú splnené, ale nie sú odškrtnuté a zdokumentované. Takže si myslím, že ich budem musieť urobiť znova a nejako ich zdokumentovať. 🙂

V opačnom prípade neexistuje žiadne pravidlo. Len si vyhradzujem právo pridať do zoznamu úlohy, ktoré si vyberiem. Ale ako môžete vidieť, napríklad v úlohe pissy som vložil niektoré, ktoré pravdepodobne nikdy nesplním.

Pokúsim sa opäť sprevádzkovať formulár na úlohy, ale určite je možné ich zverejňovať aj na sociálnych sieťach, ale samozrejme úlohy od podporovateľov budú mať prednosť 😉

Budú skutočné príbehy Cindyho tréningu pokračovať?

Ako som už spomenul. Nanešťastie, Darkmine nie je príliš dominantný typ, takže sme spoločne ukončili Cindyin tréning. Takže momentálne to nie je v plánoch. Ak by však Cindyin výcvik prevzal niekto iný, možno by sa opäť mohli vytvoriť nové príbehy, ako by výcvik pokračoval.

Keďže je Cindy zrejme submisívne dievča – čo tak skutočný kontakt s mužom? Aby slúžil ako jeho bábika?

Túto otázku si kladiem často. Muži ma v žiadnom prípade nepriťahujú, mám rád ženy, aj preto by som si rád našiel dominu a nie domina. Na druhej strane, podobne ako Cindy, komunikujem takmer na 100 % s mužmi alebo bábikami ako ja (takže vlastne aj s mužmi :).

Takže by som si asi nevzal muža za svojho pána, ale ak by to malo byť v rámci tréningu/scénky, asi by som to bol ochotný skúsiť.

Ako dlho ste v latexovom kostýme?

Presne neviem, ale niečo vyše 24 hodín. Malý opis mojich pocitov je TAM.

A potom som to zopakoval znova s v podstate podobnými výsledkami, kde som vydržal o niekoľko hodín dlhšie, ale nie je o tom žiadny záznam.

Z hľadiska praktík určite spadáš pod latexový/gumový fetiš – keď si zrazu žena v inej koži, môžeš povedať, že je to aj feminizácia, alebo sissy? Tieto trendy sú na vzostupe.

V podstate je latex zodpovedný za celý to, ako sa obliekam. Ženy v ňom jednoducho vyzerajú oveľa lepšie, a tak sa mi to páči 🙂

A čo sa týka feminizácie alebo sissy. Musím sa priznať, že stále neviem, ako to nazvať, je veľa názvov. Sama seba opisujem ako crossdresserku, ale určite to súvisí s feminizáciou a tiež sissy štýlom.

Aj keď sa mi páči byť Cindy, radšej si predstavujem, ako som nútený byť Cindy, zavretý v latexovom kostýme. Takže môj obľúbený termín je „nútená feminizácia“.

A čo Cindy a sexuálne hračky? Hrá sa rada?

Cindy má rada hru. A vďaka tomu, že sme s manželkou písali a stále občas píšeme recenzie hračiek, Cindy ich má niekoľko.

Váš zoznam hračiek je solídny – chýba vám ešte niečo k spokojnosti?

Najradšej by som zažil vacbed. A potom sú to väčšinou nové latexové kúsky ako masky, kockaté obleky a iné kusy oblečenia. Tiež rada skúšam rôzne pásy cudnosti, takže by som určite našla nové kúsky aj tam.

A z klasických hračiek by som chcel najmä kúsky, ktoré sa dajú ovládať na diaľku. A tým myslím, že by ich možno mohli ovládať ľudia na druhom konci sveta.

Myslím, že by to bola veľká vzpruha a mohla by som skúsiť nejaký prenos alebo by to mohlo byť užitočné pre nejakú budúcu dominu a mňa, aby ma mohla kontrolovať, aj keď nemáme spoločnú hodinu.

Máš nejaké obľúbené hračky, ktoré ťa stále bavia?

Najobľúbenejší a najpoužívanejší, okrem pásov cudnosti, je pravdepodobne jednoduchý vibračný hlavolam.

Latex, femdom, to je zvyčajne to, na čo sa téma pásov cudnosti zužuje – a čo ten váš?

Mám rád pás cudnosti. Najmä keď je to ešte spojené s elektrickou stimuláciou, takže sa môžem krásne ovládať. Niekedy si však nemôžem vybrať medzi pásom cudnosti a umelou vagínou. A bohužiaľ, nevlastním pás cudnosti pre falošnú vagínu. Takže to väčšinou závisí od mojej nálady.

Aký je váš obľúbený opasok?

Môj obľúbený je tento pubický nepriateľ č. 1, ktorý som dostal na recenziu. Páči sa mi, že podporuje aj elektrostimuláciu. Často sa vraciam k jeho čínskej napodobenine, ktorú som mal skôr ako originál.

Ani nie tak kvôli kvalite, ale skôr preto, že čínska kľučka je menšia. A ja som nebol dobre obdarený, takže mám pocit, že mám v origináli príliš veľa miesta. 🙂

Už ste sa v ňom niekedy urobili?

Ano, niekoľkokrát. Samozrejme, väčšina orgazmov bola spôsobená elektrostimuláciou alebo vibračnými hlavicami.

A aké bolo najdlhšie zablokovanie?

Najdlhšia výluka v rade trvala približne týždeň. Ale s krátkymi prestávkami sa pravidelne zamykám vždy na niekoľko dní.

Ako submisívne dievča si už určite zažila análny sex – sama, alebo s partnerom? Páči sa vám to?

Ano, mám, dildá aj vibrátory. Mojím favoritom je nafukovací análny vibrátor. Skúšali sme to však aj s straponom. Musím sa priznať, že análny sex zatiaľ nemám rád. Ale ani ja nie som proti. Myslím si však, že análny tréning je pre každého subíka nevyhnutnosťou. A možno mi to pomôže milovať ho viac.

A naopak, niektoré, ktoré vás nezaujali?

Väčšinou som zo všetkého nadšený, ale nepotrebujem rôzne obaly na periny.

Je niečo, čo vás v sexe láka vo vašich fantáziách?

Keďže rád skúšam a objavujem nové veci, je toho veľa, bohužiaľ, moja rodina je trochu prekážkou 🙂 Chcel by som vyskúšať možno vacbed, alebo multiple sex. Viac ma priťahujú rôzne scenáre ako samotný sex a môj najväčší je asi môj únos:)

A ak niekoho zaujíma, čo všetko mám rada a o čom snívam, stačí si prečítať príbehy na Darkmina.com, myslím, že najmä seriál Obsluha u Lady Raven. Chcel by som zažiť a vyskúšať veľa scenárov. Láka ma napríklad aj petplay. A samozrejme by som chcel absolvovať aj školenie s dominou.

Moc vám ďakujem za vašu úprimnosť! A nech Cindy splní čo najviac snov:)

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: