Oživte si sexuálny život trochou hier! Dnes máme pre vás tipy na erotické hry, na ktoré nepotrebujete bežné súčiastky spoločenských hier – hraciu plochu, kocky, figúrky, apod. Stolovým hrám sme sa dosýtosti venovali v 6-dielnom seriáli – Veľká recenzia erotických hier 1/5.

Hry pro více

Erotické hry pre viac účastníkov

Korytnačka

Potrebujete rovnaký počet mužov ako žien. Pokiaľ sú dámy/páni odvážnejší, môže byť toto pravidlo porušené. Urobte na koberci či väčšej posteli kruh, kde sa bude striedať žena/muž/žena/muž atď. Na povel začnú partnera vedľa seba orálne dráždiť. Ten, kto sa prvý urobí, vypadne. Prvý vypadávajúci musí ostatným splniť nejakú úlohu (pokiaľ možno sexuálnu, keď sú všetci eroticky naladení).

Kamenná tvár

Pomerne obľúbená kratochvíľa pre pánov. U väčšieho kruhového stola, ktorý má dosť presahujúci obrus, sedia muži/ženy dole bez. Pod stôl vlezie odvážna slečna. Hra spočíva v tom, že slečna dole musí orálne uspokojovať jednoho zo sediacich. Tí na sebe nesmú dať nič badať. Hráči pri stole bežne konverzujú a musia uhádnuť, kto je práve fajčený/lízaná. Pokiaľ to niekto uhádne, tak uspokojovaný hráč musí splniť nejaký trest.

Pokiaľ to neuhádne, tak musí ísť sám pod stôl a pokračovať v hre. Nie všetci páni sú ochotní ísť pod stôl, takže sa naozaj veľmi musia v tom prípade snažiť uhádnuť, kto si dopriava krásny orálik.

Ježko

O tejto hre sme už písali (viac tu: Skupinová erotická hra – Ježko). Ale v stručnosti: v miestnosti sú do kruhu umiestnené stoličky. Účastníkov musí byť vždy o jedného viac, než je stoličiek. Na každej stoličke sedí nahý muž a okolo nich chodia ženy, do tej doby, kým hrá hudba.

Keď prestane hrať hudba, snažia si sadnúť na „toho svojho“ žrebca. Keďže je účastníčok vždy o jednu viac, jedna má smolu, na žiadneho chlapa nenasadne a vypadáva. Potom sa odstráni jedna stolička, takže okolité obecenstvo sa rozšíri nielen o jednu nešťastnicu, ale aj muža na stoličke. Takto sa pokračuje, až kým nie sú všetci vyradení.

Ve více lidech si užijete více sexu?

Vstávaj Honzo hore

Na hru potrebujete jednu slečnu a viac mužov. Na štartovacej čiare je niekoľko mužov (1 a viac), ktorí majú zaviazané oči. Podľa pokynov sa pokúšajú naslepo postúpiť o daný počet krokov. Jedna slečna je ukrytá niekde na hernej ploche s vystrčenou riťkou. Ten, kto k nej ako prvý dorazí, má právo prvého zásunu.

Pokiaľ je v hre viac slečien, je možné hru rozšíriť nasledovne. Bez toho, aby s ňou hráč hovoril, či sa jej viac dotýkal, musí uhádnuť, kto to je. Pokiaľ uhádne, má plusový bod. Pokiaľ nie, tak žiadny bod nestráca. Na konci hry (ktorá môže mať ľubovoľný počet „pretekov“) sa sčítajú body a ten, ktorý má najviac, si môže zo slečien vybrať tú, s ktorou chce stráviť noc.

Hviezda

Princíp je podobný ako u korytnačky. Tu ale dievčatá ležia v kruhu hlavami pri sebe (je jedno, či na bruchu alebo chrbte). Páni pristupujú jednotlivo k nim a striedajú sa na nich v smere hodinových ručičiek. Víťazom je ten, ktorý vydrží najdlhšie najdlhšie nevystreknúť.

Párové erotické hrátky

Sexuálne hry pre páry

Bola by škoda ponúknuť hry pre dospelých len pre odviazané skupinky priateľov, ktorí si chcú spoločne užiť. Síce je taká predstava lákavá, ale podarí sa len málokedy na alkoholom posmelenej akcii. Preto sme do nášho zoznamu pridali aj najobľúbenejšie párové hry, ktoré môžu oživiť váš sexuálny život.

Nábytková jazda

Vyhraďte si na túto hru čo najviac času (podľa veľkosti vášho bytu). Účelom hry nie je zvíťaziť nad druhým, ale pomilovať sa spoločne vo všetkých miestnostiach vášho bytu a na každom kúsku nábytku.

Po tejto hre sa na svoj domov už nebudete pozerať ako predtým. Budete spomínať na prírazy v stoji pri knihovničke, na nepohodlie barovej stoličky v kuchyni, na ohnutie cez hranu vane, na všetky tie nové nábytkové polohy, na stole, na stoličke, …

Sexi lístky

Na hru potrebujete niekoľko kúskov papiera rozstrihaných na rovnako veľké lístočky, fixku a hodinky. Lístky si rozdeľte napoly. Na lístky z jednej kôpky napíšte časti tela (prsia, krk, vagína/penis, nohy, bruško, …) a na druhú kôpku činnosti (bozkávanie, cmúľanie, šteklenie, masírovanie, lízanie…).

Potom si každý z hráčov vezme po 1 lístku z každej kôpky a má 3 minúty na splnenie ich kombinácie. Pokiaľ chcete rozšíriť svoje sexuálne skúsenosti o netradičné zážitky, táto forma je ideálna – je ľahšie napísať „dráždi mi zadoček“, než to povedať narovinu. Aj napriek tomu vám ale odporúčame o sexuálnych túžbach a snoch s partnerom hovoriť.

Jedákova milá

Na túto hru si pripravte plachtu, ktoré môžete zašpiniť či poškodiť- najlepšie omývateľné, napríklad latexové či lackové. A k tomu množstvo tekutých pochutín – šľahačku, med, sirupy, jogurty, kúsky ovocia… Fantázii se medze nekladú. Nezabudnite ani na šatku na zakrytie očí.

Jeden z vás si zaviaže oči. Druhý sa položí na plachtu/podložku a pokladie svoje telo kúskami ovocia, poleje sa čokoládou/šľahačkou/medom a nechá to partnera všetko poslepiačky zlízať.

Dva v páru v posteli...

Maximálna slasť

Vymedzte si priestor, na ktorom sa môžete milovať – napríklad plachtou na jednolôžko. Len v tomto priestore mlžete milovaťmeniť polohy. Skúste experimentovať a opravdu sa „zmestiť“ len do minimálneho priestoru.

Kde kúpiť stolové hry pre dospelých

Pokiaľ by ste nemali fantáziu na rozvíjanie herných princípov, ktoré sme vám ukázali v tomto článku, môžete si užiť (ako v skupine, tak v páre) aj s hotovými erotickými hrami. V základe ide o špecifické stolové hry, ktoré ale pôvodne nevinné herné princípy obrátia na dosť drádivé a lascívne. Pár tipov sme pre vás pripravili v recenznej sekcii, alebo si môžete vybrať rovno v odporučenom sexshope.

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 6 názorů

Dobrý deň,
Môžem ponúknuť porovnanie z vlastnej skúsenosti. Zo stolových hier som skúsila Haraschenko, ale mne a môjmu priateľovi sa veľmi nepáčila.
Ak chcete získať viac informácií, napíšte mi.
Príjemný večer 🙂

Ďakujeme za spätnú väzbu 🙂

S partnerom budeme mať výročie, tak som si myslela, že mu kúpim erotickú hru, ale neviem, ktorá je lepšia, mohli by ste mi niečo odporučiť?

Dobrý deň – zo stolových hier, ktoré som hral (asi 7 kusov), by som odporučil https://www.lascivne.sk/eroticke-hracky-pomucky/velka-recenze-erotickych-stolnich-her-rozkos-55/ – ideálne pre páry a ani cena nie je zbytočná: https://www.lascivne.sk/rozkos-stolni-hra/

Do sladkých slovných hračiek sa celkom dobre zapájajú stužky, jedlá fixka a púzdra na ruky – sú síce solídne chabé, ale ako doplnok stačia – je pravda, že do sladkých slovných hračiek sa menej zapájajú tie trápne – najhoršie sú obťažovanie a sexy hra.

Osobne sa nám najviac páčia nevinné hry, alebo Hriešna Jenga je tu už niekoľko týždňov, ale my sme ju veľmi nehrali, takže ju nemôžem odporučiť.

A sú tam ešte nejaké nepríjemné úlohy??
Nie sú tam nejaké trápne…ako v Harasenick najlepšia farba partnera a tak ďalej
Ako Innocent Games, neviem =D Ako keď som čítal niektoré triky, ktoré tam boli =D Myslel som si, že je to príliš veľa =D

Príjemný večer – Innocent Games nie je vôbec zlá hra, práve ju hráme, takže recenzia ešte len príde – všetky deskové hry, ktoré sme tu mali, sú v sekcii testy a recenzie používateľov.

Odporúčal by som Rozkosh, ale nie je dostupný na príliš veľa e-shopoch – možno Sex is a Game, ale to je s dostupnosťou ešte horšie.

Výhodou sladkých slovných hračiek je, že má viacero typov hier, takže ak vám jedna nevyhovuje, môžete vyskúšať inú v rámci tej istej hracej oblasti. A z týchto šiestich vám pravdepodobne bude vyhovovať aspoň jeden.

Ahoj, vyberám nejakú erotickú hru pre priateľa k narodeninám, len neviem akú. Pozerala som sa na Garashenchka, ale kamarátka mi povedala, že je to nuda, alebo skôr pre začiatočnícke páry, takže rozmýšľam medzi Innocent Games alebo Sexy Games a neviem, ktorá =)

Spolupracujeme: