Pokračujeme v sérii rozhovorov s českými a slovenskými herečkami z platforiem OnlyFans a Patreon na zdieľanie dráždivých fotografií a videí. Dnes sme vybrali spoločnosť Renfri, ktorú by sme vám radi predstavili.

Renfri pôsobí na Twitteri ako @Renfri20, má viac ako 2300 sledovateľov a je tam registrovaná od roku 2020, zatiaľ čo na OnlyFans má profil s rovnakým názvom @renfri20. A má tiež rozcestník svojich profilov na Linktree.

Dobrý deň, Renfri, môžete sa v krátkosti predstaviť našim čitateľom?

Ahojte:) Som 24-ročná žena a, ako je vyššie spomenuté, na Twitteri pôsobím pod menom Renfri, aby som si zachovala svoju anonymitu. Áno, som zamilovaná do Witchera (knižnej verzie, samozrejme).

Ako dlho tvoríte erotický/provokačný obsah pre fanúšikov?

Tomu, čo robím na Twitteri, sa oficiálne venujem približne 2 roky. K predávaniu videí som sa dostala tak nejak spontánne, keď sa ma niekto z mojich sledovateľov na Twitteri opýtal koľko by som chcela za to, alebo to. Odvtedy robím videá a fotky na prianie, ktoré na základe požiadavky nacením.

OnlyFans som si založila iba nedávno, je to už môj druhý účet, pretože na prvom sa niečo udialo a nedalo sa mi doň nijak spätne prihlásiť, keď ma raz odhlásilo. No to som na Twitteri vtedy mala len zopár sledovateľov a v podstate som na tom nič nestratila.

Takže teraz som tomu dala druhú šancu a zatiaľ to pomaličky ide. Pripomínam, že nie som na Twitteri veľká osobnosť a stále ma sleduje pomerne málo ľudí:)

Aká bola vaša prvotná motivácia založiť si provokatívny/erotický profil?

Vždy som inklinovala k nahote, intimite a erotike. Som slobodná duša, ktorá sa nehanbí za svoje telo a za svoju nahotu. Pikantné fotky som v podstate fotila odkedy si pamätám a uverejňovať som ich začala postupne a najprv iba také ľahšie varianty.

Na Twitter som sa prihlásila, keď som sa spoznala s mojim mužom a vtedy som začala slobodne pridávať čokoľvek mi napadlo.

Kde ste prvýkrát našli informácie o možnosti podpory fanúšikov pre autorky prostredníctvom OnlyFans/Patreon a podobných platforiem?

O OnlyFans som prvýkrát počula na Instagrame, vždy som sledovala rôzne šteklivé profily a mnoho z nich tam začalo propagovať svoje účty na OnlyFans. No nikdy som to nevnímala ako niečo pre mňa relevantné.

Ako vyberáte vhodné fotografie pre Twitter a OnlyFans?

Ako sa to vezme. Pre každého predstavuje vhodné a nevhodné niečo iné. Zo začiatku som na Twitter pridávala plne necenzúrované fotky a videá, len tak.

No odkedy som začala takýto kontent predávať, tak tam pridávam už iba provokačné fotky a videá, ktoré neodhalia mnoho, no navnadia:) A na OnlyFans teda pridávam fotky a videá, ktoré nie sú cenzúrované a plus aj niečo navyše, čo na mojom Twitteri nenájdete ani pod cenzúrou:)

Máte na OnlyFans nejakých kľúčových fanúšikov, ktorí vám pravidelne platia?

Pravidelných zákazníkov mám skôr na Twitteri. Overení ľudia, ktorí sa mi párkrát do mesiaca ozvú s nejakým nemravným prianím, ktoré im rada splním:) Na OnlyFans mám zatiaľ len veľmi málo sledujúcich a veľa ľudí OnlyFans doslova odsudzuje.

Vytvárate pre svojich sledovateľov nejaký špeciálny obsah? Rôzne kostýmy, miesta, pomôcky?

Samozrejme:) Zakladám si na tom, aby bola moja tvorba originálna a aby som nepretáčala jednu fotku, či video dookola. Každý zákazník, ktorý si to tak praje, dostane fotky a videá presne na mieru 🙂

Príklad: Keď sa mi niekto ozve a povie, že chce vidieť ako idem po ulici v samodržkách s análnym kolíkom, tak to preňho spravím. Natočím mu to a ešte si to aj náramne užijem, pretože milujem verejnú provokáciu. 🙂

Ideálne, keď zasiahne váš „verejný“ fetiš:) Teraz sa o tom dozvedia viac po prečítaní rozhovoru…

Ľudia, ktorí ma sledujú dlhšie dobre vedia, že som verejná provokátorka🙂

Je možné sa týmto spôsobom uživiť?

Iste áno. Keď sa pozriem na zahraničné tvorkyne, ktoré toto robia, je mi jasné, že si zarobia viac ako by sa im podarilo v bežnej práci.

Čo sa mňa týka, je to skôr príjemný bočný príjem, ktorý však poteší 🙂 Slovensko je predsa len malé a ja sa snažím zameriavať na česko-slovenskú scénu, nie na zahraničie.

Obsah (krásna žena) a téma sú prenosné, takže rovnaký profil v angličtine by mal pravdepodobne väčší úspech:)

To je viac než isté:) Pôvodne som sa pokúšala na mojom profile na Twitteri pridávať príspevky s anglickým textom a zamerať sa tak na globálneho diváka, ale akosi mi to nepasovalo a zistila som, že na českej scéne mám oveľa lepšie ohlasy ako zo zahraničia.

Na Slovensku Twitter zatiaľ nie je taký populárny a len máloktorý Slovák ho v dnešnej dobe má.

Stretli ste sa niekedy s negatívnou reakciou svojich fanúšikov/priaznivcov?

Samozrejme, aj to k tomu patrí:) Predsa sa hovorí: “Ak ťa všetci majú radi, niečo robíš zle.” Nikdy sa nedá vyhovieť každému.

Aká bola najzvláštnejšia žiadosť/požiadavka od vašich fanúšikov?

Najzvláštnejšie bolo, keď jeden zákazník chcel, aby som ho slovne ponižovala.

Preniká vaša provokatívna tvorba niekedy do reálneho sveta? Chcete sa napríklad stretnúť so svojimi fanúšikmi?

Nie tak úplne. So sledovateľmi na Twitteri a na OnlyFans sa osobne nestretávam. Chránim si svoje súkromie. Avšak s mužom sme obaja mysľou veľmi otvorení a občas si doprajeme trocha vzrušenia aj s inými ľuďmi.

No to je veľmi obmedzené, pretože si dávame pozor na to s kým sa schádzame a máme vysoké nároky na človeka, ktorého takto medzi seba pustíme.

Koľko času vám zaberie vymyslieť obsah pre OF a potom ho implementovať?

Vymýšľanie obsahu nie je tak zdĺhavé ako realizácia. Keď chcem spraviť pekné a kvalitné fotky či videá, najviac času mi zaberie príprava.

Preto sa na mojich profiloch najčastejšie objavujú práve úplne jednoduché fotky a videá, ktoré nie sú nijako upravované, pretože na to veľakrát nemám čas. A paradoxne práve takáto “jednoduchá” tvorba zvykne mať najväčší ohlas:)

Je prirodzená, takže vynikne v kontexte ostatných, ktorí majú profesionálnejšie štúdiové fotografie – vaši fanúšikovia pravdepodobne potrebujú skôr autenticitu „dievčaťa od vedľa“ než profesionála.:)

Vnímam to podobne. Aj mne samej sa oveľa viac páči takáto autentická tvorba než niečo umelé a neprirodzene “nastajlované”.

Vytvárate aj obsah na mieru pre jednotlivých fanúšikov?

Áno, tomu sa venujem primárne🙂

Vytvárate fotografie/videá vždy sami alebo vám s nimi niekto pomáha?
Zväčša sama, ale ak má zákazník záujem o fotky či video, kde má figurovať aj môj muž, tak mu to spoločne splníme:)

Prípadne, keď chcem nafotiť nejakú peknú sériu fotiek niekde v prírode, tak ma fotí muž. Inak si takéto fotky a videá robím sama s pomocou obyčajného statívu a mobilu.

Ak sa vrátime k vašim účtom, ktorý príspevok mal u vašich sledovateľov najväčší úspech?

Z tých príspevkov, ktoré sú aktuálne na mojom Twitteri, malo najväčší úspech krátke video, kde som si v parku položila mobil objektivom nahor a v sukni bez nohavičiek som si nad neho sadla 😀

Z toho usudzujem, že sa fanúšikom najviac páči verejná provokácia, čo ma veľmi teší, pretože aj mne:)

Rozhodne súhlasíme, najviac na nás zapôsobili zábery z vašich prechádzok, ktorých hlavným obsahom je pohyb pŕs pri chôdzi na verejnosti. 🙂 Napríklad TU a TU.

Toto je práve ten typ provokácie, ktorý mám zo všetkého najradšej:)

Sme časopis venovaný predovšetkým testom sexuálnych hračiek – čo vy a práve hračky pre dospelých?

Doma mám už celý arzenál, ktorý by som rada nechala ešte rozrásť 😀 Preto som nedávno vytvorila aj vlastný Wish list, ktorý som zazdieľala na svojom profile, kde mi moji fanúšikovia môžu kúpiť hračku, s ktorou by ma chceli vidieť, a v hodnote danej hračky odo mňa potom dostanú fotky a video na mieru.

Som veľmi zvedavá koľko hračiek mi takýmto spôsobom pribudne:) Nemôžem sa dočkať!

Máte tam veľmi pekné kúsky – je zrejmé, že vám nie sú cudzie fantasy/zvieracie dildá. 🙂 Je to veľmi veľký trend, budeme sa mu musieť viac venovať aj v našich recenziách – alebo nám s tým chcete pomôcť?

Veľmi rada pomôžem, keď sa ku mne niektoré z nich dostane a otestujem ho na vlastnej koži🙂

To je dobré vedieť!:)

Máte nejaké obľúbené, ktoré sa vám stále páčia?

Veľmi ma bavia a fascinujú sklenené hračky. No najlepší zážitok, aký som kedy mala s umelou hračkou, bol s BadDragon dildom. Musím len odporúčať!

Veľká škoda však je, že nemajú pobočku aj v Európe, a teda všetky objednávky idú z Ameriky a to clo je neskutočné. Preto mám od nich iba jednu hračku, inak by som ich vykúpila:)

A naopak, niektoré, ktoré na vás neurobili dojem?

Najmenej zaujímavými sú pre mňa vibračné vajíčka. Mám doma dve a nijak ma to nenadchlo. Holt, každému vyhovuje niečo iné:)

Určite – vajíčka sú vhodné predovšetkým pre klitoris, kde vidíme ich najväčšiu silu (hoci môžu byť zavedené). Z vašich fotografií to vidíme skôr ako potrebu naplnenia z hľadiska priemeru a hĺbky alebo zvieracích dild…

Áno aj nie. Mala som na mysli vajíčka, ktoré sa zavádzajú dnu a sú na diaľkové ovládanie / aplikáciu v mobile. Vibrácie vo vnútri, bez ďalšieho pohybu, či stimulácie pre mňa nepredstavujú veľké vzrušenie. Zato vibrácie na klitorise, ako hovoríte, sú skvelé, to si viem poriadne užiť. Napríklad s vibračnou hlavicou, ktorej kúpu ani trošku neľutujem:)

Ak mám pravdu povedať, keď ide o veľkosť hračiek, či skutočných mužských nástrojov, patrím k ženám, ktoré neznesú veľa do dĺžky / hĺbky, no do šírky veľmi rada skúšam koľko znesiem a povedala by som, že som flexibilná:)

Čo sa týchto zvieracích a monster díld týka, skôr je to taký bizár, ktorý si rada vyskúšam, no nie je to vyslovene niečo, na čom by som si ulietavala, no je to zaujímavé ako pre mňa, tak aj pre mojich fanúšikov. Mám rada nezvyčajné a originálne veci:)

Z fotografií a videí nám neunikla tvoja vášeň pre kožené postroje a výprasky – ako si teda rozumieš s hráčmi BDSM?

Vyslovene BDSM by som to, čo mám rada, nenazvala. Mám rada keď je muž voči mne v dominantnej pozícii a ja sa mu môžem podriadiť ako poslušná subka. Preplesk po zadku, hlboký orál, chytenie pod krk a podobné záležitosti si veľmi užívam.

No všetko má svoje medze a nezachádzame s mužom do extrémov. Taktiež je to o veľkej dôvere a láske, nie hocikomu sa dá takto bezmedzne odovzdať.

Je niečo, čo vás vo vašich fantáziách láka na sex?

Keďže sa časom všetky moje fantázie stávajú realitou, tak ich v zozname už veľa nemám 😀 Ako dva najväčšie nesplnené sny mi zostali gang bang a skúsenosť s černochom!

Pravda, tematika hromadného sexu či s vyvinutějším černochem se u vás více opakují. Ale už to, že jste ten sen zde vypsala, vám pomůže se k tomu přiblížit – aspoň takové jsou naše zkušenosti z dřívějších rozhovorů:)

Tak to sa budem veľmi tešiť na ohlasy:) Ďakujem!

Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Spolupracujeme: