Dnes zavítame na špecifický e-shop s erotickými hračkami, ktorý je silno monotematický. Alebo skôr monobrandový – je to totiž internetová výkladná skriňa českej značky Whoop.de.doo od Anny Marešovej. Kliknúť si naň môžete cez Whoopdedoo.me.

Recenzia sexshopu Whoopdedoo.me od redakcie Lascivne.sk

Pri prvej návšteve vás prekvapí upozornenie nato, že obsah na stránkach je určený od 18 rokov. Také varovanie je zo zákona povinné u pornografických stránok, tu však nič lacného ani vyzlečeného nečakajte. 18+ brána je len nutnosťou pre špecifické reklamné kampane v rámci ČR.

Rovnako ako celý dizajn hračiek a ich balení, aj e-shop je striktne minimalistický a vytvorený v niekoľkých farbách. Prím hrá čistá biela, s ktorou kontrastuje čierna a miestami červená v písme a logu. Zdá sa to možno až príliš jednoduché, ale aspoň vašu pozornosť pritiahnu hlavne produkty a nie ste rušení prehnanou grafikou stránok.

Whoop-de-doo.cz zkušenosti s nákupem

Výhodou e-shopu je jeho responzivita – dobre sa zobrazuje ako na počítači, tak aj na tablete a telefóne. A vďaka menšiemu sortimentu je aj tak jednoduchšie nakúpiť.

Zistite viac o Whoopdedoo.me
ZISTIŤ CENU

Sortiment

Navigácia e-shopu je dosť jednoduchá, predsa len tu nájdeme (bohužiaľ) iba pár produktov::

  • venušine guľôčky (3 druhy – ľahké, klasické, ťažké),
  • vibrátor (zatiaľ stále nie je v predaji),
  • pripravované vibračné vajíčka.

Tu sa naozaj nestratíte, ale uvítali by sme viac fotografií u jednotlivých produktov. Pri dizajnovaní sa myslelo nielen na vzhľad hračiek, ale aj ich obalov, nabíjačiek, …a je škoda, že je o to neznalý návštevník ochudobnený.

Whoopdedoo.cz - detail venušiných kuliček

Certifikáty

Nenašli sme.

Objednávka

Dosť minimalistický a veľmi jednoduchý je aj objednávkový proces – 3 jasné kroky, výrazné tlačidlá, jednoduchý prechod k následujúcemu kroku. Tu toho veľa vytknúť nemôžeme.

K dodaniu je možné si vybrať:

  • PPL,
  • Českú poštu,
  • Osobné prevzatie v showroome v Praze.

Platobné metódy sú klasické, dobierka a bankový prevod, prípadne cash v Prahe na Kamenickej ulici, kde má Whoop.de.doo svoju základňu. Chýba mi tu tak častá platba kartou cez platobných prostredníkov Gopay, PayU apod.

Nákup na Whoopdedoo.cz

Dodanie tovaru

Objednané rýdzo ženské hračky prídu úplne diskrétne k vám. Balenie je klasické, zameniteľné s akoukoľvek zásielkou. Sexshopy si na to veľmi potrpia a už sa vlastne nestáva, že by vám prišiel balík obalený názvom shopu.

Finálne hodnotenie

Za našu redakciu je Whoopdedoo.cz čistý, jednoduchý a prehľadný e-shop (skoro sa zdráhame použiť označenie sexshop, keď je taký žensky elegantný až studene chladný) s erotickými hračkami. Ako nevýhodu vidíme minimálny výber produktov (3 typy guľôčok, vibrátor na vyžiadanie, vajíčka ešte neboli vyrobené, …), absenciu platobnej brány a nemožnosť kúpiť nejaké doplnkové produkty typu lubrikačné gély, čistiaci sprej na hračky. Mať všetko od jednej značky v krásnom štýle WDD by bolo skvelým krokom, škoda, že to ešte nemajú. .

Klady

Zápory

Čistý a minimalistický Menší počet produktov
Dosť prehľadný Chýba platobná brána
Responzívny dizajn Nie je doplňujúci sortiment
Tovar skladom
Diskrétne dodanie
Prejsť do sexshopu môžete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 1 názor

Jako reklama dobré. Pomůcky kvalitní a funkční, ale přeci jen cenově jsou dneska už trochu mimo. To si troufám tvrdit po praktických zkušenostech s těmito výrobky i konkurencí.

Hezký den,

je pravda, že cena je vyšší než u jiných venušiných kuliček. Ovšem jedná se o designerský kousek, který se vyrábí pouze v několila stovkách kusech (ne masově jako u konkutence) – což samozřejmě také navyšuje cenu. Navíc, pokud je mi znáno, jsou to jediné venušiny kuličky, kteté byly navrhované ve spolupráci s gynekology.

Po svých praktických zkušenostech (venušiných kuliček jsem vyzkoušela opravdu dost) si troufám říci, že Whoop.de.doo kuličky jsou opravdu nejlepší! A podle mě odpovídá cena kvalitě výrobku 🙂

Podle svých zkušeností to hodnotím trochu jinak, ale tak zase záleží na vkusu každé uživatelky.
Ohledně spolupráce s gynekology je to asi jako s kartáčky na zuby. Vždy vymyslí ve spolupráci se stomatology tu zastřižení štětin tu jinak tvarovanou hlavici a nakonec vám váš stomatolog i hygienistka řeknou (a to nejen jeden), že nejlepší je krátká hlavice s rovnými a měkkými štětinami. Takže ano při patřičné motivaci toho lze vymyslet a doporučit opravdu hodně.

Souhlasím s vámi, že záleží na vkusu každé uživatelky, každá jsme jiná a co sedí jedné, nemusí sedět druhé – já osobně na ně nedám dopustit. Podle mého názoru jsou to nejlepší kuličky, které jsem vyzkoušela.

Spolupracujeme: