Dnes pokračujeme s ďalšou recenziou popredných sexshopov na česko-slovenskom internete. Pozrieme sa na zúbok jednému netradičnému e-shopu, ktorý roky hrá na uvoľnenú nôtu. Je to Růžovýslon.sk z Ostravska.

Okrem internetového obchodu majú aj kamennú predajňu, takže to ohľadom predávania erotických hračiek nie sú žiadni zelenáči.

Recenzia / test sexshopu Růžovýslon.sk

Nedávno e-shop urobil pomerne výrazný redesign, ktorý mu podľa nás veľmi prospel. Design je jednoduchý, čistý (s použitím vtipného patternu z malých ikoniek a symbolov.

Růžový slon.sk

Ako názov napovedá, prím tu hrá ružová farba na bielom pozadí. Jednoduché a účelné. Sexshop Ružovy slon.sk (aj na tejto doméne ho nájdete) je responzívny, takže si pohodlne nakúpite aj na tablete či telefóne, čo kvitujeme. Konkurencia to príliš nerieši.

Sortiment

Aké sú naše skúsenosti s týmto e-shopom? Možno ste si všimli, že v našej recenznej časti magazínu máme veľa produktov práve zo Slona (rozhovor s ich testerkou sme urobili tu). Páči sa nám, že vyberajú do ponuky netradičné produkty (spravidla neznačkové), ktoré majú svoje kvality a prinášajú niečo novátorské. Tu môžete vidieť jeden klad – dosť si vyberajú, aký tovar ponúknu svojim zákazníkom.

U väčšiny produktov sú vlastné fotografie, produktové videá a špecialitka, ktorú sme na inom e-shope nenašli – zistíte, ako sa hračka používa naživo pri sexe. Pre tieto účely má Slon dohodnutých nadšených dobrovoľníkov, ktorí sa rozhodne nehanbia. Niekomu to môže pripadať nevkusné, ale… máte absolútnu predstavu o tom, čo kupujete.

Detaily fotek od Růžovýslon.sk

Zaujímavou súčasťou shopu (ktorá určite pritiahne dosť návštevníkov) je vlastný magazín (podobného štýlu ako je náš lascívne.sk) s rozhovormi, tipmi, erotickými poviedkami. Je vidieť, že u Slona sa hrá na dosť vrelý kontakt s nakupujúcim – všetko je osobité, svojské a dôveryhodné.

K sortimentu – ponúka klasicky všetko od análneho sexu, cez dildá, DVD, kondómy, gély, vibrátory až po nafukovacie panny. Zaujímavá časť sortimentu je venovaná rôznym “fetišom” – BDSM (putá, masky, bičíky…), klinik (klystýry, spekula…), elektrosex (dilda, svorky, generátory…) a role-play (kostýmy, parochne…). Tu už vidíme určitú špecializáciu, ktorá však nie je hlavnou náplňou e-shopu.

Zistite viac o slovenskom Ružovom Slonovi
ZISTIŤ CENU

Certifikáty

Overené zákazníkmi, APEK

Objednávka

Objednávka je jednoduchá, košík je vpravo hore (klasicky), má 4 kroky, doprava je cez Českú poštu, PPL, ČD kuriérom, prípadne si môžete vybrať osobný odber v Havířove alebo na Uloženkách. Platbám nemám čo vytknúť – dobierka, na účet, kartou či v hotovosti.

Objednávka u Růžového slona

Je umožnený nákup bez registrácie, opak je častý nedostatok mnohých slovenských aj českých e-shopov. Pri objednávke vás nerušia žiadne bannery či rušivé prvky, vzhľad e-shopu je tu orezaný na minimum pre jednoduchú a rýchlu objednávku.

Dodanie tovaru

Tu nemôžeme nič vytknúť – majú vlastný sklad, takže môžu expedovať tovar veľmi rýchlo (často aj 7 dní v týždni), dodanie je spravidla do druhého dňa. Tovar je zabalený veľmi starostlivo.

Objednávka - doprava u Růžového slona

Samotné produkty sú v krabici zabalené ešte v čiernej taške pre prípady poškodenia pevnej krabice (čo je nepravdepodobné) + doplnené výplňovými vankúšikmi. Odosielateľom nie je samotný sexshop, ale nájdete tam meno majiteľa. Takže si nikdo nespojí balíček s jeho erotickým obsahom.

Finálne hodnotenie

Menšia ponuka v jednotlivých kategóriách je podľa nás vyrovnaná snahou o čo najväčšie množstvo informácií pre zákazníka – fotky, videá, popisky, príbehy z praxe… To zaberie veľa času. Technickej stránke shopu nemôžeme nič vytknúť, je čistý, jednoduchý, používateľ vie, kam má kliknúť a je responzívny. K tomu darčeky k produktom, vernostný program a tajná sekcia pre pravidelných zákazníkov.

Klady

Zápory

Vlastný sklad Pre niekoho vulgárny obsah videí/fotiek
Dodanie do druhého dňa
Množstvo informácií o produktoch
Responzívny
Hračky vlastnej značky
Aktuálnu ceny a možnosť objednávky nájdete tu:
Šipka
DO OBCHODU
Napíšte komentár

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ KOMENTÁR vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov

Vaše názory 1 názor

Pink Elephant je rozhodne TOP medzi českými sexshopmi. Nemajú predražený tovar, predávajú, ako ste napísali, vybraný a otestovaný tovar, poradia, sú nápomocní. Perfektný prístup k zákazníkovi.
Niektoré z ich pomôcok by som mohol nájsť na webe u konkurencie o niečo lacnejšie, ale nerobím to, pretože si ich vážim len pre ich prístup a ochotu.

“Vulgárny obsah videí/fotografií pre niektorých” ale no tak :-)) to myslíte vážne?

PS: Nie som v žiadnom príbuzenskom vzťahu s majiteľom/vlastníkom/kto vie… v žiadnom prípade, som len pravidelný a spokojný zákazník.

Ďakujeme za spätnú väzbu 🙂 V našich recenziách sa snažíme byť možno aj mimoriadne spravodliví a objektívni – práve takéto názory na vulgárnosť videí/fotografií sme dostali od niekoľkých priateľov o slonovi. Neodrádza nás to, ale považujeme za vhodné uviesť to v recenzii. Pre nás majú tiež bezkonkurenčný informačný servis.

Spolupracujeme: