Dnes pokračujeme s ďalšou recenziou popredných sexshopov na česko-slovenskom internete. Pozrieme sa na zúbok jednému netradičnému e-shopu, ktorý roky hrá na uvoľnenú nôtu. Je to Růžovýslon.cz z Ostravska.

Okrem internetového obchodu majú aj kamennú predajňu, takže to ohľadom predávania erotických hračiek nie sú žiadni zelenáči.

Recenzia / test sexshopu Růžovýslon.cz

Nedávno e-shop urobil pomerne výrazný redesign, ktorý mu podľa nás veľmi prospel. Design je jednoduchý, čistý (s použitím vtipného patternu z malých ikoniek a symbolov.

Růžový slon.cz

Ako názov napovedá, prím tu hrá ružová farba na bielom pozadí. Jednoduché a účelné. Sexshop Slon.cz (aj na tejto doméne ho nájdete) je responzívny, takže si pohodlne nakúpite aj na tablete či telefóne, čo kvitujeme. Konkurencia to príliš nerieši.

Sortiment

Aké sú naše skúsenosti s týmto e-shopom? Možno ste si všimli, že v našej recenznej časti magazínu máme veľa produktov práve zo Slona (rozhovor s ich testerkou sme urobili tu). Páči sa nám, že vyberajú do ponuky netradičné produkty (spravidla neznačkové), ktoré majú svoje kvality a prinášajú niečo novátorské. Tu môžete vidieť jeden klad – dosť si vyberajú, aký tovar ponúknu svojim zákazníkom.

U väčšiny produktov sú vlastné fotografie, produktové videá a špecialitka, ktorú sme na inom e-shope nenašli – zistíte, ako sa hračka používa naživo pri sexe. Pre tieto účely má Slon dohodnutých nadšených dobrovoľníkov, ktorí sa rozhodne nehanbia. Niekomu to môže pripadať nevkusné, ale… máte absolútnu predstavu o tom, čo kupujete.

Detaily fotek od Růžovýslon.cz

Zaujímavou súčasťou shopu (ktorá určite pritiahne dosť návštevníkov) je vlastný magazín (podobného štýlu ako je náš lascívne.sk) s rozhovormi, tipmi, erotickými poviedkami. Je vidieť, že u Slona sa hrá na dosť vrelý kontakt s nakupujúcim – všetko je osobité, svojské a dôveryhodné.

K sortimentu – ponúka klasicky všetko od análneho sexu, cez dildá, DVD, kondómy, gély, vibrátory až po nafukovacie panny. Zaujímavá časť sortimentu je venovaná rôznym „fetišom“ – BDSM (putá, masky, bičíky…), klinik (klystýry, spekula…), elektrosex (dilda, svorky, generátory…) a role-play (kostýmy, parochne…). Tu už vidíme určitú špecializáciu, ktorá však nie je hlavnou náplňou e-shopu.

Certifikáty

Overené zákazníkmi, APEK

Objednávka

Objednávka je jednoduchá, košík je vpravo hore (klasicky), má 4 kroky, doprava je cez Českú poštu, PPL, ČD kuriérom, prípadne si môžete vybrať osobný odber v Havířove alebo na Uloženkách. Platbám nemám čo vytknúť – dobierka, na účet, kartou či v hotovosti.

Objednávka u Růžového slona

Je umožnený nákup bez registrácie, opak je častý nedostatok mnohých slovenských aj českých e-shopov. Pri objednávke vás nerušia žiadne bannery či rušivé prvky, vzhľad e-shopu je tu orezaný na minimum pre jednoduchú a rýchlu objednávku.

Dodanie tovaru

Tu nemôžeme nič vytknúť – majú vlastný sklad, takže môžu expedovať tovar veľmi rýchlo (často aj 7 dní v týždni), dodanie je spravidla do druhého dňa. Tovar je zabalený veľmi starostlivo.

Objednávka - doprava u Růžového slona

Samotné produkty sú v krabici zabalené ešte v čiernej taške pre prípady poškodenia pevnej krabice (čo je nepravdepodobné) + doplnené výplňovými vankúšikmi. Odosielateľom nie je samotný sexshop, ale nájdete tam meno majiteľa. Takže si nikdo nespojí balíček s jeho erotickým obsahom.

Finálne hodnotenie

Menšia ponuka v jednotlivých kategóriách je podľa nás vyrovnaná snahou o čo najväčšie množstvo informácií pre zákazníka – fotky, videá, popisky, príbehy z praxe… To zaberie veľa času. Technickej stránke shopu nemôžeme nič vytknúť, je čistý, jednoduchý, používateľ vie, kam má kliknúť a je responzívny. K tomu darčeky k produktom, vernostný program a tajná sekcia pre pravidelných zákazníkov.

Klady

  • Vlastný sklad

  • Dodanie do druhého dňa

  • Množstvo informácií o produktoch

  • Responzívny

Zápory

  • Pre niekoho vulgárny obsah videí/fotiek

Prejsť do sexshopu môžete tu:

DO OBCHODU