Pulzátory od Fun Factory sú jedny z najlepších hračiek, ktoré som mala možnosť vyskúšať – a že som ich vyskúšala už pomerne dosť. 🙂 Takže keď sa objavil nový pulzátor Stronic G, zajasala som od radosti.

Nechcem vyslovene porovnávať s pôvodným Stronic Eins, pretože by to bolo trochu nefér – medzi Eins, ktorý bol úplne prvý svojho druhu, a najnovším “Géčkom” vydalo Fun Factory niekoľko generácií pulzátorov, takže mali dosť času na zdokonalenie produktu. 🙂

Ale malé porovnanie si neodpustím…

Stronic G je oproti svojmu najstaršiemu bračekovi kratší (cca o 3 cm) a užší. Je dokonalo hladký a jediná špecialitka je zahnutá špička na dráždenie bodu G – od toho je aj odvodený jeho názov.

Kto číta moje recenzie, vie, že hračky na bod G nevyhľadám. Stále som ho totiž u seba nenašla. Každopádne musím priznať, že aj takého “neznajboda” ako som ja tento Stronic poteší a uspokojí… ale k tomu až za chvíľku.

Bez zlatej krabičky to už ani nejde

V krabičke nájdete svoj pulzátor, návod na použitie a magnetickú nabíjačku s USB koncovkou. trochu ma mrzí, že Fun Factory začalo pribaľovať aj nabíjačky, pretože sa mi teraz všade váľajú bez využitia (pretože sú všetky rovnaké). Mne stačí jedna!

Pulzátor k vám dorazí vybitý a zamknutý – pred prvým použitím ho musíte úplne dobiť, čo síce trvá, ale baterka to určite ocení. Odporúčam dobíjanie cez noc… cez deň som sa nemohla sústrediť na nič iné a každú chvíľku som kontrolovala, či ho už môžem použiť. 😀

Do ruky Stronic G padne parádne. To ale nie je prekvapenie, pretože má rovnakú (už odskúšanú) “rukoväť” z ABS plastu. Trochu ma len prekvapila váha – bol veľmi ľahký. Kadopádne po chvíľke som si zvykla.

Odomykanie a zamykanie

Pokiaľ už nejaký vibrátor/pulzátor od Fun Factory vlastníte, viete presne, ako sa to robí. Ale nikdy neuškodí si to zopakovať. 🙂 Svoju hračku odomknite podržaním tlačidiel FUN a “+“. Stačí pár sekúnd – pulzátor zavibruje a vydá špecifický zvuk (ktorý vážne nedokážem popísať:D). Pokiaľ by ste však zabudli, ako svojho miláčika odomknúť, povie vám to sám – rozsvietia sa obe tlačidlá, ktoré máte stlačiť.

Zamknutie je rovnako jednoduché – na pár sekúnd podržíte FUN a ““.

Ideme sa hrať

Ovládanie je celkom štandardné: tlačidlom FUN ho zapnete. Keby ste na to náhodou zabudli, toto tlačidlo začne blikať. Tlačidlo „+“ a „“ slúži na prepínanie režimov.

Stronic G má 7 rôznych pulzácií a 3 rôzne rytmy… ale úprimne ja ako úžívateľ to vnímam tak, že máte k dispozícii celkovo 10 režimov a viac ma nezaujíma.:D Vlastne mi bohato stačí jeden režim (max. dva), ktoré som si veľmi obľúbila… ale je mi jasné, že každá má iné preferencie, takže si nechám pre seba, ktoré režimy to sú a vy si vyberiete svoje vlastné.

Pokiaľ si, rovnako ako ja, obľúbite jeden konkrétny režim, môžete si ho uložiť. Stačí, keď si svojho Stronica zapnete a navolíte si svojho obľúbenca, potom už len podržíte FUN. Držte ho, až kým vám pulzátor 2x nezavibruje (zároveň 2x zapípa).

Ruky preč

Ja všetky hračky radšej používam so svojim partnerom – je veľmi vzrušujúce nevedieť, čo presne bude nasledovať. Ale keď je chuť, hrám sa aj sama. S týmto pulzátorom je možné oboje. Ale najlepšie výsledky docielite vo chvíli, keď sa ho nedotýkate. Len ho zasuniete a necháte pulzovať. Keď  sa ho pri používaní dotýkate, budete si tým tlmiť prírazy, takže nebudú také intenzívne. A to by bola veľká škoda!

Pokiaľ môžem poradiť, urobte si pohodlie a ľahnite si tak, aby bola panva zdvihnutá (napríklad vankúšikom alebo loverátorom), zapnite na svojom obľúbenom režime, zasuňte a užívajte si tú slasť.

Pár čísel

 • Celková dĺžka: 20, 8 cm.
 • Úžitková dĺžka: 15 cm.
 • Priemer: 3,4 – 4,8 cm.
 • Váha: 314 g.

Na porovnanie s prvým pulzátorom (a vlastne všetkými pulzátormi) je Stronic G o niečo menší a užší, čo na prvý pohľad pôsobí ako nevýhoda. Väčšina ľudí si myslí, že čím väčší je vibrátor (alebo pulzátor), tým je lepší a dokáže lepšie uspokojiť. Ale to je omyl. Na tomto “drobčekovi” ani nespoznáte, že mu nejaký ten centimeter chýba. Ako sa hovorí: “Aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo.” 🙂

Navyše vďaka tejto svojej veľkosti ho môžete použiť aj do zadočka. Dámy si tak môžu vyskúšať, aké to je cítiť prírazy z oboch strán (v prípade, že nechcete prizvať niekoho živého) a prvýkrát sa môžu aj páni zoznámiť s pulzátorom.

Priznám sa, že do zadočka som ho neskúšala (zatiaľ – partner ma s touto predstavou stále provokuje a on vždy svoje plány dokončí). Zatiaľ ma baví ho používať “klasicky”. Užívam si tú voľnosť, že ho nemusím držať… je to skoro akoby sa so mnou hral môj partner, čo je pre mňa celkom ideálne.

A keď si vezmem, že ja vibrátory moc nemusím a hračky na bod G mi pripadajú zbytočné, musím pred týmto pulzátorom dať klobúk dole – je vážne úžasný! Vlastne je to moja druhá najobľúbenejšia hračka (pardon, ale Womanizer stále vedie). A keď uspokojí mňa, tak tie z vás, ktoré už svoj bod G našli, z neho zošalejú. 😀

Klady

 • Nemusím ho držať

 • ABS plast a lekársky silikón (pozor na lubrikanty)

 • Veľký výber režimov

 • Podsvietené ovládanie

 • Vodotesný

 • Elegantný a funkčný tvar

Zápory

 • Cena – čo je dosť subjektívne… u takej kvalitnej hračky sa nižšia cena ani očakávať nedá.

Aktuálnu cenu a možnosť objednať si prehliadnite tu:

DO OBCHODU

Rate this post